در حال بارگذاری ...
 • اخذ مجوز احداث بزرگراه جیرفت – فاریاب از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور

  در تلاش هستیم تا هر چه سریعتر مناقصه برای ساخت این مسیر انجام و عملیات اجرایی آن آغاز شود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راه و شهرسازی جنوب کرمان از اخذ مجوز احداث بزرگراه جیرفت – فاریاب خبر داد .

  محمد ساردویی اعلام کرد : با توجه به درخواست های مکرر مردم برای احداث بزرگراه جیرفت – فاریاب پس از پیگیری های بعمل آمده مجوز احداث این بزرگراه از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور اخذ شده است . این محور به طول ۱۰۲ کیلومتر یکی از پرترافیک ترین راههای جنوب کرمان می باشدکه درطول مسیر آن روستاها و مکانهای سکونتگاهی متعدد قرار گرفته است .

  مدیرکل راه و شهرسازی جنوب کرمان اضافه کرد : این محور از شهرهای بلوک و فاریاب عبور کرده و به بخش رودخانه شهر رودان درحوزه استحفاظی استان هرمزگان خواهد رسید .

  وی در برشمردن اهمیت این پروژه در افزایش سرمایه گذاری عنوان کرد : این منطقه یکی از قطب های کشاورزی استان کرمان محسوب می شود و با توجه به وجود معادن متعدد به ویژه کرومیت و طلا مستعد سرمایه گذاری دراز مدت است .

  ساردویی اظهار داشت : در تلاش هستیم تا هر چه سریعتر مناقصه برای ساخت این مسیر انجام و عملیات اجرایی آن آغاز شود .
  مطالب مرتبط

  آغاز عملیات آسفالت حدود ۴۰ کیلومتر از راه‌های روستایی جیرفت در آینده نزدیک

  آغاز عملیات آسفالت حدود ۴۰ کیلومتر از راه‌های روستایی جیرفت در آینده نزدیک

  با توجه به اینکه بخش ساردوئیه از مناطق خوش آب و هوای جنوب کرمان می باشد تاثیر مهمی بر گردشگری شهرستان جیرفت دارد و با توسعه این راه ها ، در طول سال مسافران و گردشگران زیادی به ویژه درفصل تابستان به خود جذب خواهد کرد .

  |

  بهره برداری از کارخانه آسفالت شهرستان فاریاب در جنوب کرمان

  بهره برداری از کارخانه آسفالت شهرستان فاریاب در جنوب کرمان

  این کارخانه اولین کارخانه آسفالت شهرستان فاریاب می باشد که با هزینه ای حدود ۶۰ میلیارد ریال راه اندازی و در روز ۱۵۰ تن آسفالت تولید خواهد داشت . این کارخانه توسط بخش خصوصی و با حمایت های دولتی احداث و با اشتغال ۶۰ نفر موردبهره برداری قرار گرفته است .

  |

  نظرات کاربران