در حال بارگذاری ...
 • بازدید وزیر راه و شهرسازی از کارخانجات تعمیرات اساسی واگن های شرکت راه آهن

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، وزیر راه و شهرسازی به همراه مدیرعامل راه‌آهن از کارخانجات تعمیرات اساسی واگن های شرکت راه‌آهن بازدید کرد .

  دیدار با کارکنان و کارگران کارخانجات تعمیرات اساسی واگن‌ها و گفتگوی صمیمانه با کارگران این مرکز از برنامه‌های وزیر راه و شهرسازی در بازدید از این مرکز بود .

  محمد اسلامی و مدیر عامل راه آهن پس از بازدید از قسمت‌های مختلف کارخانجات ، از بهداری راه آهن نیز بازدید و در جریان روند رسیدگی به مسایل درمانی و پزشکی کارگران این مرکز قرار گرفت .

  وزیر راه و شهرسازی در بهداری راه آهن در گفتگو با پزشک این مرکز ، بر تشکیل پرونده پزشکی کارگران راه آهن تاکید کرد و گفت : تشکیل پرونده پزشکی کارگران برای حفظ سوابق درمانی آنها بسیار ضروری است .
  مطالب مرتبط

  ارتقا ظرفیت بنادر کشور به ۲۸۰ میلیون تن تا پایان دولت دوازدهم

  ارتقا ظرفیت بنادر کشور به ۲۸۰ میلیون تن تا پایان دولت دوازدهم

  تا کنون نیمی از تعهدات سال جاری برای احداث نوار ساحلی در محدوده هرمزگان اجرایی شده و تا پایان سال تعهدات وزارت راه به‌طور کامل انجام می شود که  اگر پیمانکاران تسهیلات لازم را دریافت کنند ، این امکان وجود دارد که دو برابر این میزان تا پایان دولت به بهره برداری برسد .

  |

  تاکید بر تکمیل پروژه راه‌آهن سریع‌السیر تهران - قم - اصفهان توسط سرمایه‌گذار چینی

  تاکید بر تکمیل پروژه راه‌آهن سریع‌السیر تهران - قم - اصفهان توسط سرمایه‌گذار چینی

  در خصوص موضوع مالی پروژه مقرر شد تا تمهیدات لازم برای تسهیل در مراودات مالی و همچنین فعال‌سازی مابقی LC نیز انجام شود . سرمایه‌گذار چینی این پروژه نیز اعلام کرد با تمام قدرت روند اجرای پروژه را سرعت می‌دهد و مشکلات موجود را برطرف خواهد کرد .

  |

  نظرات کاربران