در حال بارگذاری ...
 • اعلام دستاوردهای سازمان بنادر و دریانوردی در مراسم روز ملی حمل و نقل

  ارائه گزارش از فعالیت ها و موفقیت های سازمان بنادر در عرصه بین المللی و توسعه همکاری های بندری و دریایی با سایر کشورها از دیگر موضوعاتی است که در مراسم روز ملی حمل و نقل مطرح می شود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی ، با اعلام برگزاری مراسم روز ملی حمل و نقل در ۲۶ آذرماه جاری ، گفت : در این مراسم گزارش جامعی از اقدامات ، عملکرد و دستاوردهای دولت در حیطه فعالیت های عملیاتی و امور بندری بنادر کشور ارائه می شود .

  محمد علی حسن زاده با بیان اینکه مراسم روز ملی حمل و نقل به منظور ارج نهادن به خدمات شایسته جامعه بندری و دریایی ، به عنوان مهمترین حلقه زنجیره انتقال کالا به کشور برگزار می شود ، افزود : برگزاری مراسم روز ملی حمل و نقل در سال های اخیر باعث شده دست اندرکاران شاغل در حوزه های حمل و نقل دریایی و بندری انگیزه بیشتری برای توسعه فعالیت های خود داشته باشند .

  عضو هیأت عامل سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به حضور و سخنرانی وزیر راه و شهرسازی در مراسم آغاز به کار گرامیداشت روز ملی حمل و نقل ، تأکید کرد : در این مراسم ضمن معرفی تعدادی از قراردادهای مهم و سرمایه گذاری جذب شده در بنادر طی یک سال اخیر، گزارشی از عملکرد سازمان بنادر در بهبود وضعیت لجستیک بندری ارائه می شود .

  به گفته حسن زاده ، ارائه گزارش از فعالیت ها و موفقیت های سازمان بنادر در عرصه بین المللی و توسعه همکاری های بندری و دریایی با سایر کشورها از دیگر موضوعاتی است که در مراسم روز ملی حمل و نقل مطرح می شود .

  بر اساس این گزارش ، در مراسم گرامیداشت روز ملی حمل و نقل که روز سه شنبه ۲۶ آذر ماه جاری در محل هتل هما برگزار می شود ، معاونان وزارت راه و شهرسازی ، استانداران استان های ساحلی ، نمایندگان مجلس شورای اسلامی ، اعضای هیأت عامل سازمان بنادر ، اعضاء انجمن های صنفی مرتبط با امور حمل و نقل و تعدادی از مدیران شرکت های غیردولتی فعال در حوزه حمل و نقل بنادر حضور خواهند داشت .
  مطالب مرتبط

  تخفیف ۲۰ درصدی برای صاحبان کالاهای کانتینری صادراتی در بندر خرمشهر

  تخفیف ۲۰ درصدی برای صاحبان کالاهای کانتینری صادراتی در بندر خرمشهر

  به منظور تسهیل صادرات غیرنفتی به کشورهای حاشیه خلیج فارس و افزایش میزان صادرات کالاهای فله‌ای کیسه‌ای و غیرکیسه‌ای ، صادرات این محموله ها از طریق کانتینر به کشور کویت در حال انجام است .

  |

  نظرات کاربران