در حال بارگذاری ...
 • افزایش پروازهای شرکت هواپیمایی سلام در مسیر مسقط – شیراز

  علاوه بر شرکت هواپیمایی سلام ، شرکت های هواپیمایی قشم و آسمان هر کدام با دو پرواز هفتگی در مسیر شیراز – مسقط مسافران را جابه جا می کنند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل فرودگاه های فارس از افزایش پروازهای شرکت هواپیمایی عمانی سلام ایر در مسیر مسقط – شیراز خبر داد .

  رضا بدیعی فرد ، با اعلام این خبر گفت : بر اساس هماهنگی های انجام شده سه پرواز از دهم آذرماه به پروازهای شرکت هواپیمایی سلام اضافه و پروازهای این شرکت به مقصد مسقط برقرار شد . شرکت هواپیمایی سلام ایر از سال ۹۷ با انجام دو پرواز در هفته کار خود را در فرودگاه شیراز آغاز کرد و اکنون این شرکت با هفت پرواز هفتگی مشغول فعالیت است .

  وی اضافه کرد : علاوه بر شرکت هواپیمایی سلام ، شرکت های هواپیمایی قشم و آسمان هر کدام با دو پرواز هفتگی در مسیر شیراز – مسقط مسافران را جابه جا می کنند .

  بدیعی فرد گفت : اکنون ۱۰ شرکت هواپیمایی داخلی و خارجی از فرودگاه شیراز به هشت مقصد خارجی پرواز دارند .
  مطالب مرتبط

  آغاز عملیات نصب سیستم قفس فارادی و حفاظت ثانویه در فرودگاه شیراز

  آغاز عملیات نصب سیستم قفس فارادی و حفاظت ثانویه در فرودگاه شیراز

  بیش از ۲۳ سال از آغاز به کار و راه اندازی رادار ریتیون فرودگاه شیراز می گذرد و با وجود تحریم ها و عدم دسترسی به قطعات و ارایه خدمات از سوی شرکت سازنده ، با درایت متخصصان اداره مهندسی الکترونیک فرودگاه ، این رادار همچنان عملیاتی و در حال ارایه سرویس است .

  |

  ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی در پروژه احداث ترمینال بین المللی فرودگاه شیراز

  ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی در پروژه احداث ترمینال بین المللی فرودگاه شیراز

  خرید آنتن رادار و سیستم‌های کمک ناوبری DVOR و ILS ، خرید تجهیزات و نوسازی سیستم سوئیچینگ (مدیریت فرکانس ها) به علاوه خرید دو دستگاه خودرو پیکاپ ، دو دستگاه خودروی آتش نشانی و کفساز فرودگاهی از جمله تجهیزات خریداری شده در سال ۹۸ به شمار می رود .

  |

  رعایت نکات بهداشتی و ضدعفونی مستمر در فرودگاه بین المللی شیراز

  رعایت نکات بهداشتی و ضدعفونی مستمر در فرودگاه بین المللی شیراز

  در فرودگاه بین المللی شیراز یک تیم متشکل از کارکنان علوم پزشکی و هلال احمر به صورت شبانه روزی مستقر هستند که وظیفه آنها در درجه اول چکاپ مسافران در ورودی و خروجی ترمینال ها و واکنش سریع در مواجهه با مورد خاص و مشکوک است .

  |

  نظرات کاربران