در حال بارگذاری ...
 • توزیع ۱۵۶۸ حلقه لاستیک سهمیه به نرخ دولتی در میان رانندگان شهرستان بیله سوار

  در جهت حذف نقاط حادثه خیز و افزایش ایمنی محورها راهداران پرتلاش این شهرستان ۶ هزار و ۵۰۰ متر مکعب خاکبرداری انجام داده اند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان بیله سوار گفت : در جهت حمایت از رانندگان پر تلاش هزار و ۵۶۸ حلقه لاستیک سهمیه به نرخ دولتی در بین رانندگان این شهرستان توزیع شده است  .

  ضیاء فکری در بازدید از محور بیله سوار - جعفرآباد با بیان اینکه ارتقای ایمنی راه ها از اولویت های مهم راهداری شهرستان بیله سوار است افزود : در ۸ ماهه گذشته راهداران شهرستان بیله سوار ۷۸ کیلومتر از محورهای مواصلاتی این شهرستان را خط کشی و ایمن سازی کرده اند .

  وی از بکارگیری هزار و ۳۹۰ تن اسفالت سرد و گرم جهت لکه گیری محورهای مواصلاتی این شهرستان توسط راهداران خبردادو تصریح کرد : از این مقدار ۷ هزار مترمربع لکه گیری در محور بیله سوار - پارس اباد ، ۱۵ هزار و ۵۰۰ متر مربع روکش آسفالت در محور گرمی – بیله سوار ، ۱۶ هزار متر مربع لکه گیری و روکش اسفالت در محور انجیرلو - سموکلو حدفاصل روستای قیز قلعه سی تا مسجدلو بطول دو کیلومتر انجام و همچنین ۳ کیلومتر از حدفاصل محور قشلاق عینی تا اجاق قشلاقی را بهسازی کرده اند .

  رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان بیله سوار تسطیح ، رگلاژ و قنوزنی بیش از هزار کیلومتر از راههای اصلی ، فرعی ، روستایی ، خاکی وشنی این شهرستان را در مدت یاد شده یادآور شد و تصریح کرد : در جهت حذف نقاط حادثه خیز و افزایش ایمنی محورها راهداران پرتلاش این شهرستان ۶ هزار و ۵۰۰ متر مکعب خاکبرداری انجام داده اند .

  وی رنگ آمیزی ۶۱۴ متر از سرعتکاه ها ، جلوگیری از ۵۳ مورد تجاوز به حریم راهها و ساخت و ساز غیر مجاز و همچنین نصب چراغ چشمک زن در محورهای مواصلاتی را از اقدامات مهم راهداری شهرستان بیله سوار در ۸ ماهه گذشته برشمرد و گفت : از ابتدای سالجاری راهداران ۱۶۷ عدد تابلوی انتظامی و ۸۳ متر مربع تابلوهای اطلاعاتی و هشداری جدید را در محورهای مواصلاتی بیله سوار نصب کردند .
  مطالب مرتبط

  اجرای عملیات خط کشی در محورهای مواصلاتی استان مازندران

  اجرای عملیات خط کشی در محورهای مواصلاتی استان مازندران

  از ابتدای سال تا به امروز اجرای عملیات خط کشی در محورهای بابل - بابلسر ، بابلسر - فریدونکنار ، کمربندی بابلسر ، آمل - بابل ، آمل - بابل قدیم ، قائمشهر - بابل و قائم شهر - جویبار به طول بیش از ۱۱۰ کیلومتر توسط این اداره کل به اجرا در آمد .

  |

  کاهش ۵۳ درصدی جابجایی مسافر در سیستان و بلوچستان به دلیل شیوع ویروس کرونا

  کاهش ۵۳ درصدی جابجایی مسافر در سیستان و بلوچستان به دلیل شیوع ویروس کرونا

  به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا ، شرکت ها و موسسات مسافربری لازم است ضمن رعایت فاصله گذاری اجتماعی ، نسبت به ضدعفونی وسایل نقلیه حمل و نقل عمومی جاده ای قبل از حرکت و همچنین الزام پرسنل ، رانندگان و مسافران به استفاده از ماسک اقدام کنند .

  |

  نظرات کاربران