در حال بارگذاری ...
 • بررسی راهکارهای نحوه مشارکت انجمن خیرین راه و ترابری در حوزه فعالیت‌های سازمان راهداری

  انجمن خیرین راه و ترابری به منظور ایجاد بستر و تسهیل امکانات حمل و نقل در نقاط نیازمند ، آسیب‌دیده و محروم توسط جمعی از خیرین تشکیل شده است و آماده ارائه خدمات به جذب و هویت کمک‌‌های فکری ، مادی و معنوی خیرین مرتبط در این زمینه می‌باشد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ راهکارهای نحوه مشارکت انجمن خیرین راه و ترابری در حوزه فعالیت‌های سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با حضور اعضای این انجمن و معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای بررسی شد .

  حسن‌نیا معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس این سازمان در این جلسه خیرین راه وترابری را از نمادهای عینی احسان و نیکوکاری در جامعه برشمرد که می‌توانند با همدلی و باور به یکدیگر در خدمت به مردم و افزایش ایمنی راه‌ها ، قدم‌های بلندی بردارند .

  وی با اشاره به سیل مخرب فروردین ماه امسال گفت : با حرکت جهادگرانه راهداران ، رانندگان و نیروهای مردمی امکان بازسازی محورها و ابنیه راه‌ها در استان‌های مربوطه و فائق شدن بر مشکلات فراهم شد .

  حسن‌نیا از آسیب ۱۰۰۰ متر از پل‌های بزرگ کشور در جریان سیل فروردین ماه و آماده‌سازی و نصب ۱۵۰۰ متر پل خرپایی از قطعات پل‌های بلااستفاده در کشور خبر داد .

  وی همچینن با اشاره به تلاش‌ رانندگان و راهداران در خلق صحنه‌های خارق‌العاده در راهپیمایی عظیم اربعین حسینی ، انسجام و هماهنگی رانندگان غیور در جابجایی خیل عظیم زائران اربعین را کاملاً ستودنی توصیف کرد .

  رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با اشاره به توانمندی‌های سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و ظرفیت بسیار خوبی که در حوزه خیرین راه جهت کمک به مردم و افزایش ایمنی راه‌های کشور وجود دارد ، گفت : سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای از ظرفیت و توانمندی این حوزه با هدف گردهم آوردن مجامع خیر برای حل بحران در مواقع ضروری استقبال می‌کند .  

  این گزارش همچنین حاکی است در این جلسه اعضای انجمن خیرین به ارائه نقطه نظرات خود در خصوص هم‌افزایی و مشارکت هرچه بیشتر با سازمان راهداری و خیرین سراسر کشور پرداختند و افزودند : این تشکل مردم نهاد تمام مساعی خود را برای ایجاد هماهنگی ، هم‌افزایی ، تسهیل امور مربوط به پروژه‌های خیرساز و کمک به ساماندهی مجامع و مؤسسات خیریه سراسر کشور به کار خواهد بست .

  اعضای حاضر در جلسه همچنین بر ضرورت اصلاح یا ایجاد یک ساختار در جهت مشارکت‌های مردمی، هماهنگی و ارتباط دو سویه با سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با انجمن خیرین راه و ترابری تاکید کردند .

  همچنین در این جلسه بر بهره‌گیری از الگوی خیرین آموزش و پرورش و خیرین سلامت تأکید و عنوان شد که این تشکل مردم نهاد تمام تلاش خود را برای ایجاد هماهنگی ، هم‌افزایی و تسهیل کاربران جاده ای و افزایش ایمنی جاده ها با مشارکت سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و خیرین  بکار خواهد بست .

  شایان ذکر است انجمن خیرین راه و ترابری به منظور ایجاد بستر و تسهیل امکانات حمل و نقل در نقاط نیازمند ، آسیب‌دیده و محروم توسط جمعی از خیرین تشکیل شده است و آماده ارائه خدمات به جذب و هویت کمک‌‌های فکری ، مادی و معنوی خیرین مرتبط در این زمینه می‌باشد . 
  مطالب مرتبط

  تاکید بر افزایش آرامش و امنیت رانندگان در مرزهای جاده ای

  تاکید بر افزایش آرامش و امنیت رانندگان در مرزهای جاده ای

  با افتتاح تیرپارک آنا وطن در جوار پایانه مرزی بازرگان ، رانندگان ترانزیت و حمل و نقل بین المللی به راحتی ضمن استفاده از خدمات رفاهی مستقر در تیرپارک ، امکان طی برخی از رویدادهای زمانبر گمرکی را نیز به تدریج خواهند یافت ‌و با سیستم مکانیزه نوبت دهی که توسط بهره بردار تیرپارک ...

  |

  صرفه جویی ۱۰۰ میلیارد تومانی با به‌روزرسانی ۳۵ دستگاه ماشین‌آلات سنگین راهسازی

  صرفه جویی ۱۰۰ میلیارد تومانی با به‌روزرسانی ۳۵ دستگاه ماشین‌آلات سنگین راهسازی

  شاخص‌ترین بازسازی انجام گرفته در بحث بولدوزرها بوده است که با هزینه ۴۵۰ میلیون تومان یک دستگاه بولدوزر بازسازی شد که در صورت موجود بودن در بازار بیش از ۱۰ میلیارد قیمت خواهد داشت .

  |

  صدور حواله دریافت ۶۶۵۳ حلقه لاستیک ناوگان عمومی جاده ای در استان قم

  صدور حواله دریافت ۶۶۵۳ حلقه لاستیک ناوگان عمومی جاده ای در استان قم

  لاستیک های تخصیصی که توسط وزرات صنعت ، معدن و تجارت تهیه و در شبکه توزیع قرار داده می شوند از ۲ نوع خارجی و ایرانی است که نوع خارجی آن به بهای ارز دولتی و لاستیک های ایرانی نیز براساس نرخ مصوب در اختیار مالکان ناوگان جاده ای قرار می‌گیرند .

  |

  نظرات کاربران