در حال بارگذاری ...
 • سقوط هواپیمای مسافری بوئینگ ۷۳۷ اوکراین پس از برخاستن از فرودگاه امام خمینی (ره)

  کارشناسان سازمان هواپیمایی کشوری به محل سانحه اعزام شدند و این سازمان علل سانحه را بر اساس قوانین و مقررات بین المللی بررسی خواهد کرد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیر کل دفتر بررسی سوانح هوایی سازمان هواپیمایی کشوری از سقوط یک هواپیمای مسافری در حوالی فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) خبر داد .

  حسن رضایی فر از سقوط یک فروند بوئینگ ۸۰۰-۷۳۷ با شماره ثبت UR-PSR متعلق به خطوط هوایی اوکراین اینترنشنال در حوالی شهریار خبر داد و گفت : این هواپیما دقایقی بعد از برخاست از فرودگاه امام خمینی (ره) دچار مشکل شده و در ساعت ۶:۲۰  سقوط کرد .

  وی ادامه داد : کارشناسان سازمان هواپیمایی کشوری به محل سانحه اعزام شدند و این سازمان علل سانحه را بر اساس قوانین و مقررات بین المللی بررسی خواهد کرد .

  گفتنی است تاکنون گزارشی از میزان تلفات این سانحه اعلام نشده و عملیات نجات کماکان ادامه دارد . این هواپیما عازم کیف اوکراین بوده و بر اساس برخی گزارش ها ، ۱۸۰ نفر مسافر و خدمه داشته است .
  مطالب مرتبط

  بازگشایی موقت فرودگاه چابهار – بندر کنارک از امروز

  بازگشایی موقت فرودگاه چابهار – بندر کنارک از امروز

  گفتنی است که ۱۱ شهریور فرودگاه کنارک (چابهار) اعلام کرد که به دلیل نارسایی و پوسیدگی لوله‌های سوخت ، پروازها تا اطلاع ثانوی در این فرودگاه تعطیل است و این فرودگاه از روز پنجشنبه ۲۰ شهریور تعطیل و تمامی پروازها به این فرودگاه لغو شد .

  |

  نظرات کاربران