در حال بارگذاری ...
 • لزوم تسریع در انجام پروژه‌های عمرانی برای رفع گره‌های ترافیکی آزادراه تهران - کرج - قزوین

  تعریض آزادراه تهران - کرج - قزوین در ۴ پروژه با اعتباری حدود ۲۰۰ میلیارد ریال تعریف شده است ، بخش اول در لاین جنوبی آزادراه تهران - کرج به طول یک و نیم کیلومتر بود که خرداد ماه زیر بار ترافیک رفت و در آن محدوده دو لاین به خطوط حرکت خودروها اضافه و منجر به روان سازی و رفع یکی از گلوگاه های ترافیکی شد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، استاندار البرز در حاشیه بازدید از ۴ پروژه عمرانی گفت : پروژه های تعریض آزادراه تهران - کرج - قزوین با توجه به حجم بالای تردد این محور با سرعت بیشتری باید انجام شود .

  عزیزاله شهبازی استاندار البرز در حاشیه بازدید از مراحل اجرای پروژه های تعریض آزادراه تهران - کرج - قزوین با اشاره به اهمیت محورهای مواصلاتی استان البرز و ضرورت روان سازی ترافیک در این محور گفت : فراهم سازی امکان سفر ایمن و راحت برای هموطنان یکی از اولویت های استان است که در این راستا چندین پروژه در حال انجام است و برای تسریع در انجام آن ها پیگیری مستمری انجام می شود .

   بر اساس این خبر ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان البرز نیز در حاشیه این بازدید گفت : تعریض آزادراه تهران - کرج - قزوین در ۴ پروژه با اعتباری حدود ۲۰۰ میلیارد ریال تعریف شده است ، بخش اول در لاین جنوبی آزادراه تهران - کرج به طول یک و نیم کیلومتر بود که خرداد ماه زیر بار ترافیک رفت و در آن محدوده دو لاین به خطوط حرکت خودروها اضافه و منجر به روان سازی و رفع یکی از گلوگاه های ترافیکی شد .

  وی افزود : دومین پروژه تعریض در لاین شمالی آزادراه تهران - کرج در محدوده گرمدره است که عملیات تکمیل آن به طول ۵۰۰ متر و با اعتباری بالغ بر سه میلیارد تومان در حال انجام است، این پروژه که تا کنون  ۷۵ درصدپیشرفت داشته و تا نوروز ۹۹ زیربار ترافیک می رود .

  وی با بیان اینکه اغلب پروژه های تعریض در محدوده شهرها قرار دارند ، رعایت اصول ایمنی را بسیار حائز اهمیت ذکر کرد و افزود : رعایت اصول ایمنی و موارد احتیاطی در سرعت تکمیل پروژه ها تاثیرگذار است.

  محمودی احداث زیرگذر ، اصلاح هندسی و بهسازی تقاطع فردیس در لاین شمالی را دیگر پروژه تعریف شده ذکر کرد و افزود : در این پروژه احداث دو تقاطع غیرهمسطح مدنظر قرار داده شده است ، اعتبار این پروژه بالغ بر ۹۰ میلیارد ریال است و در حال حاضر پیشرفت ۱۰ درصدی دارد .

  وی در خصوص پروژه چهارم که با حضور استاندار بازدید شد ، گفت : این پروژه تعریض لاین شمالی آزادراه تهران - کرج حدفاصل تقاطع فردیس تا خروجی مهرویلا به طول ۴ کیلومتر است ، این پروژه که با اعتبار ۴۷ میلیارد ریالی در حال انجام است ، حدود یک و نیم تا دو کیلومتر آن آماده آسفالت است و باقی آن نیز به مرور انجام می شود . این پروژه در کل اکنون پیشرفت ۵۵ درصدی دارد و تلاش می شود  تا قبل از نوروز ۹۹ بخش اعظمی از این پروژه زیر بار ترافیک برود .
  مطالب مرتبط

  تشریح آخرین وضعیت ارائه سوخت به ناوگان وانت‌بار بر اساس پیمایش

  تشریح آخرین وضعیت ارائه سوخت به ناوگان وانت‌بار بر اساس پیمایش

  آن سهمیه ۳۰۰ لیتر و ۴۰۰ لیتر (برای ناوگان کم‌مصرف و پرمصرف) به عنوان سهمیه پایه در کارت سوخت ناوگان وانتی‌شارژ می‌شود و به عنوان کف سهمیه است ، اما در ازای پیمایش و تردد با بارنامه ، ناوگان وانتی سوخت بیشتری دریافت می‌کند ، زیرا این میزان سوخت کفاف ناوگان وانتی را نمی‌دهد .

  |

  تایید عملکرد و صورت‌های مالی طرح تملک دارایی های سرمایه ای سازمان راهداری در سال ۹۷

  تایید عملکرد و صورت‌های مالی طرح تملک دارایی های سرمایه ای سازمان راهداری در سال ۹۷

  بازنگری در طبقه بندی عملکردی انواع راه های کشور ، تجاری سازی فعالیت های حمل و نقل جاده ای و توجه به لجستیک حمل و نقل ، حفاظت از سرمایه های ملی و حریم جاده ها ، ازجمله موضوعاتی است که از سوی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای می بایست مورد بررسی و اقدام به عمل قرار گیرد .

  |

  رسیدگی به تخلفات ۲۲۶ راننده حمل و نقل عمومی برون شهری در سیستان و بلوچستان

  رسیدگی به تخلفات ۲۲۶ راننده حمل و نقل عمومی برون شهری در سیستان و بلوچستان

  عدم رعایت ضوابط تهیه ، تنظیم و استفاده از بارنامه و صورت وضعیت ، سوء استفاده از کارت هوشمند راننده و اخذ کمیسیون اضافی از رانندگان از جمله تخلفات صورت گرفته از سوی شرکت‌ها و کسر تجهیزات ایمنی و عدم اخذ بارنامه و صورت وضعیت نیز برخی تخلفات انجام شده از سوی رانندگان حمل ونقل ...

  |

  نظرات کاربران