در حال بارگذاری ...
 • تکذیب افزایش کمیسیون بارنامه تانکرهای حمل سوخت

  روزانه ۹۰ هزار تا ۱۰۰ هزار برگ بارنامه صادر می‌شود و جابه‌جایی کالاها در جاده‌ها انجام می‌شود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ مدیرکل حمل کالای سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای گفت : کمیسیون بارنامه تانکرهای حمل سوخت هیچ افزایشی نداشته است و انتشار اخباری مبنی بر افزایش ۵۰ درصدی این کمیسیون کذب است .

  غلامحسین دغاغله اظهار داشت : خبری مبنی بر افزایش کمیسیون بارنامه تانکرهای حمل سوخت منتشر شده بود که سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای این موضوع را تکذیب می‌کند .

  وی با تأکید بر اینکه هیچگونه افزایشی در کمیسیون برنامه‌ تانکرهای حمل سوخت اعمال نشده است ، گفت : کمیسیون شرکت‌ها عدد مشخصی است و پروسه خاصی دارد و سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای در زمینه کمیسیون شرکت‌ها بخشنامه مشخص به استان‌ها ابلاغ کرده است .

  مدیرکل حمل کالای سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای افزود : پس از طرح خبر اشتباه افزایش ۵۰ درصدی کمیسیون بارنامه تانکرها موضوع را به سرعت از ۶ استان بزرگ نفتی کشور پیگیری کردیم که به ما اعلام شد این خبر صحبت ندارد و ما به عنوان متولی حمل‌ونقل بار جاد‌ه‌ای این افزایش قیمت را تکذیب می‌کنیم . روزانه ۹۰ هزار تا ۱۰۰ هزار برگ بارنامه صادر می‌شود و جابه‌جایی کالاها در جاده‌ها انجام می‌شود .

  وی توضیح داد : این رقم در ۶ روز هفته همان ۹۰ تا ۱۰۰ هزار برگه بارنامه است و فقط جمعه‌ها به دلیل تعطیلی ۴۰ درصد این رقم بارنامه کاهش می‌یابد . ظرف دیروز و امروز موضوع بارنامه‌ها را بررسی کردیم و شرایط عادی است و حمل‌ونقل کالا طبق روال و برنامه در کشور به صورت منظم در حال انجام است .
  مطالب مرتبط

  تشریح آخرین وضعیت ارائه سوخت به ناوگان وانت‌بار بر اساس پیمایش

  تشریح آخرین وضعیت ارائه سوخت به ناوگان وانت‌بار بر اساس پیمایش

  آن سهمیه ۳۰۰ لیتر و ۴۰۰ لیتر (برای ناوگان کم‌مصرف و پرمصرف) به عنوان سهمیه پایه در کارت سوخت ناوگان وانتی‌شارژ می‌شود و به عنوان کف سهمیه است ، اما در ازای پیمایش و تردد با بارنامه ، ناوگان وانتی سوخت بیشتری دریافت می‌کند ، زیرا این میزان سوخت کفاف ناوگان وانتی را نمی‌دهد .

  |

  تلاش شبانه روزی راهداران مانع از انسداد جاده‌ها بر اثر بارش برف سنگین

  تلاش شبانه روزی راهداران مانع از انسداد جاده‌ها بر اثر بارش برف سنگین

  برای تردد در محورهای کوهستانی و برفگیر کشور به همراه داشتن زنجیرچرخ و تجهیزات زمستانی الزامی است . همچنین مردم می‌توانند با مراجعه به سامانه ۱۴۱ از آخرین وضعیت ترافیکی و جوی جاده‌های سراسر کشور مطلع شوند .

  |

  آخرین وضعیت اقدامات انجام شده در برابر سیلاب در راه‌های استان هرمزگان

  آخرین وضعیت اقدامات انجام شده در برابر سیلاب در راه‌های استان هرمزگان

  از ۱۵۰ راه روستایی مسدود نیز فقط ۷ راه روستایی شامل ۲۱ روستا در حوالی جاسک و بشاگرد که به دلیل طغیان رودخانه‌ها مسدود شده بود در دست بازگشایی قرار دارد و مسیر دسترسی به سایر روستاهای استان باز و تردد برقرار است .

  |

  نظرات کاربران