در حال بارگذاری ...
 • اعلام آمادگی راه آهن برای کمک به مناطق سیل زده هرمزگان و سیستان و بلوچستان

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، به دنبال تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر خدمت رسانی به مردم عزیز استان سیستان و بلوچستان ، مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران در نامه ای به رئیس سازمان مدیریت بحران ، آمادگی شرکت راه آهن برای پشتیبانی و اعزام قطارهای امدادی به استان های سیستان و بلوچستان و هرمزگان را اعلام کرد .

  در این نامه «سعید رسولی» تاکید کرده است که همکاران شریف و متعهد ما در شبکه راه آهن کشور ، آماده ارائه خدمت به ویژه در بخش حمل و نقل ، انتقال مایحتاج ، ملزومات و ماشین آلات راهسازی و امداد رسانی ، به هموطنان عزیز استان های درگیر سیل از سایر استان ها است .

  شایان ذکر است ، در پی مشکلات پدید آمده از بارندگی‌های شدید در سیستان و بلوچستان و برخی نقاط جنوب شرقی کشور ، مقام معظم رهبری در پیامی دستگاه  های دولتی و مجموعه‌های مردمی را به یاری هر چه بیشتر مردم عزیز آن مناطق فراخواندند .

  متن پیام رهبر انقلاب اسلامی به این شرح است :

  بسم الله الرحمن الرحیم

  بارندگی‌های شدید در استان سیستان و بلوچستان و برخی نقاط دیگر در جنوب شرقی کشور که به آب‌گرفتگی مشکل‌ساز برای مردم و در مواردی ویرانگر و خسارت‌بار انجامیده است ، ایجاب میکند که در کنار خدمات‌رسانی قابل تقدیری که تاکنون صورت گرفته است ، دستگاه های دولتی و مجموعه‌های مردمی هر چه بیشتر به یاری مردم عزیز آن سامان شتافته از وقوع خسارتهای بیشتر جلوگیری نمایند .

  از خداوند متعال خیروبرکت ماندگار برای همگان مسألت میکنم .

  سیّدعلی خامنه‌ای

  ۲۳ دی ۱۳۹۸
  مطالب مرتبط

  اهدا جایزه برتر در بخش مدیریت بهینه فضای مجازی به روابط عمومی راه آهن

  اهدا جایزه برتر در بخش مدیریت بهینه فضای مجازی به روابط عمومی راه آهن

  شانزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران روز ۲۳ دی ماه سال جاری با رویکرد "ایده پردازی و تجربه محوری" با حضور نمایندگانی از سازمان ها ، بانک ها ، دستگاه‌های اجرایی و شرکت‌های بخش خصوصی در مرکز همایش های بین المللی سازمان مدیریت صنعتی برگزار شد .

  |

  نظرات کاربران