در حال بارگذاری ...
 • تبادل نظر مدیران ارشد صنعت هوایی در روز جهانی هواپیمایی

  معاون وزیر راه و شهرسازی و رییس سازمان هواپیمایی کشوری نیز شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران را از ارکان مهم و اساسی صنعت هوایی کشور دانست و از فعالیت های این شرکت در هدایت پروازها و خدمات به مسافران هوایی قدردانی کرد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ رئیس و اعضای هیات مدیره و معاونان شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران همزمان با روز جهانی هواپیمایی با حضور در سازمان هواپیمایی کشوری با علی عابدزاده رئیس این سازمان دیدار و گفتگو کردند .

  سیاوش امیرمکری ضمن تبریک این روز به متخصصان صنعت هوانوردی و خدمات ارزنده سازمان هواپیمایی کشوری در شرایط تحریم های سخت گیرانه ی کنونی ، نقش بی بدیل سازمان هواپیمایی کشوری در این دوران سخت را شایسته ی تقدیر دانست .

  در این دیدار عابدزداه معاون وزیر راه و شهرسازی و رییس سازمان هواپیمایی کشوری نیز شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران را از ارکان مهم و اساسی صنعت هوایی کشور دانست و از فعالیت های این شرکت در هدایت پروازها و خدمات به مسافران هوایی قدردانی کرد .

  گفتنی است ؛ در این جلسه مسائل مختلف فرودگاه های کشور و خدماتی که جهت رفاه مسافران ارائه می شود و همچنین حرکت شرکت فرودگاه ها به سمت استفاده از سیستم های نوین ارتباطی ، ناوبری و غیره طبق قوانین و مقررات استانداردهای روز دنیا بحث و بررسی شد .
  مطالب مرتبط

  افزایش اعتماد به فضای امن آسمان کشور

  افزایش اعتماد به فضای امن آسمان کشور

  در چهار ماهه سال ۹۹ میزان نشست و برخاست هواپیما در ۴۸ فرودگاه مجموعه شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران ۱۱۱ هزار و ۷۷۲ فروند ، میزان اعزام و پذیرش مسافر ۱۳ میلیون و ۱۵۰ هزار و ۶۳۰ نفر و میزان ارسال و پذیرش بار و پست ۱۱۰ میلیون و ۲۴۲ و ۷۵۳ کیلوگرم بوده است .

  |

  انتصاب مدیرکل فرودگاه های استان فارس

  انتصاب مدیرکل فرودگاه های استان فارس

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، با ابلاغی از سوی رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران ، غلامرضا کریم آقائی به عنوان مدیرکل ...

  |

  نظرات کاربران