در حال بارگذاری ...
 • تبادل نظر مدیران ارشد صنعت هوایی در روز جهانی هواپیمایی

  معاون وزیر راه و شهرسازی و رییس سازمان هواپیمایی کشوری نیز شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران را از ارکان مهم و اساسی صنعت هوایی کشور دانست و از فعالیت های این شرکت در هدایت پروازها و خدمات به مسافران هوایی قدردانی کرد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ رئیس و اعضای هیات مدیره و معاونان شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران همزمان با روز جهانی هواپیمایی با حضور در سازمان هواپیمایی کشوری با علی عابدزاده رئیس این سازمان دیدار و گفتگو کردند .

  سیاوش امیرمکری ضمن تبریک این روز به متخصصان صنعت هوانوردی و خدمات ارزنده سازمان هواپیمایی کشوری در شرایط تحریم های سخت گیرانه ی کنونی ، نقش بی بدیل سازمان هواپیمایی کشوری در این دوران سخت را شایسته ی تقدیر دانست .

  در این دیدار عابدزداه معاون وزیر راه و شهرسازی و رییس سازمان هواپیمایی کشوری نیز شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران را از ارکان مهم و اساسی صنعت هوایی کشور دانست و از فعالیت های این شرکت در هدایت پروازها و خدمات به مسافران هوایی قدردانی کرد .

  گفتنی است ؛ در این جلسه مسائل مختلف فرودگاه های کشور و خدماتی که جهت رفاه مسافران ارائه می شود و همچنین حرکت شرکت فرودگاه ها به سمت استفاده از سیستم های نوین ارتباطی ، ناوبری و غیره طبق قوانین و مقررات استانداردهای روز دنیا بحث و بررسی شد .
  مطالب مرتبط

  انجام TRA آتش نشانی فرودگاهی برای اولین بار در خاورمیانه

  انجام TRA آتش نشانی فرودگاهی برای اولین بار در خاورمیانه

  در یک سال اخیر در حوزه آموزش به دلیل محدودیت های ناشی از شیوع ویروس کرونا و ماهیت آموزش های تخصصی و عملیاتی این اداره کل ، امکان برگزاری بسیاری از دوره ها وجود نداشت، بنابراین ضمن برگزاری محدود برخی دوره های تئوری ، تلاش ها در دو بخش شامل تمرین های فصلی و آماده سازی زیرساخت ها ...

  |

  کاهش ۷۳ درصدی مسافران بین المللی فرودگاه های ایران در سال ۲۰۲۰

  کاهش ۷۳ درصدی مسافران بین المللی فرودگاه های ایران در سال ۲۰۲۰

  در دنیا همواره موضوعات زمان انتظار و صف های طولانی و کارایی و نوع برخورد کارکنان فرودگاه موجب شده که پذیرش مسافر ، سیستم های امنیت و کنترل گذرنامه ، سوار شدن به هواپیما و تحویل چمدان ها به عنوان بحرانی ترین و مهمترین بخش های فرودگاه از منظر رضایت مشتری تلقی شوند .

  |

  نظرات کاربران