در حال بارگذاری ...
 • فعالیت شبانه روزی اکیپ های راهداری در سطح جاده های استان هرمزگان

  هموطنان عزیز قبل از آغاز سفر آخرین وضعیت راه ها را از طریق رسانه های رسمی و سامانه ۱۴۱ مرکز مدیریت راهها و روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان هرمزگان پیگیری کنند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای هرمزگان گفت : گشت های راهداری این اداره کل در طول راه های مواصلاتی حوزه استحفاظی نسبت به تردد ایمن در جاده ها و همکاری با کاربران جاده ای تلاش بی وقفه و شبانه روزی دارند .

  یوسف عابدینی گفت : در پی صدور اطلاعیه ورود سامانه بارشی به استان و اهمیت موضوع ، هماهنگی و آماده باش کلیه پرسنل راهداری این اداره کل در سطح استان به منظور پیشگیری از وقوع حوادث و حفظ شرایط تردد ایمن در سطح جاده ها و استقرار در محلهای آسیب پذیر استان صورت پذیرفت .

  عابدینی افزود : با توجه به بارندگیهای شدید در منطقه و طغیان رودخانه های فصلی و بالا آمدن سطح آب بر روی جاده در کیلومتر ۶۰ محور بندرلنگه پارسیان محدوده روستای حسینه تا نخل یوسف جهت جلوگیری احتمالی از هرگونه خسارت جانی ، اقدام به انسداد مسیر گردید که در تاریخ ۲۱/۱۰/۹۸ با تلاش شبانه روزی راهداران و با هماهنگی پلیس راه منطقه و سایر عوامل و فروکش کردن آب ؛ مسیر مذکور بازگشایی و نسبت به رفع آب بردگی های مسیر اقدام گردید و ترافیک در آن محور در جریان است . قابل به ذکر است در مقطع یاد شده در محور مذکور هیچگونه پلی تخریب نشده است .

  مدیر کل راهداری وحمل ونقل جاده ای هرمزگان اضافه نمود : هموطنان عزیز قبل از آغاز سفر آخرین وضعیت راه ها را از طریق رسانه های رسمی و سامانه ۱۴۱ مرکز مدیریت راهها و روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان هرمزگان پیگیری کنند .

   
  مطالب مرتبط

  صدور مجوز برگزاری مناقصه برای بهسازی محور دهدز - ایذه - سد کارون ٤

  صدور مجوز برگزاری مناقصه برای بهسازی محور دهدز - ایذه - سد کارون ٤

  با از سرگیری عملیات اجرایی پروژه بهسازی محور ایذه به سمت دهدز ، این اداره کل درصدد اضافه کردن اکیپ اجرایی دوم در قالب این پروژه است که با تدابیر اتخاذ شده این مهم نیز محقق خواهد شد تا فرآیند اجرای پروژه شتاب بیشتری به خود گیرد .

  |

  صادرات جاده ای افزون بر ۱۶۸ هزار تن کالا از سیستان و بلوچستان

  صادرات جاده ای افزون بر ۱۶۸ هزار تن کالا از سیستان و بلوچستان

  با پیگیری های انجام شده توسط استانداری سیستان و بلوچستان ، این اداره کل ، اداره کل گمرکات استان و سایر دستگاه های متولی و رایزنی های به عمل آمده توسط وزارت امور خارجه ، کشور پاکستان بعد از حدود دو ماه تعطیلی از ۲۴ اردیبهشت ماه مجوز ورود محدود ناوگان به خاک خود را از طریق مرز ...

  |

  نظرات کاربران