در حال بارگذاری ...
 • تشریح اقدامات انجام شده برای پروژه راه آهن زاهدان – بیرجند

  طبق برنامه راه و شهرسازی عملیات اجرایی ۱۵ کیلومتر پروژه در بخش راه و راه آهن به طول ۳۷۰ کیلومتر امسال آغاز می شود که تحول عظیمی در اشتغال و توسعه شبکه راه های استان ایجاد خواهد کرد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی در نشست خبری به اقدامات انجام شده برای پروژه راه آهن استان اشاره کرد و گفت : با پیگیری های انجام شده از سوی استاندار و مسئولان استانی ۱۵ مهرماه امسال عملیات اجرایی قطعه ۱۶ راه آهن مشهد - بیرجند - زاهدان در استان آغاز شد .

  مهدی جعفری با بیان اینکه میزان اعتبار این پروژه در سال های ۹۴ تا ۹۷ تنها سه میلیارد تومان بوده است ، عنوان داشت : با پیگیری های انجام شده این اعتبار در سال جاری به ۲۵ میلیارد تومان افزایش یافته که ۲۰ میلیارد تومان آن تنها برای خراسان جنوبی است . علاوه بر اعتبارات دولتی طی یک سال اخیر دو مصوبه شامل اختصاص چهار هزار میلیارد تومان فاینانس داخلی و ۷۰۰ میلیون یورو فاینانس خارجی راه آهن زاهدان – بیرجند را داشتیم .

  وی با اشاره به اینکه در سفر دکتر نوبخت به خراسان جنوبی نیز ۵۰۰ میلیارد تومان مصوبه در بخش حمل و نقل داشتیم ، بیان کرد : این اعتبارات طی دو سال به پروژه های استان تزریق می شود .

  مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی اضافه کرد : در مجموع طبق برنامه راه و شهرسازی عملیات اجرایی ۱۵ کیلومتر پروژه در بخش راه و راه آهن به طول ۳۷۰ کیلومتر امسال آغاز می شود که تحول عظیمی در اشتغال و توسعه شبکه راه های استان ایجاد خواهد کرد .
  مطالب مرتبط

  برگزاری مناقصه احداث ۴۹ کیلومتر مسیر دوبانده در سه محور مواصلاتی خراسان جنوبی

  برگزاری مناقصه احداث ۴۹ کیلومتر مسیر دوبانده در سه محور مواصلاتی خراسان جنوبی

  شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور اسناد مناقصه محور دیهوک – طبس را آماده نموده که اعتبار لحاظ شده برای این محور ۵۰ میلیارد تومان است که در این سه محور مجموعا ۱۳۶ میلیارد تومان تا پایان امسال به مناقصه می رود .

  |

  نظرات کاربران