در حال بارگذاری ...
 • اعلام آمادگی راه آهن برای کمک به مناطق سیل زده هرمزگان و سیستان و بلوچستان

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، به دنبال تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر خدمت رسانی به مردم عزیز استان سیستان و بلوچستان ، مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران در نامه ای به رئیس سازمان مدیریت بحران ، آمادگی شرکت راه آهن برای پشتیبانی و اعزام قطارهای امدادی به استان های سیستان و بلوچستان و هرمزگان را اعلام کرد .

  در این نامه «سعید رسولی» تاکید کرده است که همکاران شریف و متعهد ما در شبکه راه آهن کشور ، آماده ارائه خدمت به ویژه در بخش حمل و نقل ، انتقال مایحتاج ، ملزومات و ماشین آلات راهسازی و امداد رسانی ، به هموطنان عزیز استان های درگیر سیل از سایر استان ها است .

  شایان ذکر است ، در پی مشکلات پدید آمده از بارندگی‌های شدید در سیستان و بلوچستان و برخی نقاط جنوب شرقی کشور ، مقام معظم رهبری در پیامی دستگاه  های دولتی و مجموعه‌های مردمی را به یاری هر چه بیشتر مردم عزیز آن مناطق فراخواندند .

  متن پیام رهبر انقلاب اسلامی به این شرح است :

  بسم الله الرحمن الرحیم

  بارندگی‌های شدید در استان سیستان و بلوچستان و برخی نقاط دیگر در جنوب شرقی کشور که به آب‌گرفتگی مشکل‌ساز برای مردم و در مواردی ویرانگر و خسارت‌بار انجامیده است ، ایجاب میکند که در کنار خدمات‌رسانی قابل تقدیری که تاکنون صورت گرفته است ، دستگاه های دولتی و مجموعه‌های مردمی هر چه بیشتر به یاری مردم عزیز آن سامان شتافته از وقوع خسارتهای بیشتر جلوگیری نمایند .

  از خداوند متعال خیروبرکت ماندگار برای همگان مسألت میکنم .

  سیّدعلی خامنه‌ای

  ۲۳ دی ۱۳۹۸
  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران