در حال بارگذاری ...
 • هرگونه افزایش کرایه ناوگان حمل و نقل برون شهری جرم است

  هیچ افزایش قیمتی رخ نخواهد داد و هرگونه افزایش قیمت ، جرم است و با آن برخورد می شود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه برای تمام فعالان عرصه حمل و نقل سهمیه بنزین در نظر گرفته شده است ، گفت : هرگونه افزایش کرایه تخلف است .

  محمد اسلامی در جمع خبرنگاران ، با اشاره به اصلاح قیمت بنزین در کشور گفت : برای تمام کسانی که در صنعت حمل و نقل کشور خدمت می کنند ، سهمیه بنزین در نظر گرفته شده و اگر در اطلاعیه های اولیه نامی از گروه خاصی برده نشده ، به این معنی نیست که از سهمیه برخوردار نیستند .

  وی ادامه داد : برای ناوگان حمل و نقل برون شهری ، ۷۵۰ لیتر بنزین در نظر گرفته شده و این سهمیه برای آبان نیز اعمال شده است . بنابراین هیچ افزایش قیمتی رخ نخواهد داد و هرگونه افزایش قیمت ، جرم است و با آن برخورد می شود .

   
  مطالب مرتبط

  ضرورت دریافت بارنامه توسط رانندگان وانت بارهای فعال در حمل و نقل برون شهری لرستان

  ضرورت دریافت بارنامه توسط رانندگان وانت بارهای فعال در حمل و نقل برون شهری لرستان

  بر این اساس تمام رانندگان و مالکان وانت بار باید با مراجعه به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای و یا مراکز مجاز صدور کارت هوشمند (انجمن های صنفی،دفاتر پیش خوان دولت) که در کلیه شهرستان‌های استان وجود دارند ، نسبت به ثبت نام و دریافت کارت هوشمند راننده و ناوگان اقدام کنند ، تا ...

  |

  رسیدگی به تخلفات ۱۱۲ شرکت حمل و نقل کالا و مسافر استان خراسان جنوبی

  رسیدگی به تخلفات ۱۱۲ شرکت حمل و نقل کالا و مسافر استان خراسان جنوبی

  عدم رعایت مهار مناسب بار ، حمل بار اضافه بر ظرفیت خودرو ، صدور بارنامه جهت وسیله نقلیه فاقد تجهیزات ایمنی ، عدم رعایت مقررات مربوط به تهیه ، تنظیم و استفاده از بارنامه و صورت وضعیت و عدم رعایت نحوه حرکت ، توقف و سرویس دهی و ... از جمله تخلفات انجام شده از سوی شرکت های حمل ونقل ...

  |

  نظرات کاربران