در حال بارگذاری ...
 • انجام ۱۷۰ عملیات برف روبی و ریزش برداری در جاده های خوزستان از آغاز طرح زمستانی

  در طرح زمستانی امسال ۳۲ اکیپ با ظرفیت ۳۰۰ نفر نیروی انسانی و حدود ۳۰۰ دستگاه ماشین آلات سنگین ، نیمه سنگین و سبک تا ۲۰ فروردین در محورها مستقر بوده و آماده ارائه خدمات هستند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت : حدود ۱۷۰ عملیات برف روبی و ریزش برداری از آغاز طرح زمستانی تاکنون در جاده های استان انجام شده است .

  غلامعباس بهرامی نیا با بیان اینکه طرح مانور زمستانی از یکم دی ماه در جاده های استان آغاز شده اظهار کرد : با گذشت ۲۲ روز از آغاز طرح زمستانه در استان خوزستان تاکنون حدود ۱۷۰ عملیات برف روبی و ریزش برداری در جاده های استان انجام شده است . عمده این عملیات‌ها در شمال خوزستان و نواحی کوهستانی و برفگیر استان در شهرستان های اندیکا ، دهدز ، لالی ، باغملک ، ایذه و دزفول انجام شده که در حال حاضر تمام محورها تردد برقرار است .

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان اظهار کرد : در طرح زمستانی امسال ۳۲ اکیپ با ظرفیت ۳۰۰ نفر نیروی انسانی و حدود ۳۰۰ دستگاه ماشین آلات سنگین ، نیمه سنگین و سبک تا ۲۰ فروردین در محورها مستقر بوده و آماده ارائه خدمات هستند . علاوه بر این اکیپ های راهداری ، نیروهای راهداری به صورت ۲۴ ساعته در ستاد و هم در شهرستان ها آماده پاسخگویی و انجام عملیات برای ایمن سازی محورها هستند .

  وی با تاکید بر رانندگان نسبت به ایمن سازی خودروی خود گفت : به رانندگانی که قصد عبور از جاده‌های کوهستانی این استان را دارند توصیه می‌شود ضمن همراه داشتن زنجیر چرخ و توشه راه ، قبل از حرکت نسبت به ایمن بودن خودرو خود اطمینان حاصل کرده و در طول مسیر نیز به توصیه راهداران مستقر در سطح راه‌ها عمل کنند .
  مطالب مرتبط

  انجام عملیات برفروبی در ۷۵ کیلومتر از محورهای مواصلاتی نیمه شمالی سیستان و بلوچستان

  انجام عملیات برفروبی در ۷۵ کیلومتر از محورهای مواصلاتی نیمه شمالی سیستان و بلوچستان

  برآوردهای اولیه نشان می دهد که خسارات ناشی از سیل در جاده ها و ابنیه فنی راه ها نیمه شمالی استان حدود ۱۵۰ میلیارد تومان است که میزان خسارت نهایی پس از انجام بررسی های دقیق کارشناسی اعلام خواهد شد .

  |

  نصب و بهره برداری از ۹ دستگاه پل عابر پیاده در جاده های استان مازندران

  نصب و بهره برداری از ۹ دستگاه پل عابر پیاده در جاده های استان مازندران

  از مزایا اجرای این طرح ایجاد امنیت جانی شهروندان در حمل ونقل و تسهیل عبور و مرور ، افزایش ظرفیت سواره رو با حذف تداخل جریان عابران و افزایش سرعت وسایل نقلیه و افزایش ایمنی عابران پیاده برشمرد .

  |

  نظرات کاربران