در حال بارگذاری ...
 • انتصاب عضو هیات عامل و معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی

  فرهاد منتصر کوهساری پیش از این مدیرکل تأمین و مهندسی تجهیزات سازمان بنادر و دریانوردی بوده است ، کوهساری همچنین مشاور امور بندری و مدیرکل بنادر و دریانوردی گیلان را در کارنامه خود دارد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، طی حکمی از سوی وزیر راه و شهرسازی ، «فرهاد منتصر کوهساری» به سمت عضو هیات عامل و معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی منصوب شد .

  محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی طی حکمی «فرهاد منتصر کوهساری» را به عنوان عضو هیات عامل و معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی برای سه سال منصوب کرد .

  در حکم محمد اسلامی آمده است :

  «با توجه به تعهد، تخصص و تجربیات ارزنده جنابعالی و به استناد مصوبه شماره ۲۳۸/۹/ص مورخ ۱۳۹۸/۷/۱۰ شورایعالی به طور فوق‌العاده سازمان بنادر و دریانوردی و به موجب این حکم ، برای مدت ۳ سال به عنوان عضو هیات عامل و معاون امور بندری و اقتصادی سازمان منصوب می‌شوید .

  توفیق روزافزون شما را در جهت خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از خداوند متعال خواهانم.»

  لازم به یادآوری است ، «فرهاد منتصر کوهساری» پیش از این مدیرکل تأمین و مهندسی تجهیزات سازمان بنادر و دریانوردی بوده است ، کوهساری همچنین مشاور امور بندری و مدیرکل بنادر و دریانوردی گیلان را در کارنامه خود دارد .
  مطالب مرتبط

  تشریح اقدامات سازمان بنادر و دریانوردی برای هوشمندسازی عملیات دریایی

  تشریح اقدامات سازمان بنادر و دریانوردی برای هوشمندسازی عملیات دریایی

  تجهیز و تامین وسایل محافظت فردی برای افسران کنترل و بازرسی کشتی ها بر اساس توصیه های IMO و جلوگیری از هرگونه وقفه برای کشتی ها از جمله این اقدامات است و در عین حال دستورالعمل های مرتبط با نحوه انجام فعالیت های بازرسی و کاهش حضور افسران کنترل و بازرسی به جهت جلوگیری از ریسک ابتلا ...

  |

  تعمیر و بازسازی ۳۵ دستگاه ماشین آلات راهداری سیستان و بلوچستان گامی ارزنده در مسیر اقتصاد مقاومتی

  تعمیر و بازسازی ۳۵ دستگاه ماشین آلات راهداری سیستان و بلوچستان گامی ارزنده در مسیر اقتصاد مقاومتی

  تحت تحریم های همه جانبه و ناعادلانه استکبار جهانی که منجر به مشکلات اعتباری و توقف واردات ماشین آلات سنگین راهسازی و راهداری شده است ، اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان در کمتر از ۸ ماه موفق به بازسازی کامل ۳۵ دستگاه انواع ماشین آلات راهداری با ارزش و ...

  |

  نظرات کاربران