در حال بارگذاری ...
 • ضرورت توسعه حمل و نقل و ترانزیت کالاهای کانتینری میان ایران و روسیه

  بندر امیرآباد ؛ آمادگی برای ترانزیت کالا از قبیل نفت و مشتقات آن از روسیه و ارسال به سایر کشورها را دارد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ معاون برنامه ریزی و توسعه منابع بندر امیرآباد گفت : توسعه حمل و نقل و ترانزیت کالاهای کانتینری میان ایران و روسیه و سایر کشورهای حاشیه دریای خزر ضرورت دارد .

  حسین عظیمی در بازدید هیأت بازرگانی روسیه ، اظهار داشت : مراودات تجاری دو کشور ایران و روسیه طی چند سال اخیر به واسطه بندر امیرآباد در سطح بالایی قرار دارد .

  وی از ایجاد سرای تجاری در استان سامارا روسیه برای نشان دادن ظرفیت های بی نظیر اقتصادی ، تجاری و بندری بندرامیرآباد خبر داد و گفت : توسعه حمل و نقل و ترانزیت کالاهای کانتینری میان ایران و روسیه و سایر کشورهای حاشیه دریای خزر ضرورت دارد .

  معاون برنامه ریزی و توسعه منابع بندر امیرآباد با اشاره به اینکه تنوع کالاهای مبادلاتی باید در دستور کار بازرگانان دو کشور قرار گیرد ، اظهار داشت : بندر امیرآباد ؛ آمادگی برای ترانزیت کالا از قبیل نفت و مشتقات آن از روسیه و ارسال به سایر کشورها را دارد .

  وی خواستار همکاری های بیشتر طرفین در زمینه الکترونیک ، مخابرات و تأمین قطعات الکترونیکی شد و ابراز امیدواری کرد : در آینده نزدیک سطح مراودات تجاری و بازرگانی دو کشور با محوریت بندرامیرآباد و استان سامارا بیش از پیش افزایش پیدا می کند . بندر امیرآباد ؛ حلقه اتصال توسعه حمل و نقل و ترانزیت کالاهای کانتینری در دریای خزر است .
  مطالب مرتبط

  تخفیف ۲۰ درصدی برای صاحبان کالاهای کانتینری صادراتی در بندر خرمشهر

  تخفیف ۲۰ درصدی برای صاحبان کالاهای کانتینری صادراتی در بندر خرمشهر

  به منظور تسهیل صادرات غیرنفتی به کشورهای حاشیه خلیج فارس و افزایش میزان صادرات کالاهای فله‌ای کیسه‌ای و غیرکیسه‌ای ، صادرات این محموله ها از طریق کانتینر به کشور کویت در حال انجام است .

  |

  نظرات کاربران