در حال بارگذاری ...
 • تقدیر از سازمان راهداری در آیین اختتامیه پویش ملی «راهی شویم»

  یقینا رادیو سهم موثری در این فرایند ایفا می کند و می تواند در آرام سازی و ایجاد روحیه نشاط و طراوت در جامعه تاثیر گذار باشد و تدوین برنامه ای رسانه ای برای کاهش دغدغه های مردم امری ضروری به نظر می رسد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ سازمان راهداری وحمل و نقل جاده ای در آیین اختتامیه پویش ملی«راهی شویم» به عنوان یکی از دستگاه‌های فعال برگزاری این پویش ، موفق به کسب لوح تقدیر شد .

  در مراسمی که همزمان با بیست و ششمین سالروز تاسیس شبکه رادیویی پیام برگزار شد ، سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای به عنوان یکی از سازمان های فعال در این زمینه معرفی و موفق به دریافت لوح تقدیر گردید .

  بر مبنای این گزارش پویش ملی «راهی شویم»  در سال جاری توسط شبکه رادیویی پیام برگزار شد و سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای به دلیل همراهی و مشارکت در اجرای این پویش مردمی و همچنین تعاملات موثر و فرایند مطلوب اطلاع رسانی سیل امسال،سفرهای تابستانی و سفرهای اربعین حسینی، لوح تقدیر این مراسم را از سوی شاه آبادی معاون صدای جمهوری اسلامی ایران و ملازاده مدیر شبکه رادیویی دریافت کرد .

  در بخشی از متن لوح تقدیر مدیر شبکه رادیویی پیام خطاب به معاون وزیر و رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با اشاره به اهمیت گردشگری و رونق سفرهای داخلی هموطنان ذکر شده است که راه اندازی پویش بزرگ «راهی شویم» با همکاری شبکه رادیویی پیام و آن سازمان اجرایی شده و از خدمات ارایه شده در جهت شکوه و رونق این رویداد بزرگ فرهنگی و رسانه ای قدردانی شده است .

  بر اساس این گزارش بی نیاز رئیس مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی طی سخنانی با اشاره به پیام مهندس اسلامی وزیر راه و شهرسازی به مراسم اختتامیه ی پویش ملی «راهی شویم» اظهار داشت : وزارت راه و شهرسازی با توجه به ماهیت کاری خود و نوع تعاملات با مجموعه رسانه ملی به ویژه رادیو پیام این شبکه رادیویی را همکار خود تلقی می کند .

  وی نقش موثر همه سازمان ها و دستگاه های مرتبط با مقوله ایمنی سفر و از جمله وزارت راه و شهرسازی را در امنیت سفر هموطنان یادآور شد و اظهار داشت : یقینا رادیو سهم موثری در این فرایند ایفا می کند و می تواند در آرام سازی و ایجاد روحیه نشاط و طراوت در جامعه تاثیر گذار باشد و تدوین برنامه ای رسانه ای برای کاهش دغدغه های مردم امری ضروری به نظر می رسد .

  رئیس مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی ضمن ابراز خرسندی از تعاملات مطلوب رسانه‌ای بین شبکه پیام و سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای ابراز امیدواری کرد گام های موثری در جهت توسعه این مناسبات و خدمت به هموطنان برداشته شود .

  گفتنی است این مراسم همزمان با بیست و ششمین سالروز تاسیس رادیو پیام در ساختمان شهدای رادیو واقع در صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار شد .
  مطالب مرتبط

  اولویت بهسازی و نوسازی محورهای ارتباطی روستایی سیستان و بلوچستان در قالب طرح ابرار

  اولویت بهسازی و نوسازی محورهای ارتباطی روستایی سیستان و بلوچستان در قالب طرح ابرار

  فرهنگ همیاری باید در مردم نهادینه شود به طوری که اگر مردم عزیز با ماشین آلات و تجهیزات خود در انجام عملیات راهداری و راهسازی به راهداران کمک نمایند ، قطعاً انجام پروژه ها با سرعت بیشتری صورت خواهد پذیرفت .

  |

  جزئیات طرح تشدید انضباطی تردد کامیون های حمل بار در بندر شهیدرجایی

  جزئیات طرح تشدید انضباطی تردد کامیون های حمل بار در بندر شهیدرجایی

  اگر ضوابط خاص ترافیکی ایجاد شود نتیجه آن افزایش ظرفیت عملیاتی و ارتقا بهره‌وری در محدوده‌ دروازه‌های ورودی ، معابر ، محوطه‌ها ، پارکینگ‌ها و تجهیزات بندری ، یکپارچگی اقدامات و مدیریت واحد در تصمیمات مرتبط با ترافیک درون بندری و نیز ارتقا شاخص‌های لجستیکی بنادر از طریق ...

  |

  بازدید وزیر حمل و نقل و راه جمهوری قرقیزستان از مرکز مدیریت راه‌های کشور

  بازدید وزیر حمل و نقل و راه جمهوری قرقیزستان از مرکز مدیریت راه‌های کشور

  وزارت راه و شهرسازی و سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ، آمادگی کامل جهت همکاری در زمینه انتقال دانش و فناوری سامانه های نگهداری راه و ابنیه فنی ، حمل و نقل هوشمند ، مدیریت پایانه های مرزی و مراکز لجستیکی با طرف قرقیز را اعلام می نماید .

  |

  بارش‌ نزولات آسمانی و تلاش راهداران در برقراری تردد در جاده ها

  بارش‌ نزولات آسمانی و تلاش راهداران در برقراری تردد در جاده ها

  در ایام بارش ها عملیات برف روبی به طول ۱۷۹۱ کیلومتر انجام شد و شن و نمک مصرفی ، ۱۱۱۶ تن بوده است .این در حالی است که در این مدت ۱۸۱ مقطع ریزش برداری شده و به ۲۱۴ دستگاه خودرو کمک رسانی لازم صورت گرفت و ۲۶ مسافر در راهدارخانه ها اسکان داده شدند .

  |

  نظرات کاربران