در حال بارگذاری ...
 • اعلام دستاوردهای سازمان بنادر و دریانوردی در مراسم روز ملی حمل و نقل

  ارائه گزارش از فعالیت ها و موفقیت های سازمان بنادر در عرصه بین المللی و توسعه همکاری های بندری و دریایی با سایر کشورها از دیگر موضوعاتی است که در مراسم روز ملی حمل و نقل مطرح می شود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی ، با اعلام برگزاری مراسم روز ملی حمل و نقل در ۲۶ آذرماه جاری ، گفت : در این مراسم گزارش جامعی از اقدامات ، عملکرد و دستاوردهای دولت در حیطه فعالیت های عملیاتی و امور بندری بنادر کشور ارائه می شود .

  محمد علی حسن زاده با بیان اینکه مراسم روز ملی حمل و نقل به منظور ارج نهادن به خدمات شایسته جامعه بندری و دریایی ، به عنوان مهمترین حلقه زنجیره انتقال کالا به کشور برگزار می شود ، افزود : برگزاری مراسم روز ملی حمل و نقل در سال های اخیر باعث شده دست اندرکاران شاغل در حوزه های حمل و نقل دریایی و بندری انگیزه بیشتری برای توسعه فعالیت های خود داشته باشند .

  عضو هیأت عامل سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به حضور و سخنرانی وزیر راه و شهرسازی در مراسم آغاز به کار گرامیداشت روز ملی حمل و نقل ، تأکید کرد : در این مراسم ضمن معرفی تعدادی از قراردادهای مهم و سرمایه گذاری جذب شده در بنادر طی یک سال اخیر، گزارشی از عملکرد سازمان بنادر در بهبود وضعیت لجستیک بندری ارائه می شود .

  به گفته حسن زاده ، ارائه گزارش از فعالیت ها و موفقیت های سازمان بنادر در عرصه بین المللی و توسعه همکاری های بندری و دریایی با سایر کشورها از دیگر موضوعاتی است که در مراسم روز ملی حمل و نقل مطرح می شود .

  بر اساس این گزارش ، در مراسم گرامیداشت روز ملی حمل و نقل که روز سه شنبه ۲۶ آذر ماه جاری در محل هتل هما برگزار می شود ، معاونان وزارت راه و شهرسازی ، استانداران استان های ساحلی ، نمایندگان مجلس شورای اسلامی ، اعضای هیأت عامل سازمان بنادر ، اعضاء انجمن های صنفی مرتبط با امور حمل و نقل و تعدادی از مدیران شرکت های غیردولتی فعال در حوزه حمل و نقل بنادر حضور خواهند داشت .
  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران