در حال بارگذاری ...
 • آغاز ثبت نام بیست و هفتمین همایش‌ هماهنگی ارگان‌های دریایی کشور

  ایمنی و امنیت دریانوردی ، چالش ها و راهکارها ، مدیریت سواحل ، محیط زیست و توسعه پایدار دریایی ، نقش بنادر و لجستیک بندری در توسعه حمل و نقل دریایی و بررسی راهکارهای افزایش توان تولیدی و خدماتی داخلی در توسعه دریایی ، عناوین چهار پنل تخصصی بیست و هفتمین همایش هماهنگی ارگان های دریایی کشور است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، ثبت نام بیست و هفتمین همایش‌های هماهنگی ارگان‌های دریایی کشور با میزبانی سازمان بنادر و دریانوردی آغاز شد .

  بیست و هفتمین همایش هماهنگی ارگان های دریایی کشور با شعار " توسعه متوازن صنعت دریایی ضامن توسعه پایدار "، عصر دوشنبه ۲۸ بهمن ماه سال جاری در سالن همایش های کتابخانه ملی در تهران برگزار می شود .

  همایش سالانه هماهنگی ارگان‌های دریایی کشور  فرصتی مناسب برای اعضاء جامعه دریایی کشور است تا با ایجاد هماهنگی در تمامی سطوح در کنار یکدیگر جمع شوند و به تشریک مساعی و ایجاد هماهنگی بیشتر بپردازند و با طرح مسائل و مشکلات ، راه حل‌های مناسبی برای آنها بیابند .

  کلیه ارگان‌ها ، مؤسسات ، شرکت‌های دولتی و خصوصی فعال دریایی کشور و صاحب نظران ، پژوهشگران ، اساتید و دانشجویان رشته‌های مرتبط با فعالیت‌های دریایی و سایر علاقه مندان می‌توانند تا ۱۲ بهمن ماه سال جاری  از طریق لینک www.dhod.ir  نسبت به ثبت نام  و حضور در این همایش اقدام کنند .

  " ایمنی و امنیت دریانوردی ، چالش ها و راهکارها" ، " مدیریت سواحل ، محیط زیست و توسعه پایدار دریایی" ، "نقش بنادر و لجستیک بندری در توسعه حمل و نقل دریایی" و "بررسی راهکارهای افزایش توان تولیدی و خدماتی داخلی در توسعه دریایی " ، عناوین چهار پنل تخصصی بیست و هفتمین همایش هماهنگی ارگان های دریایی کشور است .
  مطالب مرتبط

  اعطا تسهیلات کم بهره به شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌های فعال در حوزه بندری و دریایی

  اعطا تسهیلات کم بهره به شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌های فعال در حوزه بندری و دریایی

  به منظور حمایت‌های بیشتر جهت حضور هر چه پررنگ تر این شرکت‌ها ، سازمان بنادر و دریانوردی در نقشه راه هوشمندسازی بنادر کشور پیش بینی کرده است که از محل منابع داخلی خود در قالب وجوه اداره شده و با همکاری سیستم بانکی کشور با اعطای تسهیلات کم بهره ، از شرکت‌های دانش بنیان و ...

  |

  واردات و صادرات از طریق بنادر جنوبی کشور طبق روال عادی برقرار است

  واردات و صادرات از طریق بنادر جنوبی کشور طبق روال عادی برقرار است

  طی روزهای گذشته تنها مسئله‌ای که داشتیم این بود که به دلیل نا آرام بودن شرایط جوی و دریا ، سفرهای دریایی مردم لغو شده یا با تأخیر مواجه شده ، اما مشکلی در حوزه تجاری برای بنادر هرمزگان به وجود نیامده است .

  |

  نظرات کاربران