در حال بارگذاری ...
 • فعالیت شبانه روزی اکیپ های راهداری در سطح جاده های استان هرمزگان

  هموطنان عزیز قبل از آغاز سفر آخرین وضعیت راه ها را از طریق رسانه های رسمی و سامانه ۱۴۱ مرکز مدیریت راهها و روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان هرمزگان پیگیری کنند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای هرمزگان گفت : گشت های راهداری این اداره کل در طول راه های مواصلاتی حوزه استحفاظی نسبت به تردد ایمن در جاده ها و همکاری با کاربران جاده ای تلاش بی وقفه و شبانه روزی دارند .

  یوسف عابدینی گفت : در پی صدور اطلاعیه ورود سامانه بارشی به استان و اهمیت موضوع ، هماهنگی و آماده باش کلیه پرسنل راهداری این اداره کل در سطح استان به منظور پیشگیری از وقوع حوادث و حفظ شرایط تردد ایمن در سطح جاده ها و استقرار در محلهای آسیب پذیر استان صورت پذیرفت .

  عابدینی افزود : با توجه به بارندگیهای شدید در منطقه و طغیان رودخانه های فصلی و بالا آمدن سطح آب بر روی جاده در کیلومتر ۶۰ محور بندرلنگه پارسیان محدوده روستای حسینه تا نخل یوسف جهت جلوگیری احتمالی از هرگونه خسارت جانی ، اقدام به انسداد مسیر گردید که در تاریخ ۲۱/۱۰/۹۸ با تلاش شبانه روزی راهداران و با هماهنگی پلیس راه منطقه و سایر عوامل و فروکش کردن آب ؛ مسیر مذکور بازگشایی و نسبت به رفع آب بردگی های مسیر اقدام گردید و ترافیک در آن محور در جریان است . قابل به ذکر است در مقطع یاد شده در محور مذکور هیچگونه پلی تخریب نشده است .

  مدیر کل راهداری وحمل ونقل جاده ای هرمزگان اضافه نمود : هموطنان عزیز قبل از آغاز سفر آخرین وضعیت راه ها را از طریق رسانه های رسمی و سامانه ۱۴۱ مرکز مدیریت راهها و روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان هرمزگان پیگیری کنند .

   
  مطالب مرتبط

  انجام عملیات برفروبی در ۷۵ کیلومتر از محورهای مواصلاتی نیمه شمالی سیستان و بلوچستان

  انجام عملیات برفروبی در ۷۵ کیلومتر از محورهای مواصلاتی نیمه شمالی سیستان و بلوچستان

  برآوردهای اولیه نشان می دهد که خسارات ناشی از سیل در جاده ها و ابنیه فنی راه ها نیمه شمالی استان حدود ۱۵۰ میلیارد تومان است که میزان خسارت نهایی پس از انجام بررسی های دقیق کارشناسی اعلام خواهد شد .

  |

  نظرات کاربران