در حال بارگذاری ...
 • عدم افزایش کرایه تاکسی بین شهری در استان سیستان و بلوچستان

  مردم عزیز می توانند نظرات و شکایت‌های خود را از طریق سامانه ۱۴۱ و تلفن ۳۳۴۳۲۰۸۸ مطرح کنند تا در کمترین زمان ممکن مورد رسیدگی قرار گیرد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان درباره تاثیر تغییر قیمت بنزین در کرایه حمل و نقل عمومی مسافری جاده ای گفت : با توجه به تخصیص سهمیه بنزین کافی به تاکسی های مسافری برون شهری ، کرایه حمل مسافر توسط این دسته از ناوگان حمل و نقل عمومی ، بدون تغییر و همانند قبل از افزایش نرخ بنزین است .

  ایوب کرد اظهار داشت : بر اساس تصمیم ستاد سوخت کشور ، برای تاکسی های برون شهری بنزینی ۷۵۰ لیتر و برای ناوگان دوگانه سوز ۴۵۰ لیتر ماهانه اختصاص یافته است .

  وی افزود : بر اساس تعرفه قبلی نرخ کرایه تاکسی های برون شهری در مسیر زاهدان - زابل و بالعکس برای صندلی جلو ۲۸ هزار تومان و صندلی عقب ۲۵ هزار تومان ، مسیر زاهدان - خاش و بالعکس صندلی جلو ۲۸ هزار تومان و صندلی عقب ۲۴ هزار تومان و زاهدان - میرجاوه و بالعکس صندلی جلو ۱۸ هزار و ۵۰۰ تومان و صندلی عقب را ۱۵ هزار و ۵۰۰ تومان است .

  مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان تعداد ناوگان سواری کرایه برون شهری را در این استان ۶۹۱ دستگاه عنوان کرد و گفت : هم استانی های عزیز می توانند نظرات و شکایت‌های خود را از طریق سامانه ۱۴۱ و تلفن ۳۳۴۳۲۰۸۸  مطرح کنند تا در کمترین زمان ممکن مورد رسیدگی قرار گیرد .
  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران