در حال بارگذاری ...
 • اتمام پروژه های فرودگاهی در استان سیستان و بلوچستان تا پایان امسال

  مطالعات ساخت ترمینال جدید و ساختمان برج مراقبت از جمله برنامه‌های در دست اقدام شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران در فرودگاه زاهدان است که تا پایان سال انجام می شود و در اوایل سال آینده به مرحله برگزاری مناقصه می رسد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ معاون عملیات فرودگاهی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در بازدید از پروژه‌های فرودگاه زاهدان از اتمام طرح های در دست اجرای فرودگاه های زاهدان ، زابل و ایرانشهر تا پایان امسال خبر داد .

  مصطفی صفایی در سفر خود به زاهدان گفت : هدف از این سفر بازدید از پروژهای در حال اجرای فرودگاه زاهدان و فرودگاه های اقماری و بررسی و کنترل پروژه هاست .

  معاون عملیات فرودگاهی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در خصوص نقش فرودگاه‌های سیستان و بلوچستان در توسعه پایدار این استان عنوان کرد : فرودگاه زاهدان یکی از فرودگاه های مهم کشور است که باید نگاه ویژه ای به آن داشته باشیم .

  وی بیان کرد : تمام پروژه های اجرایی از جمله جابه جایی دیوار حفاظتی ضلع جنوب و شمال شرقی ، ساختمان جنبی فرودگاه زاهدان و ساختمان های سپاه فرودگاه ایرانشهر و پلیس فرودگاه زابل تا پایان سال به اتمام خواهد رسید و مورد بهره برداری قرار می گیرد .

  صفایی با ابراز خرسندی از اقدامات انجام شده از تمام دست اندرکاران این پروژه قدردانی کرد و گفت : مطالعات ساخت ترمینال جدید و ساختمان برج مراقبت از جمله برنامه‌های در دست اقدام شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران در فرودگاه زاهدان است که تا پایان سال انجام می شود و در اوایل سال آینده به مرحله برگزاری مناقصه می رسد .




  مطالب مرتبط

  برقراری پرواز در مسیر باکو – مشهد و بالعکس از ۲۵ آذرماه

  برقراری پرواز در مسیر باکو – مشهد و بالعکس از ۲۵ آذرماه

  این پروازها با هدف توسعه هر چه بیشتر روابط جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان و سهولت زیارت شیعیان این کشور به صورت هفته ای دو بار انجام خواهد شد و پیش بینی می شود در ماه بیش از ۳۰۰۰ زائر شیعه آذربایجانی به مشهد عزیمت کنند .

  |

  تاکید بر ساماندهی تاکسی ها و برطرف کردن گره های ترافیکی فرودگاه مهرآباد

  تاکید بر ساماندهی تاکسی ها و برطرف کردن گره های ترافیکی فرودگاه مهرآباد

  حمایت ها و کمک های نیروی امنیتی و حفاظتی انتظامی امری حیاتی و اساسی برای ایجاد امنیت استاندارد در محیط های حساس فرودگاهی است و ورود این نیروها برای برقراری نظم و امنیت در چارچوب خدمات فرودگاهی لازم لاینفک است .

  |

  ضرورت تدوین طرح جامع ، طرح کسب و کار و توسعه ترمینال های فرودگاه مهرآباد

  ضرورت تدوین طرح جامع ، طرح کسب و کار و توسعه ترمینال های فرودگاه مهرآباد

  وجود سازمان ها ، ارگان ها و شرکت های مختلف در فضای ۱۵۰۰ هکتاری فرودگاه ، باعث شده است تا مدیریت مجموعه بسیار خاص و پیچیده باشد بنابراین لازم است تعامل و هماهنگی در سطح بالایی بین تمامی ارگان ها ، سازمان ها و شرکت ها وجود داشته باشد . طی سال های گذشته در جهت افزایش ظرفیت فرودگاه ...

  |

  نظرات کاربران