در حال بارگذاری ...
 • معرفی عضو جدید هسته مرکزی گزینش سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای

  هسته‌های گزینش دارای ۵ نفر عضو هستند و پرونده‌ها در ۲ مرحله بدوی و تجدیدنظر ، رسیدگی می‌شوند ، هیأت مرکزی گزینش وزارت راه و شهرسازی در مرحله دوم تجدید نظر اعلام نظر می‌کند .

  ​به گزارش پرتال حمل و نقل ، طی نشستی با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی ، اعضای هیأت عامل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ،‌ مدیرکل دبیرخانه هیأت مرکزی گزینش وزارت راه و شهرسازی ، رضا اکبری به عنوان عضو جدید هسته مرکزی گزینش سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای معرفی شد .

  عبدالهاشم حسن‌نیا معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس این سازمان طی سخنانی اظهار داشت : گزینش ، وظیفه خطیر و حساسی است که در واقع با زندگی و سرنوشت نیروهای انسانی شاغل در دستگاه‌ها و سازمان‌ها سر و کار دارد .

  وی با ابراز خرسندی از همکاری و تعامل مطلوب و مناسب با هیأت مرکزی گزینش وزارت راه و شهرسازی ، خاطرنشان کرد : امید است که این همکاری‌ها استمرار داشته باشد و با بهره‌گیری از پتانسیل و توان این بخش ،‌ فرایند گزینش نیروهای انسانی در سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ، تسهیل و تسریع گردد .

  آسترکی مدیرکل دبیرخانه هیأت مرکزی گزینش وزارت راه و شهرسازی طی سخنانی ، عملکرد هسته گزینش سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای را در زمره گزینش‌های موفق در مجموعه وزارت راه و شهرسازی اعلام کرد و افزود : ایجاد حد تعادل و نگاه متعادل در گزینش نیروهای انسانی و حساسیت و رسیدگی به پرونده‌ها به خوبی در عملکرد هسته گزینش سازمان یاد شده ، اعمال شده است . هسته‌های گزینش دارای ۵ نفر عضو هستند و پرونده‌ها در ۲ مرحله بدوی و تجدیدنظر ، رسیدگی می‌شوند ، هیأت مرکزی گزینش وزارت راه و شهرسازی در مرحله دوم تجدید نظر اعلام نظر می‌کند .

  در ادامه این مراسم ایرج بیگدلی مدیرکل هسته گزینش سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ، گزارشی از فعالیت‌ها و اقدامات انجام شده از ابتدای سال‌جاری تاکنون ارایه کرد و افزود : پس از الحاق معاونت راهداری به این سازمان ، امور مربوط به تبدیل وضعیت نیروهای انسانی در دستور کار این هسته قرار گرفت و براساس قانون ، صدور احکام کارگزینی ملزم به أخذ تأیید هسته مرکزی گزینش دستگاه می باشد . از سال ۹۶ تاکنون پرونده حدود ۱۳ هزار نفر از نیروهای الحاق شده به این سازمان تشکیل گردیده است .

  گفتنی است در پایان این مراسم ، حکم عضویت آقای رضا اکبری با حفظ سمت معاون راه روستایی در هسته مرکزی گزینش این سازمان ابلاغ شد و از خدمات آقای وکیل عضو سابق این هسته با اهدای لوح تقدیر، قدردانی گردید .
  مطالب مرتبط

  تمدید مهلت ثبت نام بیمه تکمیلی درمان برای رانندگان جدیدالورود بخش کالا

  تمدید مهلت ثبت نام بیمه تکمیلی درمان برای رانندگان جدیدالورود بخش کالا

  با توجه به گزارش دریافتی از سایت ثبت نام بیمه تکمیلی رانندگان تاکنون بیش از ۳۸۳۰۰۰ نفر از رانندگان به همراه حدود ۴۲۰ هزار نفر افراد تحت تکفلشان تحت پوشش بیمه تکمیلی رانندگان قرار گرفته اند .

  |

  لزوم تسریع در انجام پروژه‌های عمرانی برای رفع گره‌های ترافیکی آزادراه تهران - کرج - قزوین

  لزوم تسریع در انجام پروژه‌های عمرانی برای رفع گره‌های ترافیکی آزادراه تهران - کرج - قزوین

  تعریض آزادراه تهران - کرج - قزوین در ۴ پروژه با اعتباری حدود ۲۰۰ میلیارد ریال تعریف شده است ، بخش اول در لاین جنوبی آزادراه تهران - کرج به طول یک و نیم کیلومتر بود که خرداد ماه زیر بار ترافیک رفت و در آن محدوده دو لاین به خطوط حرکت خودروها اضافه و منجر به روان سازی و رفع یکی از ...

  |

  بررسی راهکارهای اقتصادی شدن حمل و نقل مسافربری از سوی تشکل ها و انجمن های صنفی

  بررسی راهکارهای اقتصادی شدن حمل و نقل مسافربری از سوی تشکل ها و انجمن های صنفی

  بازنگری ضوابط طرح شبکه سیر شرکت‌های مسافربری یکی دیگر از موضوعات قابل بررسی در این نشست بوده است که با مشارکت و همفکری نمایندگان اصناف و انجمن ها ، در راستای برطرف شدن چالش ها و مشکلات موجود در بخش گام‌های خوبی برداشته شود .

  |

  تقدیر از حرکت جهادی وزیر راه در مسیر محرومیت زدایی از چهره مناطق محروم روستایی در قالب طرح ابرار

  تقدیر از حرکت جهادی وزیر راه در مسیر محرومیت زدایی از چهره مناطق محروم روستایی در قالب طرح ابرار

  بررسی عملکرد توسعه راه‌های روستایی نشان می دهد در صد راه‌های روستایی آسفالته رشد قابل توجهی داشته و در دهه چهارم این روند همچنان افزایش داشته است . طول راه های شوسه باقی مانده که عموما تبدیل به راه آسفالته می‌شوند ، به رغم توسعه ، کاهش داشته است که این تناسب حاکی از افزایش ...

  |

  نظرات کاربران