در حال بارگذاری ...
 • انجام ۱۷۰ عملیات برف روبی و ریزش برداری در جاده های خوزستان از آغاز طرح زمستانی

  در طرح زمستانی امسال ۳۲ اکیپ با ظرفیت ۳۰۰ نفر نیروی انسانی و حدود ۳۰۰ دستگاه ماشین آلات سنگین ، نیمه سنگین و سبک تا ۲۰ فروردین در محورها مستقر بوده و آماده ارائه خدمات هستند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت : حدود ۱۷۰ عملیات برف روبی و ریزش برداری از آغاز طرح زمستانی تاکنون در جاده های استان انجام شده است .

  غلامعباس بهرامی نیا با بیان اینکه طرح مانور زمستانی از یکم دی ماه در جاده های استان آغاز شده اظهار کرد : با گذشت ۲۲ روز از آغاز طرح زمستانه در استان خوزستان تاکنون حدود ۱۷۰ عملیات برف روبی و ریزش برداری در جاده های استان انجام شده است . عمده این عملیات‌ها در شمال خوزستان و نواحی کوهستانی و برفگیر استان در شهرستان های اندیکا ، دهدز ، لالی ، باغملک ، ایذه و دزفول انجام شده که در حال حاضر تمام محورها تردد برقرار است .

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان اظهار کرد : در طرح زمستانی امسال ۳۲ اکیپ با ظرفیت ۳۰۰ نفر نیروی انسانی و حدود ۳۰۰ دستگاه ماشین آلات سنگین ، نیمه سنگین و سبک تا ۲۰ فروردین در محورها مستقر بوده و آماده ارائه خدمات هستند . علاوه بر این اکیپ های راهداری ، نیروهای راهداری به صورت ۲۴ ساعته در ستاد و هم در شهرستان ها آماده پاسخگویی و انجام عملیات برای ایمن سازی محورها هستند .

  وی با تاکید بر رانندگان نسبت به ایمن سازی خودروی خود گفت : به رانندگانی که قصد عبور از جاده‌های کوهستانی این استان را دارند توصیه می‌شود ضمن همراه داشتن زنجیر چرخ و توشه راه ، قبل از حرکت نسبت به ایمن بودن خودرو خود اطمینان حاصل کرده و در طول مسیر نیز به توصیه راهداران مستقر در سطح راه‌ها عمل کنند .
  مطالب مرتبط

  صدور مجوز برگزاری مناقصه برای بهسازی محور دهدز - ایذه - سد کارون ٤

  صدور مجوز برگزاری مناقصه برای بهسازی محور دهدز - ایذه - سد کارون ٤

  با از سرگیری عملیات اجرایی پروژه بهسازی محور ایذه به سمت دهدز ، این اداره کل درصدد اضافه کردن اکیپ اجرایی دوم در قالب این پروژه است که با تدابیر اتخاذ شده این مهم نیز محقق خواهد شد تا فرآیند اجرای پروژه شتاب بیشتری به خود گیرد .

  |

  صادرات جاده ای افزون بر ۱۶۸ هزار تن کالا از سیستان و بلوچستان

  صادرات جاده ای افزون بر ۱۶۸ هزار تن کالا از سیستان و بلوچستان

  با پیگیری های انجام شده توسط استانداری سیستان و بلوچستان ، این اداره کل ، اداره کل گمرکات استان و سایر دستگاه های متولی و رایزنی های به عمل آمده توسط وزارت امور خارجه ، کشور پاکستان بعد از حدود دو ماه تعطیلی از ۲۴ اردیبهشت ماه مجوز ورود محدود ناوگان به خاک خود را از طریق مرز ...

  |

  نظرات کاربران