در حال بارگذاری ...
 • معرفی عضو جدید هسته مرکزی گزینش سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای

  هسته‌های گزینش دارای ۵ نفر عضو هستند و پرونده‌ها در ۲ مرحله بدوی و تجدیدنظر ، رسیدگی می‌شوند ، هیأت مرکزی گزینش وزارت راه و شهرسازی در مرحله دوم تجدید نظر اعلام نظر می‌کند .

  ​به گزارش پرتال حمل و نقل ، طی نشستی با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی ، اعضای هیأت عامل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ،‌ مدیرکل دبیرخانه هیأت مرکزی گزینش وزارت راه و شهرسازی ، رضا اکبری به عنوان عضو جدید هسته مرکزی گزینش سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای معرفی شد .

  عبدالهاشم حسن‌نیا معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس این سازمان طی سخنانی اظهار داشت : گزینش ، وظیفه خطیر و حساسی است که در واقع با زندگی و سرنوشت نیروهای انسانی شاغل در دستگاه‌ها و سازمان‌ها سر و کار دارد .

  وی با ابراز خرسندی از همکاری و تعامل مطلوب و مناسب با هیأت مرکزی گزینش وزارت راه و شهرسازی ، خاطرنشان کرد : امید است که این همکاری‌ها استمرار داشته باشد و با بهره‌گیری از پتانسیل و توان این بخش ،‌ فرایند گزینش نیروهای انسانی در سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ، تسهیل و تسریع گردد .

  آسترکی مدیرکل دبیرخانه هیأت مرکزی گزینش وزارت راه و شهرسازی طی سخنانی ، عملکرد هسته گزینش سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای را در زمره گزینش‌های موفق در مجموعه وزارت راه و شهرسازی اعلام کرد و افزود : ایجاد حد تعادل و نگاه متعادل در گزینش نیروهای انسانی و حساسیت و رسیدگی به پرونده‌ها به خوبی در عملکرد هسته گزینش سازمان یاد شده ، اعمال شده است . هسته‌های گزینش دارای ۵ نفر عضو هستند و پرونده‌ها در ۲ مرحله بدوی و تجدیدنظر ، رسیدگی می‌شوند ، هیأت مرکزی گزینش وزارت راه و شهرسازی در مرحله دوم تجدید نظر اعلام نظر می‌کند .

  در ادامه این مراسم ایرج بیگدلی مدیرکل هسته گزینش سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ، گزارشی از فعالیت‌ها و اقدامات انجام شده از ابتدای سال‌جاری تاکنون ارایه کرد و افزود : پس از الحاق معاونت راهداری به این سازمان ، امور مربوط به تبدیل وضعیت نیروهای انسانی در دستور کار این هسته قرار گرفت و براساس قانون ، صدور احکام کارگزینی ملزم به أخذ تأیید هسته مرکزی گزینش دستگاه می باشد . از سال ۹۶ تاکنون پرونده حدود ۱۳ هزار نفر از نیروهای الحاق شده به این سازمان تشکیل گردیده است .

  گفتنی است در پایان این مراسم ، حکم عضویت آقای رضا اکبری با حفظ سمت معاون راه روستایی در هسته مرکزی گزینش این سازمان ابلاغ شد و از خدمات آقای وکیل عضو سابق این هسته با اهدای لوح تقدیر، قدردانی گردید .
  مطالب مرتبط

  تحول در فرآیندهای مدیریت حمل و نقل کالا با صدور اسناد حمل الکترونیکی

  تحول در فرآیندهای مدیریت حمل و نقل کالا با صدور اسناد حمل الکترونیکی

  با توجه به الزامات تخصیص سوخت بر اساس پیمایش و آماده شدن بسترهای لازم برای صدور الکترونیکی بارنامه جهت وانت بارها مقرر شد از تاریخ اول مردادماه سال جاری رانندگان وانت بار ها مطابق دستورالعمل ابلاغی سازمان نسبت به اخذ بارنامه الکترونیکی اقدام نمایند .

  |

  خسارت ۳۸ میلیارد ریالی سرقت تجهیزات ایمنی جاد‌ه ای در سیستان و بلوچستان

  خسارت ۳۸ میلیارد ریالی سرقت تجهیزات ایمنی جاد‌ه ای در سیستان و بلوچستان

  کاربران جاده و همچنین شهروندان گرامی در صورت مشاهده هرگونه سرقت و یا خرید و فروش علائم و تجهیزات ایمنی جاده ای مراتب را به سامانه های تلفنی، پیامکی و اینترنتی ۱۴۱ اطلاع دهند تا در کوتاه زمان ممکن مورد رسیدگی قرار گیرد .

  |

  نظرات کاربران