در حال بارگذاری ...
 • برگزاری پنجمین اجلاس جاده ای کارگروه راهگذر ITI و چهارمین اجلاس جاده ای کارگروه راهگذر KTAI

  در این دو اجلاس ، مسئولین حمل و نقل جاده ای کشورهای عضو در سطوح معاون وزیر ، مدیرکل و مشاورین ملی کشورهای عضو حضور خواهند داشت .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، برگزاری اجلاس جاده ای راهگذرهای تحت نظارت سازمان همکاری های اقتصادی (اکو) بین کشورهای پاکستان ، ایران و ترکیه موسوم به ITI و بین کشورهای قرقیزستان ، تاجیکستان ، افغانستان و ایران موسوم به KTAI طی دو روز مجزا در ۴ و ۵ آذرماه سال جاری برابر با ۲۵ و ۲۶ نوامبر ۲۰۱۹ به میزبانی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای برگزار می گردد .

  منوچهر سلمان زاده مدیرکل دفتر ترانزیت و حمل و نقل بین‌المللی این سازمان راهداری ، اظهار داشت : مهمترین دستورکار پنجمین اجلاس کارگروه ITI و چهارمین اجلاس کارگروه KTAI ، که با حضور نمایندگان دبیرخانه سازمان همکاری های اقتصادی اکو و اتحادیه حمل و نقل بین المللی جاده ای ایرو ، ‌وزارت راه و شهرسازی ، وزارت امور خارجه ، گمرک جمهوری اسلامی ایران و اتاق بازرگانی و تشکل های صنفی حمل و نقل بین المللی برگزار می شود ، ارائه گزارش مطالعه میدانی مشاور اکو و بررسی کارشناسی آن توسط نمایندگان کشورهای عضو این دو راهگذر خواهد بود .

  وی خاطرنشان کرد : در این دو اجلاس ، مسئولین حمل و نقل جاده ای کشورهای عضو در سطوح معاون وزیر ، مدیرکل و مشاورین ملی کشورهای عضو حضور خواهند داشت .
  مطالب مرتبط

  بازدید و کنترل ۵۳۳ دستگاه ناوگان حمل و نقل عمومی بار و مسافر در سیستان و بلوچستان

  بازدید و کنترل ۵۳۳ دستگاه ناوگان حمل و نقل عمومی بار و مسافر در سیستان و بلوچستان

  نتایج حاصل از بازدید ناوگان حمل و نقل عمومی جاده ای در پایان جمع بندی و تخلفات اخذ شده به کمیسیون های تخصصی تخلفات استانی و کشوری ارجاع می شود تا پس از بررسی موضوع ، مطابق دستورالعمل های مربوطه آرای متناسب صادر شود .

  |

  نظرات کاربران