در حال بارگذاری ...
 • پیام تسلیت وزیر راه و شهرسازی به مناسبت سقوط پرواز تهران - کی‌یف

  سانحه سقوط هواپیمای بوئینگ مسافری شرکت هواپیمایی اوکراین که منجر به جان باختن عده‏ ای از هموطنان عزیز ما شد ، موجب ، تأثر و تأسف فراوان شد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، وزیر راه و شهرسازی ضمن تسلیت جان باختن مسافران پرواز تهران - کی‌یف در سانحه سقوط هواپیما ، بر بررسی دقیق علت سانحه تاکید کرد .

  محمد اسلامی ، وزیر راه و شهرسازی در پیامی ، جان‌باختن مسافران پرواز هواپیمای اوکراین اینترنشنال را تسلیت گفت و بر رسیدگی سریع به این سانحه و یافتن علت آن تاکید کرد .

  دری این پیام آمده است :

  "سانحه سقوط هواپیمای بوئینگ مسافری شرکت هواپیمایی اوکراین که منجر به جان باختن عده‏ ای از هموطنان عزیز ما شد ، موجب ، تأثر و تأسف فراوان شد .

  از صمیم قلب با خانواده های گرامی درگذشتگان همدردی می نمایم و ضمن عرض تسلیت به پیشگاه مقام معظم رهبری ، بازماندگان معزز و ملت شریف ایران ، از درگاه خداوند متعال برای جان باختگان این حادثه دلخراش رحمت و مغفرت الهی مسألت دارم .

  کمیسیون بررسی سوانح سازمان هواپیمایی کشوری موظف است بر اساس آئین نامه، این سانحه را با دقت بررسی و گزارش نهایی را به منظور پیشگیری از بروز رویدادهای مشابه در آینده صادر کند . اعضای کمیسیون بررسی سوانح به محض اطلاع ، در محل حادثه حاضر شده اند و بررسی ها در حال انجام است .

  ضمن بررسی کارشناسی و پیگیری دقیق موضوع در اسرع وقت ، علل بروز این حادثه تاسف‌بار به استحضار ملت شریف ایران خواهد رسید."
  مطالب مرتبط

  انجام استعلام و پایش مسافران کرونایی در حمل و نقل هوایی طی ۲ مرحله

  انجام استعلام و پایش مسافران کرونایی در حمل و نقل هوایی طی ۲ مرحله

  اگر فرد به کرونا مبتلا بوده و دوران زمانی مورد نظر را نگذرانده باشد کد وی قرمز می شود و امکان صدور بلیت برای این مسافر وجود ندارد اما اگر فردی مبتلا نباشد کد وی سبز می شود و مجاز به خرید بلیت است .

  |

  نظرات کاربران