در حال بارگذاری ...
 • ایجاد ۵۰ درصد کل خطوط ریلی کشور در دولت یازدهم و دوازدهم

  همه چیز در گذر زمان است . دولت ، حکومت و قدرت ، کوتاه مدت و تمام شدنی است اما آنچه ماندگار است خدمت به این مردم بزرگ ، فداکار ، لایق و شجاع است که جوهره خودشان را بارها و بارها در روزهای سخت کشور نشان داده اند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس جمهور در مراسم افتتاح مترو هشتگرد گفت : تا پایان دولت دوازدهم ۵۰ درصد کل خطوط ریلی کشور طی یک دوره ۸ ساله ایجاد شده است .

  رئیس جمهور با تشریح گام عظیم دولت های یازدهم و دوازدهم در توسعه خطوط ریلی کشور تصریح کرد : مجموع خطوط ریلی ایران در بیش از ۹۰ سال گذشته تا اول دولت یازدهم ، ۹ هزار و ۶۰۰ کیلومتر بود اما امروز این رقم با احتساب خطوط اصلی و فرعی ، به بیش از ۱۴ هزار کیلومتر رسیده که این بدان معنا است ۴۵ درصد خطوط ریلی کشور در دولت های یازدهم و دوازدهم ایجاد شده است .

  حسن روحانی گفت : تا پایان دولت دوازدهم ، یکهزار کیلومتر ریل دیگر به مجموع خطوط ریلی کشور افزوده خواهد شد که به معنای آن است ۵۰ درصد خطوط ریلی کشور در دوره ۸ ساله دولت‌های یازدهم و دوازدهم ایجاد شده‌اند .

  رئیس جمهور تاکید کرد : همه چیز در گذر زمان است . دولت ، حکومت و قدرت ، کوتاه مدت و تمام شدنی است اما آنچه ماندگار است خدمت به این مردم بزرگ ، فداکار ، لایق و شجاع است که جوهره خودشان را بارها و بارها در روزهای سخت کشور نشان داده اند .
  مطالب مرتبط

  افتتاح قطعات ۲ و ۳ آزادراه همت - کرج با حضور رئیس جمهور

  افتتاح قطعات ۲ و ۳ آزادراه همت - کرج با حضور رئیس جمهور

  باتوجه به اینکه آزادراه همت - کرج راه ارتباطی جدیدی بین دو کلان شهر تهران و کرج محسوب می‌شود ، به عنوان چهارمین مسیر ارتباطی بین این دو شهر نیز شناخته می‌شود و طبق پیش‌بینی‌ها حدود ۳۵ درصد ترافیک عبوری بین تهران و کرج را به خود اختصاص خواهد داد .

  |

  نظرات کاربران