در حال بارگذاری ...
 • بازدید تخصصی کارشناسان کانادایی از محل سقوط هواپیمای اوکراینی

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از بازدید تخصصی کارشناسان کانادایی از محل سقوط هواپیمای اکراینی خبر داد .

  رضا جعفرزاده اظهار داشت : کارشناسان بررسی سانحه کانادایی عصر امروز پس از جلسات تخصصی سه جانبه بین کارشناسان ایران کانادا و اکراین  به جمع آوری مستندات پرداختند .

  وی با بیان اینکه شفافیت و رعایت مقررات بین المللی در بررسی سانحه محور اساسی بررسی های سازمان هواپیمایی کشوری است گفت : این سازمان از حضور هیئت های نمایندگی از دیگر کشورهای ذینفع در روند بررسی سانحه استقبال خواهد کرد .
  مطالب مرتبط

  تشریح آخرین وضعیت بررسی سانحه بویینگ ۷۳۷ اوکراینی

  تشریح آخرین وضعیت بررسی سانحه بویینگ ۷۳۷ اوکراینی

  کشورهای کانادا ، آمریکا و اوکراین در سایت‌های مرتبط اعلام کرده‌اند که تاکنون بررسی سوانح در ایران مطابق با تمام استانداردها بوده‌ است ؛ در هیچ یک از گزارش‌های سوانح قبلی سانسور نداشتیم ، در بررسی سانحه بویینگ ۷۳۷ هم نمایندگان اوکراین ، کانادا و بازپرسان ویژه حضور دارند و ...

  |

  آمادگی فرودگا‌ه‌های مناطق سردسیر کشور برای انجام عملیات زمستانی

  آمادگی فرودگا‌ه‌های مناطق سردسیر کشور برای انجام عملیات زمستانی

  شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران ، امسال تجهیزات مطلوبی در حوزه عملیات زمستانی فرودگاه‌ها تهیه کرده است ؛ در این راستا می‌توان به تأمین ۵۹ تیغه برف‌روب ، ماشین‌های برف خوار و سایر تجهیزات موردنیاز عملیات برف‌روبی ، یخ‌زدایی و مایع‌پاش اشاره کرد .

  |

  نظرات کاربران