در حال بارگذاری ...
 • اجرا موفقیت آمیز تمرین کامل دوسالانه طرح اضطراری در فرودگاه آبادان

  برای ارتقا آگاهی و فرهنگ سازی در مواقع بحرانی از مسوولان ارشد شهرستان از جمله نماینده مجلس و فرماندار نیز دعوت شد که به عنوان ناظر عمومی در این تمرین حضور یابند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیر فرودگاه آبادان ، از اجرای موفق شانزدهمین تمرین کامل دوسالانه طرح اضطراری خبر داد .

  پروانه سهرابی گفت : در این تمرین که امروز (۲۴ دی) با حضور ارزیابان شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران و فرشید گلیج ، مدیرکل دفتر مقررات فرودگاهی ، مدیریت بحران و پدافند غیر عامل برگزار شد ، تمام نیروهای امداد و نجات شهرستان آبادان و فرودگاه مطابق سناریوی از قبل تهیه شده با هماهنگی کامل ایفای نقش کردند .

  سهرابی افزود : پیش از این فرایند ۹۰ روزه ، آمادگی تمرین با هماهنگی کامل پشت سر گذاشته شد و امروز در این تمرین با تعریف سانحه فرضی هواپیما سه اصل فرماندهی ، ارتباطات و هماهنگی مورد تمرین و ارزیابی قرار گرفت .

  وی گفت : برای ارتقا آگاهی و فرهنگ سازی در مواقع بحرانی از مسوولان ارشد شهرستان از جمله نماینده مجلس و فرماندار نیز دعوت شد که به عنوان ناظر عمومی در این تمرین حضور یابند . 
  مطالب مرتبط

  طراحی سازوکار عملیاتی برای احصای آمار روزانه مسافران در فرودگاه های کشور

  طراحی سازوکار عملیاتی برای احصای آمار روزانه مسافران در فرودگاه های کشور

  مقرر شد در بخش فرودگاهی برای آگاه سازی مردم از اقدامات پیشگیرانه وزارت راه و شهرسازی در مقابله با کرونا از جمله عملیات ضدعفونی در ناوگان و پایانه ها و همچنین ضرورت استمرار رعایت پروتکل های بهداشتی توسط مسافران در زمان استفاده از خدمات ، مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی ستاد ...

  |

  انتخاب مدیرعامل شرکت فرودگاه ها به عنوان عضو شورای عالی هواپیمایی کشوری

  انتخاب مدیرعامل شرکت فرودگاه ها به عنوان عضو شورای عالی هواپیمایی کشوری

  این شورا وظیفه مطالعه و اظهار نظر در مسایل مربوط به هواپیمایی کشوری ، اظهار نظر راجع به صدور پروانه بهره برداری هوایی یا الغا یا توقیف موقت یا محدود ساختن اختیارات مندرج در پروانه ، تعیین و تصویب نرخ حمل و نقل هوایی مسافر و بار و اظهار نظر راجع به لوایح قانونی مربوط به ...

  |

  نظرات کاربران