در حال بارگذاری ...
 • ورود تیم اوکراینی بررسی سوانح هوایی به منظور بررسی علل سانحه پرواز ۷۵۲

  تیم بررسی سانحه از خانواده های داغدار این سانحه هوایی دعوت میکند درخواست های خود را به پست الکترونیکی Aig@cao.ir یا تلفن فاکس ٦٦٠١٨٦٥٩ ارسال کرده تا در اولین فرصت به آن رسیدگی شود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل دفتر بررسی سوانح هوایی سازمان هواپیمایی کشوری از ورود تیم اوکراینی بررسی سانحه به تهران خبر داد .

  حسن رضایی فر گفت : یک تیم اوکراینی شامل کارگروه های بررسی سوانح ، مدیریت بحران ، تشخیص هویت ، روابط بین الملل و نمایندگان شرکت بهره بردار هواپیما امروز صبح ساعت ٥ وارد تهران شدند . این تیم مورد استقبال سازمان هواپیمایی کشوری قرار گرفت و مقرر است اولیه جلسه در خصوص بررسی سانحه هواپیمای اوکراینی برگزار شود .

  رضایی فر با اشاره به وجود کشورهای دیگری که ذی ربط سانحه هستند ، افزود : از سایر کشورها نیز بر اساس استانداردهای بین المللی انکس ١٣ ایکائو دعوت بعمل آمده و منتظر پاسخگویی آنان هستیم .

  وی در انتها گفت : تیم بررسی سانحه از خانواده های داغدار این سانحه هوایی دعوت میکند درخواست های خود را به پست الکترونیکی Aig@cao.ir یا تلفن / فاکس ٦٦٠١٨٦٥٩ ارسال کرده تا در اولین فرصت به آن رسیدگی شود .
  مطالب مرتبط

  انجام استعلام و پایش مسافران کرونایی در حمل و نقل هوایی طی ۲ مرحله

  انجام استعلام و پایش مسافران کرونایی در حمل و نقل هوایی طی ۲ مرحله

  اگر فرد به کرونا مبتلا بوده و دوران زمانی مورد نظر را نگذرانده باشد کد وی قرمز می شود و امکان صدور بلیت برای این مسافر وجود ندارد اما اگر فردی مبتلا نباشد کد وی سبز می شود و مجاز به خرید بلیت است .

  |

  نظرات کاربران