در حال بارگذاری ...
 • اعطای جایزه (مدیریت روابط رسانه ای) به روابط عمومی سازمان راهداری

  بی تردید این جایزه که در نتیجه ارزیابی های حرفه ای انجام شده به مجموعه روابط عمومی اعطا شده است ، اگرچه از ارزش و منزلت خاصی به لحاظ ظاهری دارد اما قطعا جایزه و اجر اصلی خدمت به محبان اهل بیت و حضرت سید الشهدا (ع) افضل جایزه هاست که با هیچ زبانی و کلامی قابل بیان نیست .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، همزمان با شانزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران ، آیین اهدای جوایز جشنواره برترین های روابط عمومی ایران موسوم به هنر هشتم برگزار شد که طی آن جایزه مدیریت روابط رسانه ای به روابط عمومی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای اعطا شد .

  در این کنفرانس که با حضور اساتید برجسته ارتباطات ، فرهیختگان ، چهره های ماندگار کشور در حوزه ارتباطات ، مدیران و فعالان حوزه روابط عمومی های کشور با رویکرد ایده پردازی و تجربه محوری در مرکز همایش های بین المللی سازمان مدیریت صنعتی در حال برگزاری است ، به پاس  اقدامات حرفه ای ، رسانه ای و اطلاع رسانی روابط عمومی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای  در راستای مدیریت و ایجاد وحدت رویه در اطلاع رسانی اربعین ، جایزه یاد شده اعطا شد .

  این کنفرانس با موضوع اولین رویداد تجربه محور در ایران و با شعار "ما هم خلاق هستیم" و با طرح موضوعاتی در زمینه مدیریت یکپارچه روابط عمومی جدید و همه جانبه نگری ، برنامه ریزی و مدیریت کمپین های روابط عمومی ، تکنیک های حل مساله در روابط عمومی ، الگوی کاربردی آسیب شناسی مدیریت ارتباطات درون سازمان و کاربردهای تکنیک تحلیل رفتاری در حوزه روابط عمومی برگزار می شود .

  این گزارش حاکی است ، در پی اعطای جایزه  یاد شده به روابط عمومی این سازمان ، منصور فخاران مشاور ریاست و مدیر روابط عمومی با انتشار پیامی، موفقیت کسب شده را موفقیت سازمانی  و حاصل مشارکت و همراهی همه مجموعه سازمان ، حمایت های ریاست سازمان و هیات عامل ، مدیران استان ها، مدیران روابط عمومی و اصحاب پر تلاش و دلسوز رسانه ها دانست  و از زحمات آنان قدردانی کرد .

  فخاران اقدامات رسانه ای اربعین را برگرفته از شور وافر و عشق بی بدلیل تمام تلاشگران و رسانه ها در حوزه حمل ونقل و راهداری عنوان کرد و اظهار داشت : بی تردید این جایزه که در نتیجه ارزیابی های حرفه ای انجام شده به مجموعه روابط عمومی اعطا شده است ، اگرچه از ارزش و منزلت خاصی به لحاظ ظاهری دارد اما قطعا" جایزه و اجر  اصلی خدمت به محبان اهل بیت و حضرت سید الشهدا (ع) افضل جایزه هاست که با هیچ زبانی و کلامی قابل بیان نیست .

  وی تصریح کرد : همواره اعتقاد داریم که هر حرکت و فعالیتی که برای مردم باشد و رضایت مندی آنها را به دنبال داشته باشد ، مردم بهترین و شایسته ترین جایزه را هدیه می کنند و به لحاظ این که سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای  صدها نقطه تماس خدمتی با مردم دارد ، قطعا با همدلی و همگرایی می‌تواند جایزه های متعدد مردمی و افتخارات بالنده را از آن خود کند .
  مطالب مرتبط

  آسفالت ۱۶ کیلومتر راه روستایی در شهرستان میاندوآب در قالب طرح ملی ابرار

  آسفالت ۱۶ کیلومتر راه روستایی در شهرستان میاندوآب در قالب طرح ملی ابرار

  پروژه های مهم در دست اجرای این شهرستان در بخش راهداری را احداث راه جدید ، احداث باند دوم ، رفع نقاط حادثه خیز ، نصب حفاظ بتنی ، نصب گاردریل ، سیستم روشنایی شامل می شود که با انعقاد قرارداد ، مدیریت و نظارت می شود .

  |

  تعمیر و بازسازی ۳۵ دستگاه ماشین آلات راهداری سیستان و بلوچستان گامی ارزنده در مسیر اقتصاد مقاومتی

  تعمیر و بازسازی ۳۵ دستگاه ماشین آلات راهداری سیستان و بلوچستان گامی ارزنده در مسیر اقتصاد مقاومتی

  تحت تحریم های همه جانبه و ناعادلانه استکبار جهانی که منجر به مشکلات اعتباری و توقف واردات ماشین آلات سنگین راهسازی و راهداری شده است ، اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان در کمتر از ۸ ماه موفق به بازسازی کامل ۳۵ دستگاه انواع ماشین آلات راهداری با ارزش و ...

  |

  تسریع در روند عملیات احداث پل توکله شهرستان تنکابن

  تسریع در روند عملیات احداث پل توکله شهرستان تنکابن

  احداث پل توکله با دو دهانه ۲۲ و نیم متر و پیش بینی اعتبار ۳ میلیارد تومانی آغاز که تاکنون عملیات احداث شمع های پل به عمق ۲۵ متر ، کوله و تیرها انجام و نصب شده و در حال حاضر نیز احداث گوشواره های پل در دست اجراست .

  |

  اجرای طرح ملی بهسازی روکش آسفالت ۵۰۰ کیلومتر از محورهای مواصلاتی سیستان و بلوچستان

  اجرای طرح ملی بهسازی روکش آسفالت ۵۰۰ کیلومتر از محورهای مواصلاتی سیستان و بلوچستان

  جاده ها سرمایه های ملی به شمار می روند که قانون گذار حفظ ، نگهداری و مدیریت و تأمین حمل و نقل ایمن و روان در آن را به سازمان متبوع محول کرده و بدیهی است که اجرای طرح مذکور به سبب ارتقای کیفیت تردد از اهمیت ویژه ای برخوردار است .

  |

  نظرات کاربران