در حال بارگذاری ...
 • برگزاری پنجمین اجلاس جاده ای کارگروه راهگذر ITI و چهارمین اجلاس جاده ای کارگروه راهگذر KTAI

  در این دو اجلاس ، مسئولین حمل و نقل جاده ای کشورهای عضو در سطوح معاون وزیر ، مدیرکل و مشاورین ملی کشورهای عضو حضور خواهند داشت .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، برگزاری اجلاس جاده ای راهگذرهای تحت نظارت سازمان همکاری های اقتصادی (اکو) بین کشورهای پاکستان ، ایران و ترکیه موسوم به ITI و بین کشورهای قرقیزستان ، تاجیکستان ، افغانستان و ایران موسوم به KTAI طی دو روز مجزا در ۴ و ۵ آذرماه سال جاری برابر با ۲۵ و ۲۶ نوامبر ۲۰۱۹ به میزبانی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای برگزار می گردد .

  منوچهر سلمان زاده مدیرکل دفتر ترانزیت و حمل و نقل بین‌المللی این سازمان راهداری ، اظهار داشت : مهمترین دستورکار پنجمین اجلاس کارگروه ITI و چهارمین اجلاس کارگروه KTAI ، که با حضور نمایندگان دبیرخانه سازمان همکاری های اقتصادی اکو و اتحادیه حمل و نقل بین المللی جاده ای ایرو ، ‌وزارت راه و شهرسازی ، وزارت امور خارجه ، گمرک جمهوری اسلامی ایران و اتاق بازرگانی و تشکل های صنفی حمل و نقل بین المللی برگزار می شود ، ارائه گزارش مطالعه میدانی مشاور اکو و بررسی کارشناسی آن توسط نمایندگان کشورهای عضو این دو راهگذر خواهد بود .

  وی خاطرنشان کرد : در این دو اجلاس ، مسئولین حمل و نقل جاده ای کشورهای عضو در سطوح معاون وزیر ، مدیرکل و مشاورین ملی کشورهای عضو حضور خواهند داشت .
  مطالب مرتبط

  تحول در فرآیندهای مدیریت حمل و نقل کالا با صدور اسناد حمل الکترونیکی

  تحول در فرآیندهای مدیریت حمل و نقل کالا با صدور اسناد حمل الکترونیکی

  با توجه به الزامات تخصیص سوخت بر اساس پیمایش و آماده شدن بسترهای لازم برای صدور الکترونیکی بارنامه جهت وانت بارها مقرر شد از تاریخ اول مردادماه سال جاری رانندگان وانت بار ها مطابق دستورالعمل ابلاغی سازمان نسبت به اخذ بارنامه الکترونیکی اقدام نمایند .

  |

  نظرات کاربران