در حال بارگذاری ...
 • افتتاح سه پروژه فرودگاهی همزمان با سفر رئیس جمهور به اردبیل

  با اتمام پروژه بهسازی باند ۳۳-۱۵ این فرودگاه قابلیت نشست و برخاست هواپیماهای بزرگ از قبیل A300-A340 و بوئینگ 777 را داشته و نسبت به اخذ گواهینامه بین المللی فرودگاهی آن اقدام خواهد شد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، همزمان با سفر رئیس جمهور به استان اردبیل ، پروژه های فاز اول بهسازی باند ۳۳-۱۵ ، ترمینال شماره یک و پاویون فرودگاه اردبیل افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید .

  فخرالدین هاشمی مدیرکل فرودگاه های استان اردبیل گفت : ترمینال جدید (یک) فرودگاه اردبیل به مساحت ۸۱۰۰ مترمربع با هزینه یی بالغ بر ۶۰۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران احداث شده است که گنجایش پذیرش همزمان سه پروار را داراست .

  وی همچنین در خصوص پروژه بهسازی سطوح پروازی این فرودگاه گفت : این پروژه نیز شامل بهسازی باند اصلی(زیرسازی و چهار لایه آسفالت) ، تاکسی وی و اپرون است که بالغ بر ۳۰۰ میلیارد ریال هزینه در برداشته که فاز نخست آن همزمان با حضور رئیس جمهور محترم افتتاح می شود .

  به گفته هاشمی با اتمام پروژه بهسازی باند ۳۳-۱۵ این فرودگاه قابلیت نشست و برخاست هواپیماهای بزرگ از قبیل A300-A340 و بوئینگ 777 را داشته و نسبت به اخذ گواهینامه بین المللی فرودگاهی آن اقدام خواهد شد .

  مدیرکل فرودگاه اردبیل دیگر پروژه این فرودگاه را افتتاح پایون عنوان کرد که با اعتبار ۱۰ میلیارد ریال بهسازی شده و با حضور رئیس جمهور بهره برداری می شود.
  مطالب مرتبط

  برنامه ریزی برای ارتقا ساختار تشکیلاتی روابط عمومی در شرکت فرودگاه ها

  برنامه ریزی برای ارتقا ساختار تشکیلاتی روابط عمومی در شرکت فرودگاه ها

  مسئول روابط عمومی هر فرودگاه باید دارای اطلاعات تخصصی جامع در حوزه فرودگاه محل خدمت خود باشد تا با اشراف کامل بر تمام موضوعات عمومی و تخصصی بتواند در انعکاس سریع ، به موقع و موثر فعالیت های فرودگاه نقش آفرینی کند .

  |

  آمادگی فرودگا‌ه‌های مناطق سردسیر کشور برای انجام عملیات زمستانی

  آمادگی فرودگا‌ه‌های مناطق سردسیر کشور برای انجام عملیات زمستانی

  شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران ، امسال تجهیزات مطلوبی در حوزه عملیات زمستانی فرودگاه‌ها تهیه کرده است ؛ در این راستا می‌توان به تأمین ۵۹ تیغه برف‌روب ، ماشین‌های برف خوار و سایر تجهیزات موردنیاز عملیات برف‌روبی ، یخ‌زدایی و مایع‌پاش اشاره کرد .

  |

  نظرات کاربران