در حال بارگذاری ...
 • اتمام پروژه های فرودگاهی در استان سیستان و بلوچستان تا پایان امسال

  مطالعات ساخت ترمینال جدید و ساختمان برج مراقبت از جمله برنامه‌های در دست اقدام شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران در فرودگاه زاهدان است که تا پایان سال انجام می شود و در اوایل سال آینده به مرحله برگزاری مناقصه می رسد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ معاون عملیات فرودگاهی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در بازدید از پروژه‌های فرودگاه زاهدان از اتمام طرح های در دست اجرای فرودگاه های زاهدان ، زابل و ایرانشهر تا پایان امسال خبر داد .

  مصطفی صفایی در سفر خود به زاهدان گفت : هدف از این سفر بازدید از پروژهای در حال اجرای فرودگاه زاهدان و فرودگاه های اقماری و بررسی و کنترل پروژه هاست .

  معاون عملیات فرودگاهی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در خصوص نقش فرودگاه‌های سیستان و بلوچستان در توسعه پایدار این استان عنوان کرد : فرودگاه زاهدان یکی از فرودگاه های مهم کشور است که باید نگاه ویژه ای به آن داشته باشیم .

  وی بیان کرد : تمام پروژه های اجرایی از جمله جابه جایی دیوار حفاظتی ضلع جنوب و شمال شرقی ، ساختمان جنبی فرودگاه زاهدان و ساختمان های سپاه فرودگاه ایرانشهر و پلیس فرودگاه زابل تا پایان سال به اتمام خواهد رسید و مورد بهره برداری قرار می گیرد .

  صفایی با ابراز خرسندی از اقدامات انجام شده از تمام دست اندرکاران این پروژه قدردانی کرد و گفت : مطالعات ساخت ترمینال جدید و ساختمان برج مراقبت از جمله برنامه‌های در دست اقدام شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران در فرودگاه زاهدان است که تا پایان سال انجام می شود و در اوایل سال آینده به مرحله برگزاری مناقصه می رسد .
  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران