در حال بارگذاری ...
 • معرفی عضو جدید هسته مرکزی گزینش سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای

  هسته‌های گزینش دارای ۵ نفر عضو هستند و پرونده‌ها در ۲ مرحله بدوی و تجدیدنظر ، رسیدگی می‌شوند ، هیأت مرکزی گزینش وزارت راه و شهرسازی در مرحله دوم تجدید نظر اعلام نظر می‌کند .

  ​به گزارش پرتال حمل و نقل ، طی نشستی با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی ، اعضای هیأت عامل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ،‌ مدیرکل دبیرخانه هیأت مرکزی گزینش وزارت راه و شهرسازی ، رضا اکبری به عنوان عضو جدید هسته مرکزی گزینش سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای معرفی شد .

  عبدالهاشم حسن‌نیا معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس این سازمان طی سخنانی اظهار داشت : گزینش ، وظیفه خطیر و حساسی است که در واقع با زندگی و سرنوشت نیروهای انسانی شاغل در دستگاه‌ها و سازمان‌ها سر و کار دارد .

  وی با ابراز خرسندی از همکاری و تعامل مطلوب و مناسب با هیأت مرکزی گزینش وزارت راه و شهرسازی ، خاطرنشان کرد : امید است که این همکاری‌ها استمرار داشته باشد و با بهره‌گیری از پتانسیل و توان این بخش ،‌ فرایند گزینش نیروهای انسانی در سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ، تسهیل و تسریع گردد .

  آسترکی مدیرکل دبیرخانه هیأت مرکزی گزینش وزارت راه و شهرسازی طی سخنانی ، عملکرد هسته گزینش سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای را در زمره گزینش‌های موفق در مجموعه وزارت راه و شهرسازی اعلام کرد و افزود : ایجاد حد تعادل و نگاه متعادل در گزینش نیروهای انسانی و حساسیت و رسیدگی به پرونده‌ها به خوبی در عملکرد هسته گزینش سازمان یاد شده ، اعمال شده است . هسته‌های گزینش دارای ۵ نفر عضو هستند و پرونده‌ها در ۲ مرحله بدوی و تجدیدنظر ، رسیدگی می‌شوند ، هیأت مرکزی گزینش وزارت راه و شهرسازی در مرحله دوم تجدید نظر اعلام نظر می‌کند .

  در ادامه این مراسم ایرج بیگدلی مدیرکل هسته گزینش سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ، گزارشی از فعالیت‌ها و اقدامات انجام شده از ابتدای سال‌جاری تاکنون ارایه کرد و افزود : پس از الحاق معاونت راهداری به این سازمان ، امور مربوط به تبدیل وضعیت نیروهای انسانی در دستور کار این هسته قرار گرفت و براساس قانون ، صدور احکام کارگزینی ملزم به أخذ تأیید هسته مرکزی گزینش دستگاه می باشد . از سال ۹۶ تاکنون پرونده حدود ۱۳ هزار نفر از نیروهای الحاق شده به این سازمان تشکیل گردیده است .

  گفتنی است در پایان این مراسم ، حکم عضویت آقای رضا اکبری با حفظ سمت معاون راه روستایی در هسته مرکزی گزینش این سازمان ابلاغ شد و از خدمات آقای وکیل عضو سابق این هسته با اهدای لوح تقدیر، قدردانی گردید .
  مطالب مرتبط

  بازدید و کنترل ۵۳۳ دستگاه ناوگان حمل و نقل عمومی بار و مسافر در سیستان و بلوچستان

  بازدید و کنترل ۵۳۳ دستگاه ناوگان حمل و نقل عمومی بار و مسافر در سیستان و بلوچستان

  نتایج حاصل از بازدید ناوگان حمل و نقل عمومی جاده ای در پایان جمع بندی و تخلفات اخذ شده به کمیسیون های تخصصی تخلفات استانی و کشوری ارجاع می شود تا پس از بررسی موضوع ، مطابق دستورالعمل های مربوطه آرای متناسب صادر شود .

  |

  نظرات کاربران