در حال بارگذاری ...
 • انتصاب مدیرکل دفتر امور مناطق آزاد و ویژه اقتصادی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، محمد مهدی کربلایی ، مدیرعامل و رییس هیئت مدیره شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) طی حکمی فرزاد یادگاریان را به عنوان مدیرکل دفتر امور مناطق آزاد و ویژه اقتصادی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) منصوب کرد .
  در حاشیه یکصد و هفتادمین جلسه هیئت مدیره شرکت ، فرزاد یادگاریان به عنوان مدیرکل دفتر امور مناطق آزاد و ویژه اقتصادی منصوب شد .

  در حکم یادگاریان آمده است ؛

  نظر به تعهد ، تخصص و تجارب ارزنده جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان " مدیرکل دفتر امور مناطق آزاد و ویژه اقتصادی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره)" منصوب می شوید .

  امید است ضمن رعایت قوانین و مقررات مرتبط با حوزه کاری ، با استعانت از درگاه خداوند متعال و بهره گیری از ظرفیت های موجود در پیشبرد اهداف و برنامه های شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) موفق و موید باشید . اهم وظایف مورد انتظار به شرح ذیل می باشد :

  ١.    تهیه ، تنظیم و تدوین سند استراتژی راه اندازی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی بر اساس وظایف و اختیارات مقرر در اساسنامه شرکت با اولویت مناطق پیشران .

  ٢.    تعامل و هماهنگی با دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد کشور ، اعضای هیات مدیره و ارکان و حوزه های اجرایی شرکت جهت تطبیق کلیه سیاست ها ، خط مشی ها و استراتژی های آن مجموعه با سند جامع توسعه ای شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) و ایجاد ارتباط با دیگر مناطق آزاد و ویژه داخلی و خارجی در جهت توسعه و شکوفایی منطقه آزاد شرکت با رعایت قوانین و مقررات مربوطه .

  ٣.    ارائه راهکار و نظارت بر تطبیق اقدامات ساختار اجرایی منطقه ویژه اقتصادی مبتنی بر هوشمندسازی کلیه ارکان آن منطقه .

  ٤.    جمع آوری قوانین ، مقررات ، آیین نامه ها ، بخش نامه های مرتبط بعد از تصویب مدل اقتصادی منطقه به منظور استقرار نظام مدیریت یکپارچه و اطلاع رسانی قوانین ، مقررات ، دستورالعمل ها و عملکرد منطقه آزاد

  ٥.    بهره گیری از تکنولوژی های نوین در حوزه خدمات کسب و کار داخلی و بین المللی در آن منطقه و تطبیق شرایط محوله در شرکت مذکور بر اساس مقررات موضوعه .

  ٦.    برنامه ریزی جهت تسهیل تولید و صادرات و سرمایه گذاری و انتقال فناوری های پیشرفته از طریق حضور فعال در بازار های منطقه و جهان

  ٧.    نظارت بر حسن اجرای آیین نامه اجرایی صدور روادید اتباع خارجی در منطقه آزاد شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره)

  ٨.    توجه ویژه به گسترش و اعمال نظام مدیریت یکپارچه در راستای هم افزایی و ایجاد رشد اقتصادی مناسب در شهر فرودگاهی با تعامل اثرگذار اقتصاد جهانی و ارائه الگوی توسعه برای آن منطقه
  مطالب مرتبط

  توسعه حمل و نقل بار هوایی از اهداف شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در سال جدید

  توسعه حمل و نقل بار هوایی از اهداف شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در سال جدید

  یکی از راه های رسیدن به هاب اول بار هوایی منطقه راه اندازی سیستم هوشمند تحویل بار و توسعه کارگو از طریق جذب پروازهای باری ترانزیت است که این مهم جزو اهداف شرکت شهر فرودگاهی به شمار می رود ، برای پیشبرد این هدف همت همه دستگاه ها بخصوص بخش خصوصی را میطلبد .

  |

  صدور مجوز واگذاری ٤٠ هکتار از اراضی منطقه آزاد تجاری شهر فرودگاهی به سرمایه گذاران

  صدور مجوز واگذاری ٤٠ هکتار از اراضی منطقه آزاد تجاری شهر فرودگاهی به سرمایه گذاران

  با توجه به ظرفیت حمل و نقل ترکیبی در شهر فرودگاهی ، لجستیک به عنوان محور توسعه این مجموعه در نظر گرفته شده و در این حوزه ٤ تفاهم نامه با شرکت های حوزه واردات و صادرات منعقد شده است .

  |

  اعلام ممنوعیت ورود تمام اتباع چین به کشور

  اعلام ممنوعیت ورود تمام اتباع چین به کشور

  اکنون تمام مسافران در بدو ورود به کشور با استفاده از دوربین‌های حرارتی کنترل می‌شوند و در صورت مشاهده مسافر خارجی دارای علائم کرونا از ورود آن فرد به کشور جلوگیری می‌شود و مسافران ایرانی نیز در صورت دارا بودن علائم ابتلا به ویروس کرونا به بیمارستان‌های مشخص شده اعزام ...

  |

  صدور گواهی سلامت برای سفر به شهرهای کشور ترکیه در فرودگاه امام خمینی (ره)

  صدور گواهی سلامت برای سفر به شهرهای کشور ترکیه در فرودگاه امام خمینی (ره)

  مسافران به مقاصد شهرهای کشور ترکیه باید قبل از دریافت کارت پرواز با مراجعه به کانترهای یاد شده ؛ کارت سلامت پزشکی خود را دریافت کرده و سپس اقدام به تحویل بار و دریافت کارت پرواز نمایند .

  |

  نظرات کاربران