در حال بارگذاری ...
 • ضرورت توسعه حمل و نقل و ترانزیت کالاهای کانتینری میان ایران و روسیه

  بندر امیرآباد ؛ آمادگی برای ترانزیت کالا از قبیل نفت و مشتقات آن از روسیه و ارسال به سایر کشورها را دارد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ معاون برنامه ریزی و توسعه منابع بندر امیرآباد گفت : توسعه حمل و نقل و ترانزیت کالاهای کانتینری میان ایران و روسیه و سایر کشورهای حاشیه دریای خزر ضرورت دارد .

  حسین عظیمی در بازدید هیأت بازرگانی روسیه ، اظهار داشت : مراودات تجاری دو کشور ایران و روسیه طی چند سال اخیر به واسطه بندر امیرآباد در سطح بالایی قرار دارد .

  وی از ایجاد سرای تجاری در استان سامارا روسیه برای نشان دادن ظرفیت های بی نظیر اقتصادی ، تجاری و بندری بندرامیرآباد خبر داد و گفت : توسعه حمل و نقل و ترانزیت کالاهای کانتینری میان ایران و روسیه و سایر کشورهای حاشیه دریای خزر ضرورت دارد .

  معاون برنامه ریزی و توسعه منابع بندر امیرآباد با اشاره به اینکه تنوع کالاهای مبادلاتی باید در دستور کار بازرگانان دو کشور قرار گیرد ، اظهار داشت : بندر امیرآباد ؛ آمادگی برای ترانزیت کالا از قبیل نفت و مشتقات آن از روسیه و ارسال به سایر کشورها را دارد .

  وی خواستار همکاری های بیشتر طرفین در زمینه الکترونیک ، مخابرات و تأمین قطعات الکترونیکی شد و ابراز امیدواری کرد : در آینده نزدیک سطح مراودات تجاری و بازرگانی دو کشور با محوریت بندرامیرآباد و استان سامارا بیش از پیش افزایش پیدا می کند . بندر امیرآباد ؛ حلقه اتصال توسعه حمل و نقل و ترانزیت کالاهای کانتینری در دریای خزر است .
  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران