در حال بارگذاری ...
 • توزیع ۲۴ هزار حلقه لاستیک در میان ناوگان عمومی بین شهری استان بوشهر

  لاستیک های توزیع شده با نرخ مصوب ستاد تنظیم بازار و نظارت مسئولان مربوطه تحویل رانندگان و مالکان ناوگان عمومی می گردد و عاملان توزیع در شهرستان ها حق هیچگونه دریافت وجه اضافه را ندارند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، از ابتدای طرح توزیع لاستیک تاکنون بیش از ۲۳ هزار ۸۸۱ حلقه انواع لاستیک بین ناوگان عمومی بین شهری توزیع شده است .

  سید حمیدرضا علم گفت : از ابتدای طرح توزیع لاستیک تا پایان آبان ۹۸ مجموعا ۲۳ هزار ۸۸۱ حلقه لاستیک بین رانندگان و مالکان ناوگان عمومی بین شهری استان توزیع شده است . لاستیک های توزیع شده شامل تعداد ۹ هزار ۸۲۳ حلقه لاستیک دارای سایز ۳۱۵ و تعداد ۳ هزار ۶۱۱ حلقه لاستیک دارای سایز ۳۸۵ و تعداد ۱۰ هزار ۴۴۷ حلقه سایز ۱۲۲۴ مورد استفاده ناوگان عمومی است . لاستیک های توزیع شده با نرخ مصوب ستاد تنظیم بازار و نظارت مسئولان مربوطه تحویل رانندگان و مالکان ناوگان عمومی می گردد و عاملان توزیع در شهرستان ها حق هیچگونه دریافت وجه اضافه را ندارند .

  مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان افزود : همه رانندگان و مالکان ناوگان عمومی که اسناد حمل و نقل را همراه داشته باشند و بر اساس ضوابط حمل و نقل عمومی پیمایش لازم را نیز داشته باشند به آنها لاستیک تحویل داده می‌شود . انواع تانکر ، تریلر ، کمپرسی و اتوبوس های بین شهری که دارای شرایط لازم باشند می‌توانند از عاملان توزیع لاستیک دریافت کنند و چنانچه تاکنون موفق به دریافت لاستیک نشده اند میتوانند با مراجعه به عاملان توزیع سهمیه خود را دریافت کنند .

  علم اضافه کرد : بر اساس آمارهای موجود هم اکنون تعداد ۵ هزار ۷۴۵ انواع کامیون با تعداد ۶ هزار ۸۶۰ راننده و تعداد ۵۵۰ دستگاه اتوبوس با تعداد ۸۵۰ راننده در سطح استان فعالیت دارند که وظیفه جابجایی کالا و مسافر استان را بر عهده دارند .
  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران