در حال بارگذاری ...
 • تکذیب افزایش کمیسیون بارنامه تانکرهای حمل سوخت

  روزانه ۹۰ هزار تا ۱۰۰ هزار برگ بارنامه صادر می‌شود و جابه‌جایی کالاها در جاده‌ها انجام می‌شود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ مدیرکل حمل کالای سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای گفت : کمیسیون بارنامه تانکرهای حمل سوخت هیچ افزایشی نداشته است و انتشار اخباری مبنی بر افزایش ۵۰ درصدی این کمیسیون کذب است .

  غلامحسین دغاغله اظهار داشت : خبری مبنی بر افزایش کمیسیون بارنامه تانکرهای حمل سوخت منتشر شده بود که سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای این موضوع را تکذیب می‌کند .

  وی با تأکید بر اینکه هیچگونه افزایشی در کمیسیون برنامه‌ تانکرهای حمل سوخت اعمال نشده است ، گفت : کمیسیون شرکت‌ها عدد مشخصی است و پروسه خاصی دارد و سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای در زمینه کمیسیون شرکت‌ها بخشنامه مشخص به استان‌ها ابلاغ کرده است .

  مدیرکل حمل کالای سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای افزود : پس از طرح خبر اشتباه افزایش ۵۰ درصدی کمیسیون بارنامه تانکرها موضوع را به سرعت از ۶ استان بزرگ نفتی کشور پیگیری کردیم که به ما اعلام شد این خبر صحبت ندارد و ما به عنوان متولی حمل‌ونقل بار جاد‌ه‌ای این افزایش قیمت را تکذیب می‌کنیم . روزانه ۹۰ هزار تا ۱۰۰ هزار برگ بارنامه صادر می‌شود و جابه‌جایی کالاها در جاده‌ها انجام می‌شود .

  وی توضیح داد : این رقم در ۶ روز هفته همان ۹۰ تا ۱۰۰ هزار برگه بارنامه است و فقط جمعه‌ها به دلیل تعطیلی ۴۰ درصد این رقم بارنامه کاهش می‌یابد . ظرف دیروز و امروز موضوع بارنامه‌ها را بررسی کردیم و شرایط عادی است و حمل‌ونقل کالا طبق روال و برنامه در کشور به صورت منظم در حال انجام است .
  مطالب مرتبط

  آغاز طرح تشدید نظارت بر مجتمع های خدماتی رفاهی استان تهران

  آغاز طرح تشدید نظارت بر مجتمع های خدماتی رفاهی استان تهران

  مجتمع های خدماتی و رفاهی برای افزایش خدمات مطلوب‌تر به مسافرین در راستای صیانت از حریم عمومی و حقوق شهروندی در جهت خدمات‌رسانی مطلوب در طول سال انجام وظیفه می کنند و امید است با برنامه ریزی دقیق در راستای رفاه کاربران جاده ای امکانات رفاهی را بیش از پیش توسعه دهند .

  |

  افزایش شمار مجوزهای تردد عبور ناوگان حمل کالای ایرانی از روسیه

  افزایش شمار مجوزهای تردد عبور ناوگان حمل کالای ایرانی از روسیه

  طرفین توافق نمودند ضمن افزایش تعداد مجوزهای تردد برای سال ۲۰۲۰ ، حسب اعلام نیاز هریک در خصوص افزایش شمار مجوزهای تردد تکمیلی ، موضوع را بر اساس گزارش عملکرد ناوگان مورد بررسی و اقدام مقتضی قرار دهند .

  |

  نظرات کاربران