در حال بارگذاری ...
 • رسیدگی به تخلف ۲۰۸ شرکت حمل و نقل کالا و مسافر در استان اردبیل

  در صورت تکرار تخلف بیش از سه بار ظرف مدت دو سال نیز کمیسیون مجاز است برگ فعالیت متخلف را به طور دائم لغو کند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل گفت : در قالب کمیسیون های ماده ۱۱ و۱۲ به تخلفات شرکت های حمل و نقل کالا و مسافر رسیدگی و ۱۳۸ رای صادر شده است .

  علی رحمتی که در جلسه کمیسیون های ماده ۱۱ و۱۲ راهداری سخن می گفت افزود : از ابتدای امسال به ۲۰۸ تخلف مطرح شده در حوزه های ایمنی و ترافیک ، مسافر و کالا رسیدگی و ۱۳۸ رای نیز صادر شده است .

  دبیر کمیسیون مدیریت اجرائی ایمنی حمل و نقل استان اردبیل با بیان اینکه از این میزان رای ۱۰۸ مورد مربوط به کمیسیون ماده ۱۱ و ۳۰ رای نیز متعلق به کمیسیون ماده ۱۲ است ، عدم پرداخت کرایه رانندگان ، عدم اخذ بارنامه ، عدم رعایت ضوابط ایمنی ، شکایات حوزه حمل و نقل مسافر و اضافه تناژ را از عمده تخلفات رسیدگی شده در این کمیسیون‌ها دانست .

  وی با قدردانی از فعالیت های شبانه روزی تلاشگران عرصه حمل و نقل استان افزود : در صورت تکرار تخلف بیش از سه بار ظرف مدت دو سال نیز کمیسیون مذکور مجاز است برگ فعالیت متخلف را به طور دائم لغو کند .

  مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل تصریح کرد : بر اساس ماده ۱۲ آیین نامه حمل بار و مسافر مصوب ۱۳۷۸ ، رسیدگی به تخلفات شرکت‌ها و موسسات حمل ونقل جاده‌ای در خصوص عدم رعایت مفاد و شرایط آیین نامه در کمیسیون ماده ۱۲ و هم چنین به استناد تبصره ماده ۶ اصلاحی قانون الزام شرکت‌ها و موسسات ترابری جاده ای به استفاده از صورت وضعیت مسافری و بارنامه مصوب ۱۳۸۱ به تخلفات ارجاع شده در کمیسیون ماده ۱۱ رسیدگی و باتوجه به نوع دفعات و تکرار تخلفات نسبت به لغو موقت اعتبار برگه فعالیت از یک ماه تا یکسال اقدامات لازم انجام می شود .

  رحمتی برخورد قانونی و قاطع با متخلفان را یادآور شد و از مردم ، رانندگان و صاحبان کالا و بار خواست هرگونه شکایات خود را از طریق سامانه ۱۴۱ جهت رسیدگی سریع به اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اردبیل اطلاع دهند .

   
  مطالب مرتبط

  آسفالت ۱۶ کیلومتر راه روستایی در شهرستان میاندوآب در قالب طرح ملی ابرار

  آسفالت ۱۶ کیلومتر راه روستایی در شهرستان میاندوآب در قالب طرح ملی ابرار

  پروژه های مهم در دست اجرای این شهرستان در بخش راهداری را احداث راه جدید ، احداث باند دوم ، رفع نقاط حادثه خیز ، نصب حفاظ بتنی ، نصب گاردریل ، سیستم روشنایی شامل می شود که با انعقاد قرارداد ، مدیریت و نظارت می شود .

  |

  تعمیر و بازسازی ۳۵ دستگاه ماشین آلات راهداری سیستان و بلوچستان گامی ارزنده در مسیر اقتصاد مقاومتی

  تعمیر و بازسازی ۳۵ دستگاه ماشین آلات راهداری سیستان و بلوچستان گامی ارزنده در مسیر اقتصاد مقاومتی

  تحت تحریم های همه جانبه و ناعادلانه استکبار جهانی که منجر به مشکلات اعتباری و توقف واردات ماشین آلات سنگین راهسازی و راهداری شده است ، اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان در کمتر از ۸ ماه موفق به بازسازی کامل ۳۵ دستگاه انواع ماشین آلات راهداری با ارزش و ...

  |

  تسریع در روند عملیات احداث پل توکله شهرستان تنکابن

  تسریع در روند عملیات احداث پل توکله شهرستان تنکابن

  احداث پل توکله با دو دهانه ۲۲ و نیم متر و پیش بینی اعتبار ۳ میلیارد تومانی آغاز که تاکنون عملیات احداث شمع های پل به عمق ۲۵ متر ، کوله و تیرها انجام و نصب شده و در حال حاضر نیز احداث گوشواره های پل در دست اجراست .

  |

  نظرات کاربران