در حال بارگذاری ...
 • اجرا موفقیت آمیز تمرین کامل دوسالانه طرح اضطراری در فرودگاه آبادان

  برای ارتقا آگاهی و فرهنگ سازی در مواقع بحرانی از مسوولان ارشد شهرستان از جمله نماینده مجلس و فرماندار نیز دعوت شد که به عنوان ناظر عمومی در این تمرین حضور یابند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیر فرودگاه آبادان ، از اجرای موفق شانزدهمین تمرین کامل دوسالانه طرح اضطراری خبر داد .

  پروانه سهرابی گفت : در این تمرین که امروز (۲۴ دی) با حضور ارزیابان شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران و فرشید گلیج ، مدیرکل دفتر مقررات فرودگاهی ، مدیریت بحران و پدافند غیر عامل برگزار شد ، تمام نیروهای امداد و نجات شهرستان آبادان و فرودگاه مطابق سناریوی از قبل تهیه شده با هماهنگی کامل ایفای نقش کردند .

  سهرابی افزود : پیش از این فرایند ۹۰ روزه ، آمادگی تمرین با هماهنگی کامل پشت سر گذاشته شد و امروز در این تمرین با تعریف سانحه فرضی هواپیما سه اصل فرماندهی ، ارتباطات و هماهنگی مورد تمرین و ارزیابی قرار گرفت .

  وی گفت : برای ارتقا آگاهی و فرهنگ سازی در مواقع بحرانی از مسوولان ارشد شهرستان از جمله نماینده مجلس و فرماندار نیز دعوت شد که به عنوان ناظر عمومی در این تمرین حضور یابند . 
  مطالب مرتبط

  برنامه ریزی برای ارتقا ساختار تشکیلاتی روابط عمومی در شرکت فرودگاه ها

  برنامه ریزی برای ارتقا ساختار تشکیلاتی روابط عمومی در شرکت فرودگاه ها

  مسئول روابط عمومی هر فرودگاه باید دارای اطلاعات تخصصی جامع در حوزه فرودگاه محل خدمت خود باشد تا با اشراف کامل بر تمام موضوعات عمومی و تخصصی بتواند در انعکاس سریع ، به موقع و موثر فعالیت های فرودگاه نقش آفرینی کند .

  |

  آمادگی فرودگا‌ه‌های مناطق سردسیر کشور برای انجام عملیات زمستانی

  آمادگی فرودگا‌ه‌های مناطق سردسیر کشور برای انجام عملیات زمستانی

  شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران ، امسال تجهیزات مطلوبی در حوزه عملیات زمستانی فرودگاه‌ها تهیه کرده است ؛ در این راستا می‌توان به تأمین ۵۹ تیغه برف‌روب ، ماشین‌های برف خوار و سایر تجهیزات موردنیاز عملیات برف‌روبی ، یخ‌زدایی و مایع‌پاش اشاره کرد .

  |

  نظرات کاربران