در حال بارگذاری ...
 • اطلاعیه فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) در خصوص انجام پروازها

  مسافران پروازهای خروجی لازم است همچون سابق ٣ ساعت قبل از زمان مندرج در بلیت برای انجام تشریفات پیش از پرواز در ترمینال های فرودگاه حضور یابند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) با ارسال اطلاعیه ای از مسافران خواست تا قبل از عزیمت به فرودگاه امام خمینی (ره) از انجام پرواز خود کسب اطمینان کنند .

  فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) در اطلاعیه ای از کلیه مسافران و مستقبلین درخواست کرد حتما قبل از عزیمت به فرودگاه از طریق تماس با شرکت های هواپیمایی از وضعیت پرواز خود کسب اطلاع نمایند .

  همچنین در این اطلاعیه آمده است ، مسافران و مستقبلین محترم می توانند آخرین وضعیت پروازهای فرودگاه امام (ره) را از طریق تماس با تلفن ٠٩٦٣٣٠ یا مراجعه به سایت شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) به نشانی www.ikac.ir جویا شوند .

  گفتنی است ، مسافران پروازهای خروجی لازم است همچون سابق ٣ ساعت قبل از زمان مندرج در بلیت برای انجام تشریفات پیش از پرواز در ترمینال های فرودگاه حضور یابند .
  مطالب مرتبط

  ضرورت ارائه آزمایش منفی کرونا از کشور مبدا برای ورود به فرودگاه امام خمینی(ره)

  ضرورت ارائه آزمایش منفی کرونا از کشور مبدا برای ورود به فرودگاه امام خمینی(ره)

  مسافران علاوه بر تکمیل فرم خوداظهاری سلامت ، باید حداکثر ٩٦ ساعت قبل از ورود به ایران اقدام به انجام تست PCR نموده و جواب منفی تست به زبان انگلیسی و با تایید مقامات صلاحیت دار بهداشتی کشور مبدأ را هنگام ورود به نمایندگان وزارت بهداشت تحویل دهند .

  |

  انجام اقدامات فوری برای مقابله با وقوع آتش سوزی در شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

  انجام اقدامات فوری برای مقابله با وقوع آتش سوزی در شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

  از آغاز سال جاری تاکنون چندین مورد آتش سوزی در اراضی و محاوط شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) گزارش شده که با اقدامات سریع و به موقع عوامل اداره عملیات ایمنی زمینی فرودگاه به سرعت مهار شده اند .

  |

  نظرات کاربران