در حال بارگذاری ...
 • توزیع ۱۵۶۸ حلقه لاستیک سهمیه به نرخ دولتی در میان رانندگان شهرستان بیله سوار

  در جهت حذف نقاط حادثه خیز و افزایش ایمنی محورها راهداران پرتلاش این شهرستان ۶ هزار و ۵۰۰ متر مکعب خاکبرداری انجام داده اند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان بیله سوار گفت : در جهت حمایت از رانندگان پر تلاش هزار و ۵۶۸ حلقه لاستیک سهمیه به نرخ دولتی در بین رانندگان این شهرستان توزیع شده است  .

  ضیاء فکری در بازدید از محور بیله سوار - جعفرآباد با بیان اینکه ارتقای ایمنی راه ها از اولویت های مهم راهداری شهرستان بیله سوار است افزود : در ۸ ماهه گذشته راهداران شهرستان بیله سوار ۷۸ کیلومتر از محورهای مواصلاتی این شهرستان را خط کشی و ایمن سازی کرده اند .

  وی از بکارگیری هزار و ۳۹۰ تن اسفالت سرد و گرم جهت لکه گیری محورهای مواصلاتی این شهرستان توسط راهداران خبردادو تصریح کرد : از این مقدار ۷ هزار مترمربع لکه گیری در محور بیله سوار - پارس اباد ، ۱۵ هزار و ۵۰۰ متر مربع روکش آسفالت در محور گرمی – بیله سوار ، ۱۶ هزار متر مربع لکه گیری و روکش اسفالت در محور انجیرلو - سموکلو حدفاصل روستای قیز قلعه سی تا مسجدلو بطول دو کیلومتر انجام و همچنین ۳ کیلومتر از حدفاصل محور قشلاق عینی تا اجاق قشلاقی را بهسازی کرده اند .

  رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان بیله سوار تسطیح ، رگلاژ و قنوزنی بیش از هزار کیلومتر از راههای اصلی ، فرعی ، روستایی ، خاکی وشنی این شهرستان را در مدت یاد شده یادآور شد و تصریح کرد : در جهت حذف نقاط حادثه خیز و افزایش ایمنی محورها راهداران پرتلاش این شهرستان ۶ هزار و ۵۰۰ متر مکعب خاکبرداری انجام داده اند .

  وی رنگ آمیزی ۶۱۴ متر از سرعتکاه ها ، جلوگیری از ۵۳ مورد تجاوز به حریم راهها و ساخت و ساز غیر مجاز و همچنین نصب چراغ چشمک زن در محورهای مواصلاتی را از اقدامات مهم راهداری شهرستان بیله سوار در ۸ ماهه گذشته برشمرد و گفت : از ابتدای سالجاری راهداران ۱۶۷ عدد تابلوی انتظامی و ۸۳ متر مربع تابلوهای اطلاعاتی و هشداری جدید را در محورهای مواصلاتی بیله سوار نصب کردند .
  مطالب مرتبط

  نصب و بهره برداری از ۹ دستگاه پل عابر پیاده در جاده های استان مازندران

  نصب و بهره برداری از ۹ دستگاه پل عابر پیاده در جاده های استان مازندران

  از مزایا اجرای این طرح ایجاد امنیت جانی شهروندان در حمل ونقل و تسهیل عبور و مرور ، افزایش ظرفیت سواره رو با حذف تداخل جریان عابران و افزایش سرعت وسایل نقلیه و افزایش ایمنی عابران پیاده برشمرد .

  |

  الزام شرکت های حمل و نقل مسافربری به رعایت ضوابط جدید جابجایی مسافران برون شهری

  الزام شرکت های حمل و نقل مسافربری به رعایت ضوابط جدید جابجایی مسافران برون شهری

  از هموطنانی که به ناوگان اتوبوسی سفر می‌کنند ، درخواست می شود در صورت مشاهده هر گونه وضعیت نامطلوب در حین رانندگی و نارضایتی از نحوه خدمات رسانی سریعاً از طریق تلفن گویای ۱۴۱ با این سازمان ارتباط برقرار کنند تا از سوی مسئولان و کارشناسان به موارد مطرح شده و شکایات رسیدگی شود .

  |

  نظرات کاربران