در حال بارگذاری ...
 • بهسازی ۳۶ کیلومتر از راه های روستایی شهرستان خاش از شهریورماه سال جاری تاکنون

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، سرپرست اکیپ راهسازی و راهداری تفتان شهرستان خاش از بهسازی و بازسازی افزون بر ۳۶ کیلومتر از راه های روستایی این شهرستان از شهریورماه سال جاری تاکنون توسط نیروهای راهسازی و راهداری خبر داد .

  غلامرضا ریگی با بیان اینکه مرحله اول طرح ابرار به منظور بازسازی راه های روستایی و با اولویت تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام و تکمیل راه‌های دسترسی روستاهای دارای بیش از ۵۰ خانوار ، تا پایان سال‌جاری هدف‌گذاری شده است ، افزود : روکش و ماسه آسفالت و سیلکت محور کارواندر ، گونیچ و سرتلاب به طول ۱۶ کیلومتر ، ریزش برداری راه روستایی بیداستر به طول چهار کیلومتر ، بازگشایی راه های روستایی یوسف آباد به پالیزان و قادرآباد مجموعاً به طول ۷ کیلومتر و بهسازی و اجرای سیلکت جاده گوهر کوه به طول ۷ کیلومتر از مهمترین اقدامات این اکیپ در این مدت به شمار می رود .

  وی ادامه داد : همچنین نیروهای راهداری اکیپ تفتان خاش بازگشایی و شانه سازی محور سنگان ناشی از آبردگی و سیل زدگی در بارندگی های اخیر ، زیرسازی ، رگلاژ ، آبپاشی و غلتک کوبی مسیر راه روستایی شهرک پیمان به طول حدود ۲ کیلومتر و راه روستایی تلاروک به طول ۲ کیلومتر ، قیرپاشی محورهای کارواندر به سرتلاب و محور کوشه تمندان و بازگشایی پل های منطقه کوهستانی دره گل تفتان ، رفع نقطه پرتصادف میرآباد واقع در محور زاهدان - خاش توسط ماشین آلات سنگین راهداری و شانه سازی لاین کندرو محور خاش – ایرانشهر ، را در این مدت انجام داده اند .

  سرپرست اکیپ راهسازی و راهداری تفتان شهرستان خاش در پایان گفت : در تلاشیم با همت تمامی دست‌اندرکاران و استفاده از ظرفیت و قابلیت عوامل و امکانات این اکیپ ، تا پایان سال اجرای مرحله نخست طرح ابرار در روستاهای مشمول طرح پایان یابد .

   
  مطالب مرتبط

  اجرای عملیات خط کشی در محورهای مواصلاتی استان مازندران

  اجرای عملیات خط کشی در محورهای مواصلاتی استان مازندران

  از ابتدای سال تا به امروز اجرای عملیات خط کشی در محورهای بابل - بابلسر ، بابلسر - فریدونکنار ، کمربندی بابلسر ، آمل - بابل ، آمل - بابل قدیم ، قائمشهر - بابل و قائم شهر - جویبار به طول بیش از ۱۱۰ کیلومتر توسط این اداره کل به اجرا در آمد .

  |

  کاهش ۵۳ درصدی جابجایی مسافر در سیستان و بلوچستان به دلیل شیوع ویروس کرونا

  کاهش ۵۳ درصدی جابجایی مسافر در سیستان و بلوچستان به دلیل شیوع ویروس کرونا

  به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا ، شرکت ها و موسسات مسافربری لازم است ضمن رعایت فاصله گذاری اجتماعی ، نسبت به ضدعفونی وسایل نقلیه حمل و نقل عمومی جاده ای قبل از حرکت و همچنین الزام پرسنل ، رانندگان و مسافران به استفاده از ماسک اقدام کنند .

  |

  نظرات کاربران