در حال بارگذاری ...
 • اغلب مسافران پرواز سقوط کرده تهران - کیف ، ایرانی بودند

  گروه‌ها‌ی تجسس و نجات سازمان هواپیمایی به محل سانحه اعزام شده‌اند و گروه بررسی سانحه مطابق استانداردهای جهانی تشکیل شده و فرایند جمع آوری اطلاعات و بررسی سانحه آغاز شده است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری با اشاره به جان باختن همه ۱۷۶ سرنشین سانحه سقوط بوئینگ ۷۳۷ اوکراینی ، گفت : اغلب مسافران پرواز تهران - کیف که صبح امروز سقوط کرد ، ایرانی بودند .

  ‌رضا جعفرزاده اظهار داشت : طبق آخرین بررسی‌ها ، اغلب مسافران پرواز تهران - کیف ‌که امروز سقوط کرد ، ایرانی بوده‌اند .

  سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری با اشاره به اینکه این هواپیما با احتساب کرو ۱۷۶ سرنشین داشت ، افزود : بقیه مسافران این پرواز از اتباع دیگر کشورها بوده‌اند . گروه‌ها‌ی تجسس و نجات سازمان هواپیمایی به محل سانحه اعزام شده‌اند و گروه بررسی سانحه مطابق استانداردهای جهانی تشکیل شده و فرایند جمع آوری اطلاعات و بررسی سانحه آغاز شده است .

  بنابراین گزارش صبح امروز یک فروند هواپیمای بوئینگ ۸۰۰-۷۳۷ متعلق به شرکت هواپیمایی اوکراین اینترنشنال با علامت ثبت VR-PSR که با شماره پرواز ۷۵۲ در ساعت ۶:۱۲ ‌از فرودگاه امام خمینی (ره) به مقصد کیف پرواز کرده بود ، پس از قطع ارتباطات با بخش کنترل ترافیک در ساعت ۶:۱۸ در حوالی صبا شهر از توابع استان تهران سقوط کرد .

  هواپیما دارای ۱۶۷ مسافر و ۹ نفر خدمه پروازی بوده و برسی های اولیه حاکی از جان باختن همه سرنشینان هواپیما است .
  مطالب مرتبط

  انجام استعلام و پایش مسافران کرونایی در حمل و نقل هوایی طی ۲ مرحله

  انجام استعلام و پایش مسافران کرونایی در حمل و نقل هوایی طی ۲ مرحله

  اگر فرد به کرونا مبتلا بوده و دوران زمانی مورد نظر را نگذرانده باشد کد وی قرمز می شود و امکان صدور بلیت برای این مسافر وجود ندارد اما اگر فردی مبتلا نباشد کد وی سبز می شود و مجاز به خرید بلیت است .

  |

  نظرات کاربران