در حال بارگذاری ...
 • برگزاری تمرین دوسالانه کامل طرح اضطراری در فرودگاه ایلام

  در این تمرین یک فروند هواپیمای RJ85 شرکت هواپیمایی ماهان که از فرودگاه ایلام عازم مهرآباد بود ، حین برخاستن از باند ۱۴ دچار حریق در موتور شماره سه شد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، تمرین دوسالانه کامل طرح اضطراری فرودگاه شهدای ایلام با هدف ارتقای سطح فرماندهی ، ارتباطات و هماهنگی در مواجهه با سوانح هوایی برگزار شد .

  این تمرین با حضور فرشید گلیج ، مدیرکل دفتر مقرارت فرودگاهی ، مدیریت بحران و پدافند غیر عامل ، ارزیابان شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران ، یگان‌های انتظامی و امنیتی ، مسئولان استانی و گروه‌های امداد و نجات شهرستان ایلام برگزار شد .

  در این تمرین یک فروند هواپیمای RJ85 شرکت هواپیمایی ماهان که از فرودگاه ایلام عازم مهرآباد بود ، حین برخاستن از باند ۱۴ دچار حریق در موتور شماره سه شد . هواپیما در انتهای باند سمت راست متوقف و دچار آتش سوزی شد .

  برگزاری تمرین کامل از الزامات سازمان هواپیمایی کشوری و شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران برای ارزیابی سطح آمادگی فرودگاه و سازمان های امداد و نجات است .      
  مطالب مرتبط

  تاکید بر گزارش دهی کارآمد ایمنی منطبق بر الزام های روز دنیا

  تاکید بر گزارش دهی کارآمد ایمنی منطبق بر الزام های روز دنیا

  سیستم گزارش سوانح و حوادث نتیجه فعالیت های یکسال و نیم اخیر برای کارآمدسازی گزارش دهی است و توانسته ایم با همکاری اداره کل مخابرات و فناوری اطلاعات هوانوردی یک ساختار شبکه ای را بر بستر دیتای شرکت ایجاد و به صورت فازبندی تکمیل کنیم .

  |

  نظرات کاربران