در حال بارگذاری ...
 • انتصاب عضو هیات عامل و معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی

  فرهاد منتصر کوهساری پیش از این مدیرکل تأمین و مهندسی تجهیزات سازمان بنادر و دریانوردی بوده است ، کوهساری همچنین مشاور امور بندری و مدیرکل بنادر و دریانوردی گیلان را در کارنامه خود دارد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، طی حکمی از سوی وزیر راه و شهرسازی ، «فرهاد منتصر کوهساری» به سمت عضو هیات عامل و معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی منصوب شد .

  محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی طی حکمی «فرهاد منتصر کوهساری» را به عنوان عضو هیات عامل و معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی برای سه سال منصوب کرد .

  در حکم محمد اسلامی آمده است :

  «با توجه به تعهد، تخصص و تجربیات ارزنده جنابعالی و به استناد مصوبه شماره ۲۳۸/۹/ص مورخ ۱۳۹۸/۷/۱۰ شورایعالی به طور فوق‌العاده سازمان بنادر و دریانوردی و به موجب این حکم ، برای مدت ۳ سال به عنوان عضو هیات عامل و معاون امور بندری و اقتصادی سازمان منصوب می‌شوید .

  توفیق روزافزون شما را در جهت خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از خداوند متعال خواهانم.»

  لازم به یادآوری است ، «فرهاد منتصر کوهساری» پیش از این مدیرکل تأمین و مهندسی تجهیزات سازمان بنادر و دریانوردی بوده است ، کوهساری همچنین مشاور امور بندری و مدیرکل بنادر و دریانوردی گیلان را در کارنامه خود دارد .
  مطالب مرتبط

  اعطا تسهیلات کم بهره به شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌های فعال در حوزه بندری و دریایی

  اعطا تسهیلات کم بهره به شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌های فعال در حوزه بندری و دریایی

  به منظور حمایت‌های بیشتر جهت حضور هر چه پررنگ تر این شرکت‌ها ، سازمان بنادر و دریانوردی در نقشه راه هوشمندسازی بنادر کشور پیش بینی کرده است که از محل منابع داخلی خود در قالب وجوه اداره شده و با همکاری سیستم بانکی کشور با اعطای تسهیلات کم بهره ، از شرکت‌های دانش بنیان و ...

  |

  واردات و صادرات از طریق بنادر جنوبی کشور طبق روال عادی برقرار است

  واردات و صادرات از طریق بنادر جنوبی کشور طبق روال عادی برقرار است

  طی روزهای گذشته تنها مسئله‌ای که داشتیم این بود که به دلیل نا آرام بودن شرایط جوی و دریا ، سفرهای دریایی مردم لغو شده یا با تأخیر مواجه شده ، اما مشکلی در حوزه تجاری برای بنادر هرمزگان به وجود نیامده است .

  |

  نظرات کاربران