در حال بارگذاری ...
 • افزایش پروازهای شرکت هواپیمایی سلام در مسیر مسقط – شیراز

  علاوه بر شرکت هواپیمایی سلام ، شرکت های هواپیمایی قشم و آسمان هر کدام با دو پرواز هفتگی در مسیر شیراز – مسقط مسافران را جابه جا می کنند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل فرودگاه های فارس از افزایش پروازهای شرکت هواپیمایی عمانی سلام ایر در مسیر مسقط – شیراز خبر داد .

  رضا بدیعی فرد ، با اعلام این خبر گفت : بر اساس هماهنگی های انجام شده سه پرواز از دهم آذرماه به پروازهای شرکت هواپیمایی سلام اضافه و پروازهای این شرکت به مقصد مسقط برقرار شد . شرکت هواپیمایی سلام ایر از سال ۹۷ با انجام دو پرواز در هفته کار خود را در فرودگاه شیراز آغاز کرد و اکنون این شرکت با هفت پرواز هفتگی مشغول فعالیت است .

  وی اضافه کرد : علاوه بر شرکت هواپیمایی سلام ، شرکت های هواپیمایی قشم و آسمان هر کدام با دو پرواز هفتگی در مسیر شیراز – مسقط مسافران را جابه جا می کنند .

  بدیعی فرد گفت : اکنون ۱۰ شرکت هواپیمایی داخلی و خارجی از فرودگاه شیراز به هشت مقصد خارجی پرواز دارند .
  مطالب مرتبط

  آغاز فعالیت شرکت هواپیمایی فلای پرشیا در فرودگاه شیراز

  آغاز فعالیت شرکت هواپیمایی فلای پرشیا در فرودگاه شیراز

  این شرکت تازه تاسیس فعالیت خود را با سه فروند هواپیمای ملکی بویینگ ۷۳۷ در مسیرهای مشهد ، تهران ، کیش ، قشم و بندرعباس شروع کرد و طبق برنامه ریزی های انجام شده در آینده نزدیک بر تعداد هواپیماهای خود خواهد افزود .

  |

  رشد ۱۲ درصدی اعزام و پذیرش مسافران هوایی در مهر ماه ۹۸

  رشد ۱۲ درصدی اعزام و پذیرش مسافران هوایی در مهر ماه ۹۸

  سهم پروازهای خارجی مهر ۹۸ ، در فرودگاه‎های بین‎المللی تحت مالکیت شرکت فرودگاه‎ها نیز ، نشست و برخاست ۱۹۶۵ فروند هواپیما است که طی آن حدود ۲۳۸ هزار مسافر اعزام و پذیرش و نزدیک به چهار میلیون کیلوگرم بار ارسال و پذیرش شده‎ است .

  |

  بازدید راهبر عملیات فرودگاهی شرکت فرودگاه ها از پروژه ترمینال بین المللی فرودگاه شیراز

  بازدید راهبر عملیات فرودگاهی شرکت فرودگاه ها از پروژه ترمینال بین المللی فرودگاه شیراز

  این ترمینال در سه طبقه با سازه ترکیبی فلزی - بتنی به مساحت ۲۳ هزار مترمربع در زمینی به مساحت ۲۱۰۰۰ مترمربع در حال اجرا است و حدود ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد . هم اکنون این پروژه در مرحله نازک کاری و اجرای سایر کارهای جزئی قرار دارد و همچنین نمای شیشه ضلع جنوبی آن در مرحله نصب ...

  |

  نظرات کاربران