در حال بارگذاری ...
 • آغاز ثبت نام بیست و هفتمین همایش‌ هماهنگی ارگان‌های دریایی کشور

  ایمنی و امنیت دریانوردی ، چالش ها و راهکارها ، مدیریت سواحل ، محیط زیست و توسعه پایدار دریایی ، نقش بنادر و لجستیک بندری در توسعه حمل و نقل دریایی و بررسی راهکارهای افزایش توان تولیدی و خدماتی داخلی در توسعه دریایی ، عناوین چهار پنل تخصصی بیست و هفتمین همایش هماهنگی ارگان های دریایی کشور است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، ثبت نام بیست و هفتمین همایش‌های هماهنگی ارگان‌های دریایی کشور با میزبانی سازمان بنادر و دریانوردی آغاز شد .

  بیست و هفتمین همایش هماهنگی ارگان های دریایی کشور با شعار " توسعه متوازن صنعت دریایی ضامن توسعه پایدار "، عصر دوشنبه ۲۸ بهمن ماه سال جاری در سالن همایش های کتابخانه ملی در تهران برگزار می شود .

  همایش سالانه هماهنگی ارگان‌های دریایی کشور  فرصتی مناسب برای اعضاء جامعه دریایی کشور است تا با ایجاد هماهنگی در تمامی سطوح در کنار یکدیگر جمع شوند و به تشریک مساعی و ایجاد هماهنگی بیشتر بپردازند و با طرح مسائل و مشکلات ، راه حل‌های مناسبی برای آنها بیابند .

  کلیه ارگان‌ها ، مؤسسات ، شرکت‌های دولتی و خصوصی فعال دریایی کشور و صاحب نظران ، پژوهشگران ، اساتید و دانشجویان رشته‌های مرتبط با فعالیت‌های دریایی و سایر علاقه مندان می‌توانند تا ۱۲ بهمن ماه سال جاری  از طریق لینک www.dhod.ir  نسبت به ثبت نام  و حضور در این همایش اقدام کنند .

  " ایمنی و امنیت دریانوردی ، چالش ها و راهکارها" ، " مدیریت سواحل ، محیط زیست و توسعه پایدار دریایی" ، "نقش بنادر و لجستیک بندری در توسعه حمل و نقل دریایی" و "بررسی راهکارهای افزایش توان تولیدی و خدماتی داخلی در توسعه دریایی " ، عناوین چهار پنل تخصصی بیست و هفتمین همایش هماهنگی ارگان های دریایی کشور است .
  مطالب مرتبط

  تشریح اقدامات سازمان بنادر و دریانوردی برای هوشمندسازی عملیات دریایی

  تشریح اقدامات سازمان بنادر و دریانوردی برای هوشمندسازی عملیات دریایی

  تجهیز و تامین وسایل محافظت فردی برای افسران کنترل و بازرسی کشتی ها بر اساس توصیه های IMO و جلوگیری از هرگونه وقفه برای کشتی ها از جمله این اقدامات است و در عین حال دستورالعمل های مرتبط با نحوه انجام فعالیت های بازرسی و کاهش حضور افسران کنترل و بازرسی به جهت جلوگیری از ریسک ابتلا ...

  |

  تعمیر سیستم هیدرولیک جرثقیل ساحلی در بندر امام خمینی (ره) توسط مهندسان داخلی

  تعمیر سیستم هیدرولیک جرثقیل ساحلی در بندر امام خمینی (ره) توسط مهندسان داخلی

  کاهش توقفات اضطراری حین عملیات ، ارتقا رضایت صاحبان کالا به لحاظ انجام عملیات بدون توقف ، کاهش هزینه‌ها به همراه افزایش بهره‌وری و بازگرداندن تجهیز به نرم کارخانه‌ای از جمله مزیت های این تعمیرات است .

  |

  جلوگیرى از حریق در شناورهاى سنتى در دستور کار سازمان بنادر و دریانوردی

  جلوگیرى از حریق در شناورهاى سنتى در دستور کار سازمان بنادر و دریانوردی

  ممنوعیت استفاده از پمپ های بنزینی روی شناورهای سنتی ، الزام لنج ها به حضور حداقل خدمه شناور در هنگام پارک و کنار اسکله و افزایش نظارت های ایمنی شناورهای سنتی از دیگر اقدامات صورت گرفته است .

  |

  تشریح میزان کالای اساسی تخلیه شده در بندر شهید رجایی از ابتدای سال جاری تاکنون

  تشریح میزان کالای اساسی تخلیه شده در بندر شهید رجایی از ابتدای سال جاری تاکنون

  آنچه موجب تسهیل در فرآیند تخلیه کالاهای اساسی و رشد در این حوزه شده است ، ابتکار عمل مبنی بر تشکیل کارگروهی تحت عنوان کارگروه تسهیل فرآیند ورود و خروج کالای اساسی با عضویت کلیه سازمان ها و دستگاه های ذیربط با مدیریت اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان بوده است .

  |

  نظرات کاربران