در حال بارگذاری ...
 • تشریح ساختار و شرح وظایف قرارگاه مرکزی حمل‌ونقل و راهداری زمستانی کشور

  اطمینان بخشی به کاربران جاده‌ها ، مبنی بر اینکه با تلاش و همت جدی مجریان طرح راهداری زمستانی در فصل زمستان به ویژه در ایام بارش‌های شدید و بحران‌ها ، در جاده‌ها حضور فعال داشته و سعی در بازگشایی راه ها و برقراری تردد خواهیم داشت .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، ساختار و شرح وظایف قرارگاه مرکزی حمل‌ونقل و راهداری زمستانی کشور ، در نشستی با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای و معاونان سازمان و مدیران کل دفاتر ذی‌ربط و موظف در اجرای طرح راهداری زمستانی سال جاری این سازمان ، تبیین شد.

  در این نشست تخصصی عبدالهاشم حسن  نیا معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس این سازمان با اشاره به اهمیت مقوله راهداری زمستانی و ضرورت اجرای مستمر و دقیق وظایف و مسئولیت های مجریان این طرح گفت : تقویت امکانات و تجهیزات ادارات کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استانها ، ایجاد روحیه تعاملی ، هماهنگی در بین نیروهای انسانی موظف و همچنین برقراری انضباط کاری در روال های کاری پیش‌بینی شده در استانها و ستاد مرکزی اهمیت بسیاری دارد .

  حسن نیا اظهار داشت : ما باید شادابی را به مردم هدیه بدهیم و به جای آن خستگی و رخوت را برای آنان به ارمغان نداشته باشیم . اطمینان بخشی به کاربران جاده‌ها ، مبنی بر اینکه با تلاش و همت جدی مجریان طرح راهداری زمستانی در فصل زمستان به ویژه در ایام بارش‌های شدید و بحران‌ها ، در جاده‌ها حضور فعال داشته و سعی در بازگشایی راه ها و برقراری تردد خواهیم داشت .

  گفتنی است در ادامه این نشست تخصصی که با حضور معاونان و مدیران کل حوزه‌های حمل‌ونقل ، راهداری و راههای فرعی و روستایی تشکیل شد، ضمن تبیین ساختار وسیع وظایف قرارگاه مرکزی حمل‌ونقل و راهداری زمستانی و سیاست های کلی ، برنامه‌های عملیاتی و دستورالعمل‌های راهداری زمستانی تشریح شد و در این خصوص در بین اعضا بحث و تبادل نظر لازم صورت گرفت .
  مطالب مرتبط

  تحول در فرآیندهای مدیریت حمل و نقل کالا با صدور اسناد حمل الکترونیکی

  تحول در فرآیندهای مدیریت حمل و نقل کالا با صدور اسناد حمل الکترونیکی

  با توجه به الزامات تخصیص سوخت بر اساس پیمایش و آماده شدن بسترهای لازم برای صدور الکترونیکی بارنامه جهت وانت بارها مقرر شد از تاریخ اول مردادماه سال جاری رانندگان وانت بار ها مطابق دستورالعمل ابلاغی سازمان نسبت به اخذ بارنامه الکترونیکی اقدام نمایند .

  |

  نظرات کاربران