در حال بارگذاری ...
 • اجرای ۴۰ پروژه اصلاح هندسی نقاط حادثه خیز در جاده های استان خوزستان

  اقدامات مربوط به آشکارسازی نقاط حادثه خیز در محورهای استان انجام شده تا شاهد به حداقل رسیدن تلفات جاده ای باشیم .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان با اشاره به وجود ۱۳۲ نقطه حادثه خیز در محورهای مواصلاتی استان از اجرای ۴۰ پروژه برای اصلاح هندسی این نقاط خبر داد .

  غلامعباس بهرامی نیا اظهار کرد : بر اساس شاخص های تعیین شده از جمله تعداد تصادفات منجر به فوت و جرح ، ۱۳۲ نقطه حادثه خیز در سطح محورهای مواصلاتی استان شناسایی شده است .

  وی با بیان اینکه کار شناسایی این نقاط انجام شده است ، افزود : اصلاح این نقاط به تخصیص اعتبار نیاز دارد که ۴۰ پروژه به منظور اصلاح هندسی نقاط شناسیایی شده با پیشرفت فیزیکی۳۰ تا ۹۰ درصدی در حال اجرا است .

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان بیان کرد : علاوه بر این تعداد ، ۱۲ پروژه اصلاح هندسی نقاط پرحادثه در استان به بهره برداری رسیده‌اند . پروژه های دیگری برای اصلاح هندسی نقاط حادثه خیز تعریف شده است تا کار رفع نقاط حادثه خیز در محورهای استان در یک مدت زمان سه ساله پایان یابد . اقدامات مربوط به آشکارسازی نقاط حادثه خیز در محورهای استان انجام شده تا شاهد به حداقل رسیدن تلفات جاده ای باشیم .

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان در خصوص بروز سانحه تصادف در محورهای اهواز - ایذه و اهواز - اندیمشک گفت : این محورها جزء محورهای پر تردد استان هستند و بروز تصادف در این محورها به دلیل داشتن نقاط پرحادثه نیست و علت های دیگری دارد و متناسب با تصادف های رخ داده در محورهای یاد شده، اقدامات ایمنی انجام می شود .
  مطالب مرتبط

  نصب و بهره برداری از ۹ دستگاه پل عابر پیاده در جاده های استان مازندران

  نصب و بهره برداری از ۹ دستگاه پل عابر پیاده در جاده های استان مازندران

  از مزایا اجرای این طرح ایجاد امنیت جانی شهروندان در حمل ونقل و تسهیل عبور و مرور ، افزایش ظرفیت سواره رو با حذف تداخل جریان عابران و افزایش سرعت وسایل نقلیه و افزایش ایمنی عابران پیاده برشمرد .

  |

  الزام شرکت های حمل و نقل مسافربری به رعایت ضوابط جدید جابجایی مسافران برون شهری

  الزام شرکت های حمل و نقل مسافربری به رعایت ضوابط جدید جابجایی مسافران برون شهری

  از هموطنانی که به ناوگان اتوبوسی سفر می‌کنند ، درخواست می شود در صورت مشاهده هر گونه وضعیت نامطلوب در حین رانندگی و نارضایتی از نحوه خدمات رسانی سریعاً از طریق تلفن گویای ۱۴۱ با این سازمان ارتباط برقرار کنند تا از سوی مسئولان و کارشناسان به موارد مطرح شده و شکایات رسیدگی شود .

  |

  نظرات کاربران