در حال بارگذاری ...
 • قدردانی از مشتریان پر سفر توسط شرکت رجا

  کیفیت بخشی و افزایش حجم سفرها همواره سرلوحه کار ما بوده است و تلاش می‌کنیم تا بهترین خدمات را به مسافران ارائه دهیم .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، شرکت حمل‌و‌نقل ریلی رجا ، برای سومین سال متوالی از مسافرانی که بیشترین سفر و بیشترین امتیاز را در باشگاه مسافران این شرکت ، کسب کرده بودند ، قدردانی کرد .

  مراسم قدردانی از اعضای زمرد باشگاه مسافران رجا با حضور رئیس هیأت مدیره ، معاون اجرایی و جمعی از مدیران ، در ساختمان مرکزی این شرکت برگزار شد .

  علیرضا محمودی رئیس هیأت مدیره شرکت رجا در این مراسم با بیان اینکه حضور تعداد مدیران تصمیم ساز شرکت رجا در این جلسه ، موید اهمیت و جایگاه مسافر نزد این شرکت است ، گفت : برای بیان نقاط قوت و نقاط ضعف یک سازمان ،  هیچ کس شایسته‌تر از مشتری نیست و خوشحالیم که شنونده نظرات کسانی هستیم که به ما اعتماد داشته و بیش‌ترین آمار سفر ریلی را دارند .

  محمودی قطار را وسیله ایمن و سبز دانست و افزود : کیفیت بخشی و افزایش حجم سفرها همواره سرلوحه کار ما بوده است و تلاش می‌کنیم تا بهترین خدمات را به مسافران ارائه دهیم .

  رئیس هیأت مدیره شرکت رجا در پاسخ به سؤال یکی از مسافران مبنی بر اینکه سرعت قطارهای ترنست کم است ، گفت : مولفه سرعت قطارها فقط موضوع قطار نیست بلکه ترافیک و مشکلات ریلی خطوط نیز در آن دخیل هستند .

  وی درباره قیمت بلیت قطارهای ترنست افزود : با توجه به قیمت تمام شده بالای قطارهای ترنست و خود کشش ، در کل دنیا به این قطارها یارانه تعلق می‌گیرد . لذا در کشور ما نیز دولت‌ مکلف است از این قطارها حمایت کند . ما به دلیل انجام مسئولیت اجتماعی خود ، این قطارها را در اختیار مسافران قرار می‌دهیم ؛ زیرا می‌دانیم که افراد بسیاری اعم از دانشجویان ، استادان دانشگاه و شاغلان در شهرهای دیگر ، مسافران همیشگی این قطارها هستند و با توقف ترنست‌ها ، زندگی آنها دچار اختلال خواهد شد .

  در این مراسم ، همه اعضای زمرد باشگاه مشتریان رجا ، ضمن ابراز خشنودی از حضور در این شرکت ، نظرات ، پیشنهادها و انتقادات خود را با مدیران رجا در میان گذاشتند . حرکت به موقع و بدون تاخیر قطارهای رجا ، ایمنی ، نظافت داخلی و حسن رفتار کارکنان قطار ، نقاط مثبت و سرعت پایین و توقف‌های مسیر ، نقاط ضعف‌ سفر ریلی از سوی مسافران عنوان شد .

  در پایان این مراسم به تمامی مشتریان رده زمرد شرکت رجا به رسم یادبود هدایایی داده شد و طی یک قرعه کشی ، به چهار نفر از اعضا باشگاه مسافران ، حواله سفر رایگان با قطار گردشگری رجا اهدا شد .
  مطالب مرتبط

  بازدید رئیس هیأت مدیره شرکت رجا از مجموعه سایت فنی و خوابگاه‌های مأموران

  بازدید رئیس هیأت مدیره شرکت رجا از مجموعه سایت فنی و خوابگاه‌های مأموران

  اگرچه با کاهش شدید درآمدهای شرکت ، اختلالات در پرداخت حقوق ایجاد و شرایط مالی همه پرسنل آزاردهنده شده است ، اما با لطف و فضل خداوند یقین داریم این بحران را نیز با کمک یکدیگر پشت سر گذاشته و به شرایط قبل بازخواهیم گشت .

  |

  شرکت رجا هنوز آمادگی کامل برای ورود به بورس را ندارد‌‌

  شرکت رجا هنوز آمادگی کامل برای ورود به بورس را ندارد‌‌

  بورس استانداردهای خود را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ دارد و شرکت‌های زیان‌ده قادر نیستند وارد بورس شوند البته شرکت‌های حوزه ریلی ، غیر از ‌مسافری‌‌ها زیانده نیستند . بخشی از شرکت‌های ریلی سودآور هستند ، اینها امکان ورود به بورس را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ دارند و ما در حال ایجاد مشوق‌های ...

  |

  نظرات کاربران