در حال بارگذاری ...
 • آغاز فروش بلیت قطارهای مسافری شرکت رجا برای اولین ماه زمستان از فردا

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، فروش بلیت قطارهای مسافری رجا برای بازه زمانی اول لغایت ۳۰ دی ماه ۹۸ ، از ساعت ۸ صبح روز یکشنبه ۱۰ آذر ماه آغاز می‌شود .

  فروش بلیت قطارهای مسافری رجا از ساعت ۸ صبح ۱۰ آذر ماه به صورت اینترنتی و اپلیکیشن‌ها و ساعت ۱۰ صبح به صورت حضوری از طریق کلیه مراکز مجاز فروش بلیت قطار در سراسر کشور و سامانه ۱۵۳۹ انجام می‌شود .

  هم‌وطنان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به صورت شبانه‌روزی و از سراسر کشور با سامانه ارتباط با مشتریان رجا از طریق شماره تلفن ۱۵۳۹ تماس حاصل کرده یا به پایگاه اینترنتی www.raja.ir مراجعه کنند .
  مطالب مرتبط

  تحقق اهداف تبصره ۱۸ در شرکت رجا

  تحقق اهداف تبصره ۱۸ در شرکت رجا

  خوشبختانه تا امروز همه موافقت‌ها برای بازسازی ۱۲۴ دستگاه واگن مسافری رجا در قالب قراردادهای جداگانه با شرکت‌های نوین صنعت رجا ، واگن پارس و احیاء صنعت گرفته شده و قرارداد دو مورد اول ابلاغ که به همین منظور مجموعاً ۵۲ میلیارد تومان به حساب مربوطه در بانک واریز شده است .

  |

  برگزاری تور یک روزه قطار گردشکری شهر زواره توسط شرکت رجا

  برگزاری تور یک روزه قطار گردشکری شهر زواره توسط شرکت رجا

  قطار گردشگری به مقصد شهر زواره در ساعت ۶:۲۰ صبح تاریخ مذکور از ایستگاه راه‌آهن تهران به مقصد شهرستان زواره حرکت کرده و ساعت ۹:۳۰ به ایستگاه راه‌آهن زواره می‌رسد و مراجعت آن به ایستگاه راه‌آهن تهران پایان همان روز حدود ساعت ۲۳ می‌باشد .

  |

  نظرات کاربران