در حال بارگذاری ...
 • تنظیم و تدوین دستورالعمل جامع عملیات زمستانی در فرودگاه ها

  در فازهای بعدی از سایر فرودگاه های درگیر در عملیات زمستانی برای طرح مباحث مذکور دعوت خواهد شد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، هم اندیشی معاونان عملیات هوانوردی پنج فرودگاه کشور در راستای یکپارچه سازی دستورالعمل های عملیات زمستانی مطابق با نمونه مصوب سازمان هواپیمایی کشوری در تهران برگزار شد .

  حمید حاجی بیگی مدیرکل دبیر عملیات کمیته زمستانی با اعلام این خبر گفت : این هم اندیشی در فاز نخست با دعوت از فرودگاه های مهرآباد ، مشهد ، ارومیه ، رشت و اردبیل صورت گرفت . نشست هم اندیشی با توجه به اهمیت تبعیت از رویه های استاندارد در تدوین و تنظیم دستورالعمل های ملی فرودگاه ها برگزار و در طول نشست مشترک ، مسائل و مشکلات مختلف طرح و بررسی شد .

  شرح وظایف واحدهای مختلف فرودگاهی در عملیات زمستانی و مطابقت آن به نمونه مصوب سازمان هواپیمایی کشوری ، هشدارها و اطلاعیه های هوانوردی و صدور SNOTAM و ... مواردی بود که در این نشست مطرح شد و دبیر کمیته عملیات زمستانی با ارائه نقشه راه و حل و فصل موضوعات مورد چالش ، به جمع بندی و راهبری موضوعات پرداخت .

  حاجی بیگی اظهار داشت : در فازهای بعدی از سایر فرودگاه های درگیر در عملیات زمستانی برای طرح مباحث مذکور دعوت خواهد شد .

  گفتنی است ؛ در این هم اندیشی معاونان عملیات هوانوردی فرودگاه های مهرآباد ، مشهد ، ارومیه ، رشت و اردبیل حضور داشتند .
  مطالب مرتبط

  تخصیص و هزینه بیش از ۲ هزار میلیارد ریال اعتبار برای توسعه فرودگاه های مازندران

  تخصیص و هزینه بیش از ۲ هزار میلیارد ریال اعتبار برای توسعه فرودگاه های مازندران

  فرودگاه شهدای نوشهر با قدمت ۷۰ سال یکی از فرودگاه های فعال و مهم در راستای ارایه خدمات پروازی و حمل و نقل هوایی محسوب می شود . در این فرودگاه سالیانه حدود ۷۵ هزار مسافر در قالب بیش از ۸۰۰ سورتی پرواز اعزام و پذیرش می شود .

  |

  نظرات کاربران