در حال بارگذاری ...
 • حمایت نمایندگان مجلس از اجرای طرح های توسعه فرودگاه آبادان

  طی جلسه ای پروانه سهرابی ، مدیر فرودگاه آبادان ، به ارائه گزارش و نقشه جامع آینده پروژه های در حال احداث فرودگاه آبادان پرداخت .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، نمایندگان مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی آمادگی خود را برای هرگونه حمایت لازم از اجرای طرح های فرودگاهی اعلام کردند .

  پروانه سهرابی ، مدیر فرودگاه در جلسه ای با حضور نمایندگان آبادان در مجلس شورای اسلامی درباره اقدامات انجام شده و همچنین طرح های برنامه ریزی شده آینده توضیح داد و همکاری همه جانبه و جهادی همه ارگان‌های مرتبط با فرودگاه را خواستار شد .

  همچنین نمایندگان آبادان ضمن قدردانی از اقدامات انجام شده تاکنون ، آمادگی خود را برای هرگونه اقدام و پیگیری اعلام کردند .

  خبر دیگر اینکه ، جمعی از مسئولان شهری آبادان از جمله امام جمعه ، فرماندار ویژه ، رییس اداره آبفا ، رییس شورای شهر و همچنین فرماندهان سپاه و پلیس فرودگاه از پروژه های در حال احداث فرودگاه آبادان بازدید کردند .

  در جریان حضور مسئولان شهری به بررسی معضلات و مشکلات مرتبط با ارگان ها و سازمان های مختلف شهر و همچنین بازدید از پروژه های در دست احداث و روند بازسازی و بهسازی فضای ترمینال مسافری فرودگاه پرداخته شد .

  همچنین ، طی جلسه ای پروانه سهرابی ، مدیر فرودگاه آبادان ، به ارائه گزارش و نقشه جامع آینده پروژه های در حال احداث فرودگاه آبادان پرداخت .

  در پایان ، حجت الاسلام و المسلمین ابراهیمی پور امام جمعه آبادان ضمن تشکر و قدردانی فراوان از زحمات صورت گرفته در فرودگاه ، از ادارات و ارگان های مربوطه ، همکاری همه جانبه با فرودگاه را خواستار شد .
  مطالب مرتبط

  تلاش برای جبران هرچه سریع‌تر کاستی‌ها در فرودگاه آبادان

  تلاش برای جبران هرچه سریع‌تر کاستی‌ها در فرودگاه آبادان

  جا دارد از حمایت‌های خوب وزیر راه و شهرسازی در تسریع انجام پروژه های فرودگاه آبادان و نیز اعتماد خاص سیاوش امیرمکری ، مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران به بانوان توانمند در واگذاری سمت های مدیریتی و نیز از حمایت های بی دریغ مشاور امور بانوان وزیر راه و شهرسازی ...

  |

  ارتقا ضریب فرودگاهی فرودگاه آبادان

  ارتقا ضریب فرودگاهی فرودگاه آبادان

  به کمک همکاران و نظر مساعد و موافق مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران ، توانستیم بعد از سه سال، ضریب فرودگاهی این فرودگاه را از ۱ به ۱.۲ ارتقا دهیم . در ماه گذشته نیز در فرودگاه آبادان رکورد پرواز داشتیم برای اولین بار ۱۱۰۶ پرواز در ماه در این فرودگاه انجام شد .

  |

  نیاز به همکاری و تعامل با سازمان‎ها و ارگان‎ها برای زیباسازی محیطی فرودگاه آبادان

  نیاز به همکاری و تعامل با سازمان‎ها و ارگان‎ها برای زیباسازی محیطی فرودگاه آبادان

  با توجه به پتانسیل و ظرفیت‎های فرودگاه آبادان و با توجه به انتظارات مردم منطقه از فرودگاهی با این پیشینه مثبت ، زیباسازی محیطی فرودگاه نقش بسزایی در رونق شهر و منطقه خواهد داشت و سود غیرمستقیمی را در شریان‎های اقتصادی منطقه وارد می‎کند .

  |

  نظرات کاربران