در حال بارگذاری ...
 • اجرای ۴۰ پروژه اصلاح هندسی نقاط حادثه خیز در جاده های استان خوزستان

  اقدامات مربوط به آشکارسازی نقاط حادثه خیز در محورهای استان انجام شده تا شاهد به حداقل رسیدن تلفات جاده ای باشیم .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان با اشاره به وجود ۱۳۲ نقطه حادثه خیز در محورهای مواصلاتی استان از اجرای ۴۰ پروژه برای اصلاح هندسی این نقاط خبر داد .

  غلامعباس بهرامی نیا اظهار کرد : بر اساس شاخص های تعیین شده از جمله تعداد تصادفات منجر به فوت و جرح ، ۱۳۲ نقطه حادثه خیز در سطح محورهای مواصلاتی استان شناسایی شده است .

  وی با بیان اینکه کار شناسایی این نقاط انجام شده است ، افزود : اصلاح این نقاط به تخصیص اعتبار نیاز دارد که ۴۰ پروژه به منظور اصلاح هندسی نقاط شناسیایی شده با پیشرفت فیزیکی۳۰ تا ۹۰ درصدی در حال اجرا است .

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان بیان کرد : علاوه بر این تعداد ، ۱۲ پروژه اصلاح هندسی نقاط پرحادثه در استان به بهره برداری رسیده‌اند . پروژه های دیگری برای اصلاح هندسی نقاط حادثه خیز تعریف شده است تا کار رفع نقاط حادثه خیز در محورهای استان در یک مدت زمان سه ساله پایان یابد . اقدامات مربوط به آشکارسازی نقاط حادثه خیز در محورهای استان انجام شده تا شاهد به حداقل رسیدن تلفات جاده ای باشیم .

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان در خصوص بروز سانحه تصادف در محورهای اهواز - ایذه و اهواز - اندیمشک گفت : این محورها جزء محورهای پر تردد استان هستند و بروز تصادف در این محورها به دلیل داشتن نقاط پرحادثه نیست و علت های دیگری دارد و متناسب با تصادف های رخ داده در محورهای یاد شده، اقدامات ایمنی انجام می شود .
  مطالب مرتبط

  فعالیت ۵۷ اکیپ راهداران در طرح راهداری محوری استان خراسان جنوبی

  فعالیت ۵۷ اکیپ راهداران در طرح راهداری محوری استان خراسان جنوبی

  طرح های راهداری محوری استان همزمان با سراسر کشور شامل اجرای این طرح با هدف تسریع در رفع نواقص شامل لکه گیری ، تعریض و تعمیر تابلو و علایم جاده ای ، شیب شیروانی ، تنقیه پل ها و بستر رودخانه ها جهت ارایه خدمات مطلوب تر به کاربران جاده در حال انجام است .

  |

  اجرای طرح راهداری محوری در ۷۸۲ کیلومتر از راه‌های استان ایلام

  اجرای طرح راهداری محوری در ۷۸۲ کیلومتر از راه‌های استان ایلام

  عملیات راهداری این طرح شامل تعریض و اصلاح راه‌ها ، لکه‌گیری ، درزگیری ، حذف چاله و خرابی آسفالت ، اصلاح پیچ ، رفع نقاط حادثه خیر و انجام مواردی از این قبیل است که با اجرای آن‌ها شاهد افزایش ضریب ایمنی راه‌ها و کاهش تصادفات خواهیم بود .

  |

  نظرات کاربران