در حال بارگذاری ...
 • نمایش دستاوردهای صنعت حمل و نقل هوایی در چهارمین نمایشگاه حمل‌ونقل

  مراسم افتتاحیه بزرگترین رویداد حمل‌ونقلی سال جاری با حضور وزیر راه و شهرسازی و معاونان وزیر برگزار می‌شود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از برگزاری چهارمین نمایشگاه حمل‌ونقل ، لجستیک و صنایع وابسته در تاریخ ۲۴ الی ۲۶ آذرماه امسال مصادف با هفته حمل‌ونقل در محل نمایشگاه‌های مصلی تهران خبر داد .

  رضا جعفرزاده اظهار داشت : در نمایشگاه مذکور سازمان هواپیمایی کشوری به همراه شرکت های هواپیمایی حضور یافته و آخرین دستاوردهای صنعت حمل و نقل هوایی را به نمایش خواهند گذاشت .

  وی اظهار داشت : چهارمین نمایشگاه بین‌المللی حمل‌و‌نقل ، لجستیک و صنایع وابسته با شعار «حمل و نقل هوشمند ، پایدار و بهره‌ور» با تأکید بر بکارگیری فناوری اطلاعات در صنعت حمل‌و‌نقل و لجستیک در جهت افزایش بهره‌وری و رونق اقتصادی در حوزه‌های حمل‌و‌نقل ریلی ، جاده‌ای ، هوایی و دریایی ، به منظور بهره‌برداری حداکثری از توان تخصصی و علمی بخش‌های دولتی و خصوصی فعال ، اساتید دانشگاهی ، صاحب‌نظران و تشکل‌های صنفی ، پژوهشگران و سرمایه‌گذاران در محل نمایشگاه‌های مصلی امام خمینی (ره) برگزار می‌شود .

  گفتنی است ؛ مراسم افتتاحیه بزرگترین رویداد حمل‌ونقلی سال جاری با حضور وزیر راه و شهرسازی و معاونان وزیر برگزار می‌شود .
  مطالب مرتبط

  انجام استعلام و پایش مسافران کرونایی در حمل و نقل هوایی طی ۲ مرحله

  انجام استعلام و پایش مسافران کرونایی در حمل و نقل هوایی طی ۲ مرحله

  اگر فرد به کرونا مبتلا بوده و دوران زمانی مورد نظر را نگذرانده باشد کد وی قرمز می شود و امکان صدور بلیت برای این مسافر وجود ندارد اما اگر فردی مبتلا نباشد کد وی سبز می شود و مجاز به خرید بلیت است .

  |

  نظرات کاربران