در حال بارگذاری ...
 • نصب و بهسازی ۹۵۰۶ عدد علائم عمودی در راه های ارتباطی آذربایجان شرقی

  در هشت ماهه امسال ۳۱ هزار و ۹۴ متر از حفاظ های فلزی واقع در راه های مواصلاتی مورد بهسازی - مرمت یا نصب جدید قرار گرفته که این روند با توجه به حجم عملیات انجام پذیرفته در سطح محورهای ارتباطی قابل توجه است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس اداره حریم و ایمنی راههای استان آذربایجان شرقی از نصب و بهسازی ۹ هزار و ۵۰۶ عدد علائم عمودی در سطح راه های ارتباطی طی هشت ماهه امسال خبر داد .

  در بازه زمانی منتهی به ۳۰ آبان ماه سال ۱۳۹۸ ، بالغ بر ۹ هزار و ۵۰۶ عدد از علائم عمودی (اخطاری - انتظامی - مسیرنما و...) در سطح راه های ارتباطی استان بهسازی یا مورد نصب قرار گرفته‌اند .

  عباسعلی شیری در این رابطه گفت : در همین مدت هزار و ۲۲۴ متر مربع از تابلوهای اطلاعاتی نیز در قالب نصب جدید یا مرمت مورد بهسازی واقع شده است .

  وی همچنین خاطرنشان کرد : در هشت ماهه امسال ۳۱ هزار و ۹۴ متر از حفاظ های فلزی واقع در راه های مواصلاتی مورد بهسازی - مرمت یا نصب جدید قرار گرفته که این روند با توجه به حجم عملیات انجام پذیرفته در سطح محورهای ارتباطی قابل توجه است .

  رئیس اداره حریم و ایمنی راههای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان آذربایجان شرقی از انجام عملیات خط‌کشی به طول ۲ هزار و ۵۲ کیلومتر در طول راه‌های ارتباطی استان خبر داد و افزود : در صورت مساعد شدن شرایط آب و هوایی عملیات خط کشی در اغلب محورهای مواصلاتی تسری خواهد یافت .
  مطالب مرتبط

  کارنامه موفق راهداری آذربایجان غربی در زمینه توسعه مرزها و پایانه های مرزی

  کارنامه موفق راهداری آذربایجان غربی در زمینه توسعه مرزها و پایانه های مرزی

  با توجه به ظرفیت مطلوب اقتصادی و سایر ظرفیت‌های بالقوه استان آذربایجان غربی و همچنین قرارگیری در کریدورهای مهم و فعال حمل و نقلی کشور به عنوان مبادی ورودی و خروجی نگاه ویژه‌ای را به این استان ضروری ساخته و اقدامات بایسته ای را برای توسعه پایانه‌های مرزی لازم می سازد .

  |

  جابجایی بیش ۲ هزار مترمکعب ماسه های روان از سطح محورهای مواصلاتی شهرستان زهک

  جابجایی بیش ۲ هزار مترمکعب ماسه های روان از سطح محورهای مواصلاتی شهرستان زهک

  در این عملیات ۹ نفر از همکاران این اداره با استفاده از ۵ دستگاه ماشین آلات راهداری نسبت به جمع آوری و حمل ۲ هزار متر مکعب ماسه بادی از سطح محورهای ارتباطی و تنقیه ۲ دستگاه پل اقدام کردند .

  |

  صدور مجوز برگزاری مناقصه برای بهسازی محور دهدز - ایذه - سد کارون ٤

  صدور مجوز برگزاری مناقصه برای بهسازی محور دهدز - ایذه - سد کارون ٤

  با از سرگیری عملیات اجرایی پروژه بهسازی محور ایذه به سمت دهدز ، این اداره کل درصدد اضافه کردن اکیپ اجرایی دوم در قالب این پروژه است که با تدابیر اتخاذ شده این مهم نیز محقق خواهد شد تا فرآیند اجرای پروژه شتاب بیشتری به خود گیرد .

  |

  نظرات کاربران