در حال بارگذاری ...
 • انتصاب مدیرکل دفتر امور مناطق آزاد و ویژه اقتصادی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، محمد مهدی کربلایی ، مدیرعامل و رییس هیئت مدیره شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) طی حکمی فرزاد یادگاریان را به عنوان مدیرکل دفتر امور مناطق آزاد و ویژه اقتصادی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) منصوب کرد .
  در حاشیه یکصد و هفتادمین جلسه هیئت مدیره شرکت ، فرزاد یادگاریان به عنوان مدیرکل دفتر امور مناطق آزاد و ویژه اقتصادی منصوب شد .

  در حکم یادگاریان آمده است ؛

  نظر به تعهد ، تخصص و تجارب ارزنده جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان " مدیرکل دفتر امور مناطق آزاد و ویژه اقتصادی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره)" منصوب می شوید .

  امید است ضمن رعایت قوانین و مقررات مرتبط با حوزه کاری ، با استعانت از درگاه خداوند متعال و بهره گیری از ظرفیت های موجود در پیشبرد اهداف و برنامه های شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) موفق و موید باشید . اهم وظایف مورد انتظار به شرح ذیل می باشد :

  ١.    تهیه ، تنظیم و تدوین سند استراتژی راه اندازی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی بر اساس وظایف و اختیارات مقرر در اساسنامه شرکت با اولویت مناطق پیشران .

  ٢.    تعامل و هماهنگی با دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد کشور ، اعضای هیات مدیره و ارکان و حوزه های اجرایی شرکت جهت تطبیق کلیه سیاست ها ، خط مشی ها و استراتژی های آن مجموعه با سند جامع توسعه ای شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) و ایجاد ارتباط با دیگر مناطق آزاد و ویژه داخلی و خارجی در جهت توسعه و شکوفایی منطقه آزاد شرکت با رعایت قوانین و مقررات مربوطه .

  ٣.    ارائه راهکار و نظارت بر تطبیق اقدامات ساختار اجرایی منطقه ویژه اقتصادی مبتنی بر هوشمندسازی کلیه ارکان آن منطقه .

  ٤.    جمع آوری قوانین ، مقررات ، آیین نامه ها ، بخش نامه های مرتبط بعد از تصویب مدل اقتصادی منطقه به منظور استقرار نظام مدیریت یکپارچه و اطلاع رسانی قوانین ، مقررات ، دستورالعمل ها و عملکرد منطقه آزاد

  ٥.    بهره گیری از تکنولوژی های نوین در حوزه خدمات کسب و کار داخلی و بین المللی در آن منطقه و تطبیق شرایط محوله در شرکت مذکور بر اساس مقررات موضوعه .

  ٦.    برنامه ریزی جهت تسهیل تولید و صادرات و سرمایه گذاری و انتقال فناوری های پیشرفته از طریق حضور فعال در بازار های منطقه و جهان

  ٧.    نظارت بر حسن اجرای آیین نامه اجرایی صدور روادید اتباع خارجی در منطقه آزاد شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره)

  ٨.    توجه ویژه به گسترش و اعمال نظام مدیریت یکپارچه در راستای هم افزایی و ایجاد رشد اقتصادی مناسب در شهر فرودگاهی با تعامل اثرگذار اقتصاد جهانی و ارائه الگوی توسعه برای آن منطقه
  مطالب مرتبط

  آمادگی شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) برای گسترش همکاری با شرکت های هواپیمایی

  آمادگی شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) برای گسترش همکاری با شرکت های هواپیمایی

  پهنه هوانوردی ، هسته اصلی توسعه شهر فرودگاهی است و زمینه همکاری در این پهنه با شرکت های هواپیمایی فراهم است و آمادگی داریم تا همکاری خود را با تمامی شرکت های هواپیمایی بیش از پیش گسترش دهیم .

  |

  تصویب شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) به عنوان هاب لجستیک هوایی کشور

  تصویب شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) به عنوان هاب لجستیک هوایی کشور

  شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) به عنوان یکی از شهر های لجستیکی ایران بر اساس طرح جامع توسعه این شرکت ، در حال راه اندازی است و با ده شرکت داخلی و خارجی تفاهم نامه برای گسترش فعالیت در این حوزه امضا کردیم .

  |

  اقدامات سازمان بنادر و دریانوردی در راستای تسهیل کسب و کار و جذب سرمایه در بنادر کشور

  اقدامات سازمان بنادر و دریانوردی در راستای تسهیل کسب و کار و جذب سرمایه در بنادر کشور

  اجرای دستورالعمل وارسی ، نمونه‌برداری و تجدید لفاف کالاهای وارده درمناطق بندری در بنادر کشور ، موافقت اولیه الحاق اراضی ۱۸,۵ هکتاری اراضی استحصالی پایانه صادراتی جزیره نگین به منطقه ویژه اقتصادی بندر بوشهر در کارگروه تخصصی شورای عالی مناطق و تصویب الحاق اراضی ۴۰ هکتاری ...

  |

  نظرات کاربران