در حال بارگذاری ...
 • تبادل نظر مدیران ارشد صنعت هوایی در روز جهانی هواپیمایی

  معاون وزیر راه و شهرسازی و رییس سازمان هواپیمایی کشوری نیز شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران را از ارکان مهم و اساسی صنعت هوایی کشور دانست و از فعالیت های این شرکت در هدایت پروازها و خدمات به مسافران هوایی قدردانی کرد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ رئیس و اعضای هیات مدیره و معاونان شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران همزمان با روز جهانی هواپیمایی با حضور در سازمان هواپیمایی کشوری با علی عابدزاده رئیس این سازمان دیدار و گفتگو کردند .

  سیاوش امیرمکری ضمن تبریک این روز به متخصصان صنعت هوانوردی و خدمات ارزنده سازمان هواپیمایی کشوری در شرایط تحریم های سخت گیرانه ی کنونی ، نقش بی بدیل سازمان هواپیمایی کشوری در این دوران سخت را شایسته ی تقدیر دانست .

  در این دیدار عابدزداه معاون وزیر راه و شهرسازی و رییس سازمان هواپیمایی کشوری نیز شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران را از ارکان مهم و اساسی صنعت هوایی کشور دانست و از فعالیت های این شرکت در هدایت پروازها و خدمات به مسافران هوایی قدردانی کرد .

  گفتنی است ؛ در این جلسه مسائل مختلف فرودگاه های کشور و خدماتی که جهت رفاه مسافران ارائه می شود و همچنین حرکت شرکت فرودگاه ها به سمت استفاده از سیستم های نوین ارتباطی ، ناوبری و غیره طبق قوانین و مقررات استانداردهای روز دنیا بحث و بررسی شد .
  مطالب مرتبط

  آماده سازی سخت افزار و نرم افزار برای خواندن جعبه سیاه هواپیمای اوکراین

  آماده سازی سخت افزار و نرم افزار برای خواندن جعبه سیاه هواپیمای اوکراین

  جعبه سیاه جزو لایفنک اجزای بررسی سانحه است و سانحه هم در ایران رخ داده و مسئول بررسی سانحه سازمان هواپیمایی کشوری است و این کار در دست بررسی است و آماده سازی سخت افزار و نرم افزار آن در حال انجام است .

  |

  انتقال زیرساخت ICT فرودگاه های استان هرمزگان بر روی فیبرنوری

  انتقال زیرساخت ICT فرودگاه های استان هرمزگان بر روی فیبرنوری

  پس از بررسی های همه جانبه بستر فیبر بین تمام قسمت های فرودگاه بندرعباس از جمله دیتا سنتر ، اتاق های سرور ، واحدهای فرودگاهی ، ترمینال ها و اماکن مستقر در آن ، مرکز سوختگیری هواپیمایی ، ایستگاه هواشناسی ، شرکت های هواپیمایی و هندلینگ و ارگان های نظامی و انتظامی مستقر در فرودگاه ...

  |

  نظرات کاربران