در حال بارگذاری ...
 • اجرای ۴۰ پروژه اصلاح هندسی نقاط حادثه خیز در جاده های استان خوزستان

  اقدامات مربوط به آشکارسازی نقاط حادثه خیز در محورهای استان انجام شده تا شاهد به حداقل رسیدن تلفات جاده ای باشیم .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان با اشاره به وجود ۱۳۲ نقطه حادثه خیز در محورهای مواصلاتی استان از اجرای ۴۰ پروژه برای اصلاح هندسی این نقاط خبر داد .

  غلامعباس بهرامی نیا اظهار کرد : بر اساس شاخص های تعیین شده از جمله تعداد تصادفات منجر به فوت و جرح ، ۱۳۲ نقطه حادثه خیز در سطح محورهای مواصلاتی استان شناسایی شده است .

  وی با بیان اینکه کار شناسایی این نقاط انجام شده است ، افزود : اصلاح این نقاط به تخصیص اعتبار نیاز دارد که ۴۰ پروژه به منظور اصلاح هندسی نقاط شناسیایی شده با پیشرفت فیزیکی۳۰ تا ۹۰ درصدی در حال اجرا است .

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان بیان کرد : علاوه بر این تعداد ، ۱۲ پروژه اصلاح هندسی نقاط پرحادثه در استان به بهره برداری رسیده‌اند . پروژه های دیگری برای اصلاح هندسی نقاط حادثه خیز تعریف شده است تا کار رفع نقاط حادثه خیز در محورهای استان در یک مدت زمان سه ساله پایان یابد . اقدامات مربوط به آشکارسازی نقاط حادثه خیز در محورهای استان انجام شده تا شاهد به حداقل رسیدن تلفات جاده ای باشیم .

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان در خصوص بروز سانحه تصادف در محورهای اهواز - ایذه و اهواز - اندیمشک گفت : این محورها جزء محورهای پر تردد استان هستند و بروز تصادف در این محورها به دلیل داشتن نقاط پرحادثه نیست و علت های دیگری دارد و متناسب با تصادف های رخ داده در محورهای یاد شده، اقدامات ایمنی انجام می شود .
  مطالب مرتبط

  تحویل ۹ کارخانه آسفالت به اداره کل راهداری استان آذربایجان غربی در آینده ای نزدیک

  تحویل ۹ کارخانه آسفالت به اداره کل راهداری استان آذربایجان غربی در آینده ای نزدیک

  کارخانه آسفالت ۶۰ تنی سلماس به طور کامل تحویل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی شده و سایر کارخانه های آسفالت که با ظرفیت های مختلف و عمدتا ۱۲۰ تنی هستند با طی مراحل حقوقی و قانونی به زودی تحویل این اداره کل خواهند شد .

  |

  کاهش ۵۷ درصدی فوتی های رانندگی در محورهای برون شهری مازندران

  کاهش ۵۷ درصدی فوتی های رانندگی در محورهای برون شهری مازندران

  در راستای کاهش تصادفات و فوتی های رانندگی ، اقدامات اجرایی و آموزشی در سطح استان در حال اجرا بوده ، امید است باتداوم اقدامات اجرایی و آموزشی ، روند کاهشی تصادفات و فوتی ها تا پایان سال جاری ادامه یابد .

  |

  نظرات کاربران